Diskuze

philip.j.fry

philip.j.fry (hodnocení, recenze)

CháChá,teď jste mi připoměli minulého Českého Lva.Bude to i letos o lásečkách,chichotání a záberech na Havlovou???:D

na příspěvěk reagoval Beckett51

LastWalk

LastWalk (hodnocení, recenze)

Nejlepší herec v hlavní roli: Lukáš Langmajer, nejlepší scénář: Zdeněk Troška :-D Děsivá představa :-D

na příspěvěk reagoval Beckett51

gonga

gonga (hodnocení, recenze)

P.S. když se chci pobavit, mrknu na mimibazar.cz do diskuse o manžách, sexíku a mimíscích.

gonga

gonga (hodnocení, recenze)

Z diskusí na fb je zjevné, že hlavními fanynkami tohoto filmu jsou pravidelné návštěvnice serveru mimibazar.cz, fenoménu českého internetu. Muhehehe

Nin

Nin (hodnocení, recenze)

Když se nudím, mrknu na FB Babovřesků.

Vyhrají dnes Babovřesky Oscara ? ;)

Misa Fri hadam hej

Michala Havličkova Ano! držim palce

Herta Prenerová Určitě.

Petra Langová to by ybla bomba  držime pěsti

Peter Kiso Kiaček ...verím, že áno...

Michala Havličkova To date je to suprova komedie!

Adriána Brtáň Slizová určite ano

Monika Kvintova Jo to musi je to bomba

Michala Havličkova Prostě a jedno duše>ANO!!!!!!

Ondra Hrnjica Nechci vám brát iluze, ale oscara dostává nejlepší film roku. Takže bohužel. Mrdky to nedostávají.

Veronika Smetanová To je slovo.Já jsem tedy na žádný mrdce v kině nebyla,ale na Babovřeskách.A mě se film líbil moc,žádný potoky krve,žádný velký vulgárnosti.supr film.A že to neni kravina svědčí i návštěvnost,který film měl takovouhle návštěvnost, myslím Český film.

na příspěvěk reagoval LastWalk

Hlavicz

Hlavicz (hodnocení, recenze)

Ten humbuk kolem toho je nechutnej... ovšem marketing, reklama a protekce solidní... Facebook stránka zahlcená spamem byť jsem nikdy o Babovřesky nestál, nelajknul je a ani nic podobného. Na jejich stránkách mažou veškerou opakující se kritiku. Kontroverzní hodnocení i zde ...fakt hnus.

Nin

Nin (hodnocení, recenze)

Mě to taky štve, že tohle je nejúspěšnější český film za X let. Ale trochu soudnosti by fakt neškodilo - zvlášť když to je hlavní problém Trošky.

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015