Reklama

Reklama

Sandy Patterson má milující ženu, dvě roztomilé holčičky a náročnou práci. Život mu ztrpčuje jen jeho nepříjemný šéf, a proto využije nabídku ke změně zaměstnání. Jenže za každé štěstí se musí platit. Se změnou zaměstnání přichází zjištění, že někdo zneužil jeho jméno a dočista „vyčistil“ jeho osobní bankovní účet. Jeho dokonalý život se hroutí jako domeček z karet a vše vyvrcholí zatčením a obviněním z neuposlechnutí soudního příkazu. Na policejní stanici se záhy vysvětlí, že je v tom Sandy nevinně, protože se stal obětí zlodějky identit. Pokud má získat svůj život zpátky, musí korpulentní Dianu, která mu ho ukradla, najít a předat do rukou spravedlnosti, po dobrém, nebo po zlém. Diana má ale pro něj připravených ještě pár dalších překvapení. Sandy tak bude muset odhodit image slušňáka a začít jednat podle jejích šílených pravidel. (TV Nova)

(více)

Videa (40)

Trailer 2

Recenze (165)

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) "Zlato, Ty nejsi Batman !!" ;) Amerika je zemí neomezených možností, jak známo, a tak se Vám může stát, že vás jako svého syna s tváří Jasona Batemana poloretardovaní rodiče pojmenují Sandy, čímž vás nejen odepíšou už před startovní čárou, ale taky umožní upocené zrzavé hobitce v podání zde neuvěřitelně otravné Melissy McCarthy, kterou si snadno zaměníte s nesympatickou hrošicí, aby vám přes půl států ukradla nejen identitu, ale i spoustu peněz z účtu.. Jak moc neomezené máte v USA možnosti, tím omezenější tu najdete policajty, a tak vám nezbude než přepnout na road movie a zkusit si zjednat spravedlnost sami tím, že jí ukecáte do pěkné habaďůry, což je však stejně snadné jako naučit prase počítat daně !! V polovině příběhu jednoho multifunkční scénárista Craig Mazin, který svým patetismem v očích většiny poslal do kopru sérii Hangover, nasere ještě víc, to když vás nechá tuhle sociopatickou hrošici otravná jako yperit nakazit Stockholmským syndromem, a vy už tak očividně nemáte chuť ji udeřit tyčí do ksichtu, ani ji prodat do cirkusu, abyste se nakonec přestali i držet svého původního plánu, nemluvě o tom, že se s ní budete chtít i přátelit, čímž jsem si vytvořil luxusní symbolický oslí můstek, abych nezapomněl, že autor povídky Jerry Eeten celou základní myšlenku příběhu ukradl z epizody Přátel s názvem Falešná Monika !! To už se však na scéně těsně po kopulaci velryb, tou druhou myslím Big Chucka Erica Stonestreeta, objevuje lovec lidí Robert Patrick, který si očividně zase jednou vzpomněl, že kdysi býval terminátorem a nakopal prdel i velkému Arniemu, a se svými hláškami tak patří k tomu nejlepšímu, co Identity Thief nabízí, protože tím slabým finále plným klišé, odpuštění i nezbytného mravního prozření si sami tvůrci symbolicky ukradli třetí hvězdičku..;) Jednoznačně nejhorší snímek režiséra Setha Gordona !! ()

Torgal 

všechny recenze uživatele

Mellisa vie byť aj sympatická, ale toto je presne ten typ filmu, po ktorom ju môžete len nenávidieť. Sebestredná nechutná krava, čo zneužíva všetkých okolo seba. "Humor" je postavaný čisto na jej odpudivom prejave, ale mňa to skôr popudzovalo než by som sa na tom bavil. Jediná hviezda za aké-také filmárske remeslo a kvôli úbožiakovi Batemanovi, ktorý toto peklo musel pretrpieť. 3-/10 ()

Reklama

boshke 

všechny recenze uživatele

Nečekal jsem v žádném případě žádnou hitparádu (co taky čekat v sobotu večer od půl deváté na Markíze), prostě klasickou, super prostou, nenáročnou komedii, u které se člověk sem tam zasměje, dá jí tři hvězdičky a za týden už neví, že něco takového viděl. Leč obří, šílená, otřesná Melissa McCarthy mne bude strašit ještě hodně dlouho. Divím se, že Seth Gordon po vynikajících Horrible Bosses zplodil toto... 20% ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Nie až také nápadité ako by som čakal. Dokonca sa dá povedať, že sa jedná o veľmi tuctovú a nezaujímavú komédiu. Kameňom úrazu je samozrejme scenár, ktorý načrtne zápletku a potom sa venujem úplne inému druhu vecí, než zápletka naznačovala. To, že sa postavy stretnú a vytvorí sa s nimi puto je vec, ktorú máloktorá komédia dokáže znázorniť bez všemožných klišé, ktoré tu bohužiaľ sú. Krimi línia je na smiech a nefunkčná a tak jediné čo stojí za pozornosť je ako obvykle sympoš Jason Bateman a jeho dve dcérky, ktoré sú skutočne rozkošné. Poslednú scénu ignorujem a na celý film zabudnem v priebehu niekoľkých minút. Veľká škoda, pretože Horrible bosses od Gordona považujem za jednu z najlepších komédií aké som videl. ()

ywo666 odpad!

všechny recenze uživatele

Nie je to najhorší film aký som videl. Má to pár vtipov, pár zaujímavých postáv (zabijáci + Robert Patrick) a má to pár napinávých sekvencí. Ešte nikdy ma ústredná dvojica nesrala tak ako tu. McCarthy je jedna stará, škaredá, tučná a hlavne krajne nevtipná žena. A hrá totálne otrasnú postavu. Horšie je, že aj Bateman, ktorý býva v pohode, je totálny sráč. Mal som chuť ho prefackať, zobrať mu desiatu a potom ho pochcať niekde v rohu. Trpel som celý film. Preto dávam odpad. Skazilo mi to deň. Toto mala byť super komédia od dobrého režiséra s dobrých hlavným predstaviteľom. Dal by som hviezdu, ale ten sračkoidný záver ma dorazil (jedine posledné tri sekundy stoja za to). Opakujem, videl som aj horšie filmy. Ale nepametám si, že by som tak trpel u nejaké filmu, ktorý mal byť kvalitný!!! Keď idem pozerať sračku za 2 mega točenú v Moldavsku aspoň sa na to pripravým. Idem Grcať. Dopozeral som to iba preto aby som na to mohol nakydať!!! Odpad!!! ()

Galerie (30)

Zajímavosti (4)

  • V čase 48:37 Velkej Chuck (Eric Stonestreet) sundává kalhoty tak, že mu sklouznou až pod zadek. V dalším záběru je však opět znovu drží v rukou a stahuje. (Iveet)

Související novinky

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Reklama

Reklama