Diskuze

montrose

Beztak ten film ohodnotíš i bez návštěvy kina, a to jen na základě shlédnutého traileru. Producent opravdu nejsem a do kina tě nikdo chodit nenutí:-)

Vladajsoucna

Vladajsoucna (hodnocení, recenze)

gonga

Dost by mě zajímalo, kdo vůbec dokáže současně tvrdit, že dříve bylo líp, a že Troška je kvalitní tvůrce, když jeho Kameňáky a Babovřesky jsou přímo ukázkovým příkladem tržního fungování kinematografie. :)

Vladajsoucna

Vladajsoucna (hodnocení, recenze)

gonga

Přinejmenším za toho tvého "bolševika" vznikaly tisíckrát lepší filmy, vkusně natáčel i sám Troška.

Jinak komunističtí voliči jsou zřejmě absolutní kulturní nuly, zatímco čtenáři Bakalova tisku a česky psaných německých médií zřejmě ulítávají pouze na české nové vlně a Karlu Vachkovi. :D

montrose (hodnocení, recenze)

Croft

A Ty jsi jako kdo, že mě budeš radit co mám, nebo nemám dělat?  Podle tvých komentářů ale soudím, že budeš minimálně producent Babovřesek.

na příspěvěk reagoval Croft

Uživatel coinneach smazal svůj příspěvek.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

To jsou u všech českých filmových diskuzích takový retardi? Nebo jen u Trošky?

olaf3788

olaf3788 (hodnocení, recenze)

Bude to zcela jiste strasna blbost, ale tento film bohuzel nebudu moct nikdy ohodnotit, protoze bych se na neho nemohl podivat ani v televizi a davat hodnoceni jen podle traileru to opravdu ne.

Deratizer

Deratizer (hodnocení, recenze)

Nestěžujte si zde na cenzurování u hodnocení a komentování tohoto filmu. Věřím, že od 14.2 už to zde bude zase možné hodnotit i komentovat, což je datum premiéry v kinech. Tento web je velmi populární a musí mít zachovanou určitou úroveň kvality a nějaký řád. A vypadá to fakt neprofesionálně a nehezky, když je tu film hodnocen na základě traileru ještě před zkouknutím celýho filmu. Do doby premiéry je zde diskuze, komenty a hodnocení je tu od premiéry. A to je v pořádku a tak to má být.

Stejšn

Stejšn (hodnocení, recenze)

Strašně trapný, když někdo hodnotí jenom podle taileru a ještě se k tomu přiznává. Nepochybuju, že to bude sračka, která si odpad zaslouží, ale pokud něco nevidím, tak to ani nehodnotím.

gonga (hodnocení, recenze)

Nin

Ano, Haló noviny, jejichž čtenáři jsou cílovou skupinou páně Trošky, který kudy chodí, vypráví jak bylo za bolševika líp, že by si snad člověk myslel, že to snad je nějaká marketingová strategie,  jsou přesně tím médiem, kam rozhovor se samotným mistrem lidové zábavy patří. Nehodnotím, na nevolnost a silný pocit trapnosti stačil trailer.

na příspěvěk reagoval Vladajsoucna, Vladajsoucna

L_O_U_S

L_O_U_S (hodnocení, recenze)

radek.896

1. Troška novinářské předpremiéry nedělá.

2. Pokud film někdo viděl na předpremiéře a je nadržený hodnotit, ať si počká. Všechny filmy by se měly hodnotit až po premiéře bez ohledu na nějaké novináře. Od toho tady jsou externí recenze.

3. Kdo hodnotí film a neviděl ho, je přinejmenším idiot.

4. Změň si toho šíleného avatara. Jestli tobě nevadí ta ohavně splasklá fotka, tak uživatelům s aspoň minimálním estetickým cítěním určitě ano.

na příspěvěk reagoval packa

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Zabiak

Já si na ten film počkám až poběží v televizi. Pak ho ohodnotím. Není to ale film, který by mě přitáhl do kina, to opravdu ne.

na příspěvěk reagoval LastWalk

packa

packa (hodnocení, recenze)

Zabiak

Mýlíš se, většina lidí na to půjde s tím, že je to výborná komedie a výsledek je v jejich přesvědčení utvrdí. Je důležité si uvědomit, že uživatelé ČSFD nejsou cílovou skupinou tohoto filmu.

