Diskuze

misinka88

misinka88 (hodnocení, recenze)

montrose

montrose: no mi tam byli hned 14 jen proto ze nic jinyho co by se nam aspon trochu zamlouvalo nedavali paralelni svety ve 12 coz se nedalo no a bylo to za trest kdyby jsme nesli udelali  jsme lip ale kdo to mohl vedet ze to bude az takova sra.ka ... jeste ta kamera pred salem  kazdy koho se ptali proc na to jde  odpovedeli ze proto ze zrovna nic lepsiho v kine neni  a  ty co se ptali se na sebe podivali a povidaj ty znas radost nebudou mit samy takovy odpovedi takze navstevsnost je jedna a spokojenost druha  vec

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

Uživatel misinka88 smazal svůj příspěvek.

misinka88

misinka88 (hodnocení, recenze)

na to ze me se libej filmy kterym se ostatnim vubec nelibi tak i todle na me byla naprosta traparna uz nikdy vice skoda ze film na ktery jsme chteli jit davali jen v poledne  a nic lepsiho nedavali vzhledem k ukazkam to vypadalo slusne ale milion konci a zadnej poradnej  fakt hnus

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

no moc se nesmějte, když to onehdá vyvěsili na moviezone, tak se to pa objevilo i na oficiálních stránkách babovřesk  ´=oD

na příspěvěk reagoval VaHo

LastWalk

LastWalk (hodnocení, recenze)

Režisér měl problém s farářem v obci Dřiten, který natáčení v kostele bral jako hrubé zneuctění a snažil se vehementně proti filmu bojovat. Jelikož místní kostel patří obci a ta zhodnotila natáčení jako slušné a nijak nepobuřující, byla jeho snaha marná. (Sufferer

Pešek no :-D

Uživatel LastWalk smazal svůj příspěvek.

montrose

montrose (hodnocení, recenze)

Ještě aby neměly Vřesky po takové mediální kampani vysokou návštěvnost. Lidé jsou zkrátka ovce, což se ukázalo i při nedávné prezidentské volbě, kde tak výrazně zabodoval pan kníže.

na příspěvěk reagoval LastWalk, misinka88, misinka88

Uživatel Tom_Lachtan smazal svůj příspěvek.

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Teda slušná návštěvnost. U nás v Cinestaru kterej je nejmenší v republice když sem se tam odvážil jít :D byl největší sál uplně plnej a podle rezervaček na netu to platí i pro další dny....

A jak se tu vůbec všichni těšíte na druhej díl? :D :D :D

na příspěvěk reagoval VaHo

maniche

maniche (hodnocení, recenze)

tom8811

Mě teda Babovřesky vůbec nezajímají a určitě si je nikdy dobrovolně nepustím. Ale jak může trouba, kterej ohodnotil pěti hvězdami "filmy" Ulovit miliardáře a Děsnej doják používat takové argumenty je pro mě nepochopitelné a směšné.

Deratizer

Deratizer (hodnocení, recenze)

tom8811

Soudruhu íntelektuále, to myslíte vážně? Jaké odebrání účtu těm, co dají víc jak 3 hvězdy? Každej kdo film viděl si bude hodnotit tak jak sám chce a tím to hasne. Toto je zábavná kultura, nic víc. Přestože se mi film podle traileru předem protiví, tak bych si nedovolil napadnout někoho, komu se film líbí a hodnotil ho třeba plným počtem. Neuvěřitelné!!!!

na příspěvěk reagoval Dreadd

Zodiak455 (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan

S tímto souhlasím,já jsem se ostatně ohrazoval proti tvrzení že dotyčný který tomu dal více jak 3* tak by mu měl být odebrán účet.

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Zodiak455

s tímhle souhlasím, samozřejmě, ale když máš třeba film s deseti hodnoceními a z toho pět lidí to nevidělo, nejraděj bych trestal žhavým železem (o=´

na příspěvěk reagoval Zodiak455

Zodiak455 (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan

Já tvrdím to že každý si film může hodnotit jak chce ikdyž nám to třeba hlava nebere.Je to prostě názor toho dotyčného a já ty názory byť s nimi nesouhlasím hodlám respektovat.

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015