V roce 1986 trápí malého Joshe Lamberta vidiny podivné staré ženy. Jeho matka Lorraine přivolá na pomoc experta na paranormální jevy Carla, který požádá o pomoc svou spolupracovnici Elise. Ta Joshe zhypnotizuje a i přes jeho varování se pokouší najít zdroj podivných jevů. V komoře v ložnici je ale čímsi nebo kýmsi napadena. Elise Joshově matce oznámí, že její syn má pozoruhodnou vlastnost astrální projekce, kterou se ale kdosi pokouší zneužít. Všichni tři dospělí se shodnou na tom, že bude nejlepší, když nechají Joshe na jeho schopnosti zapomenout. O 25 let později je Elise v Joshově domě za tajuplných okolností zavražděna a nyní dospělý Josh je hlavním podezřelým. Ten se se svými dětmi a manželkou Renai stěhuje dočasně k Lorraine. I v jejím domě se ale začínají dít podivné věci, tajemná stařena se znovu vrací a obyvatelé domu se ocitají ve smrtelném nebezpečí. (Falcon)

Diskuze

J*A*S*M

J*A*S*M (hodnocení, recenze)

hatapa

škoda, ale oni na rajčatech Wana obecně nemají moc rádi  ...  Dead Silence za 21 % a Saw za 48 % ... i první Insidious má "jen" 66%, dvojka teď přesně za 50 %

na příspěvěk reagoval Pilda17

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Já od toho taky žádnou bombu nečekám, že to nebude v kinech je mi fuk. už jednička je dost přeceňovaná já jí vidím max na průměr a taky nevím s čím chtějí přijít tady. a Wan je taky lehce přeceňovanej i když Conjuring mě dostal ten bude už stejně letošním hororovým vrcholem. Tenhle film už mi příjde trochu zbytečnej, ale netvrdím, že se nepodívám až bude nějakej solidní rip.

maddy

S tím, že si názor udělá každý nesouhlasím :-) Ale v pohodě ... neříkám, že si to ty kdo se k tomu tak špatně staví...

maddy (hodnocení, recenze)

mzss1

OMFG .. a kto vraví, že si podľa toho niekto utvára názor? Názor si hádam utvorí každý, keď uvidí film. Jednoducho tie recenzie sklamali hlavne po tom ako dobre dopadol Conjuring, takže u Insidious som čakali rovnaké hodnotenia, ale nikto nepovedal, že sa nimi majú všetci riadiť a udeliť filmu 2*, lebo jeden (nepodstatný) recenzent na IMDB mu dal práve takéto hodnotenie

na příspěvěk reagoval mzss1, mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Kašlat na recenze a udělat si svůj názor, umí to ještě někdo ? Já jo. A myslím si, že ještě pár lidí taky.

na příspěvěk reagoval Martin741, maddy

JohnyMaSpani

JohnyMaSpani (hodnocení, recenze)

maddy

No mě to teda moc nepřekvapuje, co tam můžou udělat jinak oproti jedničce, aby to za něco stálo a zároveň nebylo to stejný? A jak se tu rozčilujete, že to není v kinech . . . Já se ani nedivím. To, že je tu pár fandů hororu ještě neznamená že kvůli vám to půjde do kin, když by na tom prodělali.

na příspěvěk reagoval Kejf.

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

1Legend1

Přesně, udělat plakáty, nahoru prdnout '' Od režiséra Jamese Wana, režiséra filmu V zajetí démonů'' a to by přitáhlo pár lidí.

Wacoslav1

Přesně, to je ti snad jasný ne ? O tomhle předpokládám, že to bude další Wanová pecka :-))) Znáš mě ! A můj vkus!

1Legend1 (hodnocení, recenze)

Kejf.

i kdyby teda široká veřejnost neznala jedničku tak teď už určitě budou znát všichni Wana jako režiséra Conjuringu a vzhledem k tomu jak je Conjuring propagovaný a kolik toho už vydělal tak já věřím tomu, že i když lidé neznají jedničku a bude je bavit Conjuring tak se na I2 prostě půjdou podívat také

na příspěvěk reagoval beba789

hatapa

hatapa (hodnocení, recenze)

Kejf.

zase bych nerekl ze neni celosvetove znamej...trzby mel velice slusny 54 mega usa 43 worlwide na horor vyborny cisla...otazka proc se uvadi v kinech 3 krat do mesice filmy od film europe na ktere nikdo nechodi a kvalita je dost nevyrovnana....a nepromita se tohle pro fandy ale to uz je ulet i s world's end to taky nechapu proc nejde do kin (pouze jednou na fresh film festu)

Kejf. (hodnocení, recenze)

1Legend1

No tak kdyz si vezmeme, ze Insidious jednicku nezna siroka verejnost, ale vylozene fanousci hororu, tak proc by brali do kin dvojku? Sli by na to lidi, co videli jednicku a tech asi nebude moc horentni mnozstvi... Taky nepujdu do kina na pokracovani neceho, ceho jsem nevidela jednicku. Kazdopadne to nic nemeni na tom, ze to uz podelali ve 2010 :(

na příspěvěk reagoval hatapa, 1Legend1

Uživatel Kejf. smazal svůj příspěvek.

Kejf. (hodnocení, recenze)

mzss1

Dabing mi zrovna nejak nechybi a zvlast u hororu, tam tuplem ten dabing uplne ten film pokazi...

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mzss1

Se přiznej ty seš prostě nasranej, že si to nemůžeš koupit, protože si kupuješ všechny filmy kterým jsi dal 5* :-)

na příspěvěk reagoval mzss1

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

mzss1

A to zas sa musis spoliehat na dabing, lebo holt, si lenivy naucit sa jeden cudzi jazyk. Anglicky viem aktivne, a tym sa mi filmove obzory dost podstatne rozsirili...........

Whannell

Whannell (hodnocení, recenze)

Napsali mi to samé, co J*A*S*Movi... : "Dobrý den. Uvedení tohoto filmu do kin studio Sony Pictures stále zvažuje. Detailnější info zatím nemáme." Moc velkou šanci bych tomu teda nedával, a jestli nakonec do kin vážně půjde, bude to někdy v nedohlednu. Souhlasím s Bloodsuckerem.

maddy (hodnocení, recenze)

Kejf.

to je blbosť, keď to môže ísť do kín na Slovensku tak prečo nie v Česku? (keď taký absolútne neznámy nórsky Escape je v kinách). O "nevýdělečnosti" byť reč rozhodne nemôže, každému kto sa zaujíma o filmy musí byť jasný kultový status prvého Insidious, navyše Wan mal pred nedávnom v kinách Conjuring, ktorému sa celkom slušne darilo aj v našich končinách. Nehovoriac o tom, že práva na premietanie takýchto pár miliónových hororov sa nemôžu rovnať s tým, keď idú do kín Avengers, takže pokryť náklady by nemal Insidous až taký problém. Navyše v tomto období keď v kinách nie je veľká konkurencia.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

mzss1 (hodnocení, recenze)

Pilda17: ani ne vec nazoru, me jde o o, ze peckove filmy sbiram originalne az to vyjde do cz :(

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Kurt Russell hlavním padouchem v Rychle a zběsile 8

Kurt Russell hlavním padouchem v Rychle a zběsile 8

15.09.2013

Ano, čtete správně, osmý díl. Ještě nedávno se mluvilo o tom, že sedmička, jejíž první klapka padla tento týden, bude posledním dílem série. Jenže těch bezmála 800 milionů dolarů, které utržila… (více)

James Wan – hororový král léta 2013?

James Wan – hororový král léta 2013?

21.11.2012