Zabiak (hodnocení, recenze)

Myslím, že spousta diváků na to jde už s tím, že je to píčovina, ale taková že se to musí vidět.

na příspěvěk reagoval packa, Ainy

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Tento film mě do kina nepřitáhne, nevidím důvod proč zrovna za tento film utrácet peníze ... Ikdyž k tomuto filmovému počinu cítím vnitřní odpor NEMŮŽU ho přece hodnotit, když jsem ho neviděla a nechápu ty, kteří ho ohodnotí "odpadem", když na něj do kina nešli ...

radek.896

radek.896 (hodnocení, recenze)

Co to je za novinky na csfd? Film nejde ohodnotit a ani k němu napsat komentář.... Stejně tomu dám odpad. Vůbec nic by nepřesvědčilo jít na to do kina, leda, že bych se chtěl vyspat nebo zírat, jakou tupou koninu opět Troška vytvořil. A stejně už to někteří moli vidět někde na novinářské předpremiéře, tak už mají právo  hodnotit a komentovat...

na příspěvěk reagoval L_O_U_S

lpdp

lpdp (hodnocení, recenze)

Podle mě je to správně, možnost hodnotit film by mělo být možné až po jeho premiéře v kině v ČR.

Nin

Nin (hodnocení, recenze)

Babovřesky mají být opět kritickou reflexí každodenních životů - je to skutečně tak?

Ano.

Vnímáte zde ovšem také hlubší myšlenkové zřetele?

...

i v Babovřeskách lze najít mnohé podobné souvislosti a je na divákovi, co všechno se mu podaří pod dějovou linkou vyčíst navíc.

na příspěvěk reagoval gonga

Dreadd

Dreadd (hodnocení, recenze)

Aeres

Nevím o čem chceš diskutovat, když jsi přesvědčený, že do tvojí definice z wikipedie zapadá smazání příspěvku, kde se někdo chlubí, že hodnotí trailer. Existuje tolik předpisů, který de facto omezujou ústavní práva, jenže kdyby se tak nečinilo a každý si skutečně dělal co chce a kde chce, jak by to asi vypadalo?

Uživatel strikeman smazal svůj příspěvek.

strikeman

Nejde! A ty si film snad už viděl? Stejně je to k ničemu, nějaký hodn. sice ubylo, nějaké kometáře se smazaly, a vše se bloklo až do ofic. kinopremiéry. Ale kdo se stopr. jistotou může potvrit, že to hodn., co tam ted zůstalo, je skutečně od lidí kteří film viděli? To platí i u komentářů.

montrose

Ty seš taky jedlej! Copak se chodí do kina na zákadě shlédn. 3. minutového traileru? A pak na Trošku? Proč si nepočkat až to poběží v tv, když je přeci předem jasný že to takový terno nebude? Na všudypřítomnou reklamu se vyprdni..

na příspěvěk reagoval montrose

Miquila

Takových co ztratili soudnost je, naposledy to byl třeba pan Vorlíček svým zcela zbytečným pokračováním původní Saxany! A takhle bychom mohli pokračovat. Sněženky a machři atd. To Troška dopadne snad o něco líp:-)  Co třeba českou žumpoidní tvorbu  zcela ignorovat? Tyhle rádoby selebrity a herci (mimochodem pořád stejný ksichty!) netočí pro vás pro diváky ale hlavně pro sebe, dělají to kvůli sobě a své pěněžence, na vás serou, vy jen chodte a pleskejte, kupujte jejich časopisy, čumte na ně v židovizi atd. Troška jim nabídl práci a oni by byli hloupí aby odmítly, udělají ze sebe třeba naprostého kréténa hlavně že to bude sypat. Jidášský roš nikomu nesmrdí!

strikeman

Nikdo na ty filmy nechodí a většinu lidí z této dtb možná ani sám Troška nezajímá, ale většina lidí co tu do disk. píše by film chtěla mermomocí ohodnotit a nebo na něj jít zadára do kina, a pak sem mrsknout hned odpádek jen proto že jde o Trošku. Troškovi kteří své diváky má a točí přesně to co se žádá, to mu je to srdečně jedno, ale zdejší debílek si toto vůbec neuvědomuje, hlavně že ho hřejmě příjemný pocit z toho že mohl dát odpad, já su přeci intelektuál a moje ego se tím jen zvedlo. Je to ubohé...

na příspěvěk reagoval strikeman

Uživatel Croft smazal svůj příspěvek.

Aeres

Aeres (hodnocení, recenze)

Dreadd

Opravdu bych nerad, aby se naše vzájemná diskuse zvrhla v žabomyší flame na "neposkvrněné půdě" filmu Babovřesky. Nicméně jsem nucen s Vámi nadále nesouhlasit. Máte-li tedy zájem, ozvěte se mi soukromou zprávou. Můžeme naše odlišné pohledy prodiskutovat.

na příspěvěk reagoval Dreadd

Duhová kulička 2015