Mr.KarlAdler odpad!

Varování: může způsobit silné bolesti hlavy, žaludku, svědění, kopřivku, překyselenost, nadýmání, zvýšenou teplotu, nespavost, samovolné uvolňování slin z otevřených úst. Oficiálně, Troško, jsi od teď špinavý úd a mám chuť tě poblinkat. ()

Evandulik

Miestami dosť trapárne, nudné a zabíjajúce mozgové bunky. Čakala som nejaké totálne fekálie, ale nebol to až taký náklad. Na vražedných babičkách spievajúcich v kostole najfalošnejšie ako sa dá som sa dosť dobre zasmiala, na dedine to nejako takto chodí. ()

Kalidor_

To je jakoby Marťani viděli trilogii Slunce, seno.... a rozhodli se to natočit taky. Křečovitá trapnost kde humoru je jako masa v pizza nářezu. Obdivuji každého kdo to dobrovolně do koukal! ()

blackJag odpad!

Bohužel, kde nic není, ani Kikinčuk nic nevezme :-) Totální shitovka bez náznaku humornosti (byť třeba lidové). Trošku musel někdo vzít pantokem po lebeni, že si za něčím takovým hrdě (a nesoudně) stojí. 0% ()

Autogram odpad!

Načo tá kamufláž, keď sa to kľudne mohlo volať Slunce, seno a kameňák. V duchu tradície, čo pokračovanie, to horšia kvalita, to mohlo byť celkovo už ôsme dielo. A ešte ma pred koncom zobudil veľmi oiginálny výbuch, tak potom ako to hodnotiť. ()

blechy odpad!

Dvouhodinová reklama plná sraček, založená na sprostotě a idiocii... jako čekal jsem, že se aspoň Troška nebude vykrádat. Bohužel se vykradl... a to až přespříliš... prodělal jsem niterní otřes. Bylo to opravdu hyperhrozné. :D:D Myslím, že i Doktor od jezera hrochů byl lepší :D:D Ale evidentně ta sračka lidi táhne, protože na to máme plné sály :D ()

Jigsaw88 odpad!

Tohle už snad nemá obdoby. Nekonečně se opakující trapné fórry, neustále se opakující, zrychlené záběry, neustále opakující příjmení faráře a k tomu všemu i natočení pokračování v roce 2014 to už je česká kinematografie takhle v prd..li ?!!! Po šíleně trapných kameňácích ještě trapnější slátanina k tomu navíc trvající dvě hodiny, kdybych se na to díval v kině tak po půl hodině odcházím. Kdo se na to chce podívat, tak ať si připraví silná antidepresiva a flašku chlastu jinak se to přežít nedá. ()

jamalka odpad!

Nedivitalné, vydržela jsem asi 10 minut ( při řazení fotek) a něco tak hrozného jsem opravdu dlouho neviděla, a ty dialogy-no comment. ()

JančiBači

Zdeněk Troška už nikdy nenaviaže na úspech trilógie Slunce, seno... Čim viac sa snaží, tým je to nepozerateľnejšie. Tento film je toho dôkazom. ()

jenik71

Od Zdeňka Trošky nelze očekávat žádná intelektuální díla a platí to i o této komedii. Natočil už sice lepší kousky, to však nemění nic na tom, že tu je přesto několik vtipnějších momentů. Je to hlavně o vesnických drbnách a o sérii nedorozumění, čili nic divácky náročného. Takže na jedno podívání dobré a na truc Troškovým odpůrcům dávám za tři. ()

standsiller odpad!

Slnko zašlo, seno zmoklo a už to bude navždy len prázdna snaha prilákať do kina čo najviac ľudí. V tomto prípade na staré baby. Kto by chcel repete je tu ešte Troška. ()

fiLLthe3DD

Nemá smysl srovnávat Babovřesky se slavnou trilogií "Slunce,seno"... Ta totiž nabízí zcela upřímný a především vtipný lidový humor,který v dnešní době může jen těžko někdo napodobit. Novodobé "Venkovské Drbny" jsou o ničem,což je při jejich délce obrovský problém a celkový dojem nezachrání ani "cigánka" Lucie Bílá... Celý snímek působí vesměs strašně hloupě,žádná zdejší "bába" se prostě nevyrovná staré Kelišové a jejímu "Sodoma,Gomora"... Zdeněk Troška dle mého názoru vždy točil dobré filmy,avšak "Babovřesky" a strašný "Doktor od jezera hrochů" se k nim rozhodně řadit nemůžou...30% ()

Pipes odpad!

Trapnost zde střídá trapnost a když už to vypadá, že se fakt začne něco dít, dostaví se další, pěkně vypečená, trapnost. Snůška stupidních dialogů o ničem podložená hlavní "dějovou" linkou, která mi fakt byla celou dobu ukradená. Tak nějak na mě Zdendovo umění přibít diváka k obrazovce (měl ho někdy, nejsem si jist..?) nefungovalo. Natahovaný konec a celkově nesmylsně dlouhá stopáž celkovému dojmu fakt nepřidaly. Odpad je pro tento film vlastně ještě docela pozitivní hodnocení. ()

giovanni3 odpad!

Neměl jsem na toto dílo nijak dobré reference + to točil Troška, který je stále horší a horší (Slunce seno šlo novější díly horší, Kameňák první dobrý pak čím dál tím horší). Postavit hlavní hrdiny na partě babek co roznáší drby a z komára dělají velblouda? Na faráři, který má příjmení Šoustal? Vtipná scénka, kdy se chlap nezamče na záchodě, či mu věčně se.ou ptáci na auto? No ty kráso dokousat tento "film" do konce my dalo opravdu zabrat. O do očí bijících reklamách na Impuls, jaksi pneuservis, Babišovy noviny, Jihlavanku atd.. ani nemluvím ano peníze je třeba sehnat, ale na úkor filmu, aby vypadal ještě hůře? To není dobrá cesta... ODPAD! Lucku Vondráčkovou mám stále rád, ale zde to byla bída a utrpení co předvedla prostě se svezla s bídou celého filmu. ()

blackkocour odpad!

Já vím, že je celkem trend, nebo u nás doma říkané "zvyk je jako železná košile", napařit Troškovi odpad už z principu. V podstatě všechno, co obsahuje náznak Troškova jména, a jeho teploučké hrudi, se tu v databázi objevuje jen v černých číslech. A co je černé, je obvykle známka, že to nebude dobré. To byste ale nebyli jako já, co všechno co je od modrého níže, tak opětovně si rád pouští, a doslova ho to fascinuje. Já tak miluju špatné a brakové filmy. Snad ani jednou se nestalo, že bych byl zklamán. Já žije pravidlem, co je horší tím je to pro mě lepší! Troška ví co dělá, ví jak točit filmy, jakou tomu dát jiskru, jak rozesmát každou bezzubou tvář, no a hlavně je tak skvělým heterosexuálním milovníkem piva, kritičky Spáčilový, a pokud to jde, ušuká každou rajdu do konce, až to i té největší nymfomance příjde nepřijemný. Tak, teď to obrátíme o 360° celsia, středoevropského času, a já už můžu přestat ze sebe dělat Vošousta, nebo Šoustala? Ty vole, myslíte si, že jste za život už neviděli nic hrozného? Já teď viděl peklo v 133 minutách, ale kdybych to srovnal s výletem na Kokořín.. ()

gutshoter odpad!

Voprcal nebo Vocmrndal - to byl pro mě vrchol a musel jsem to vypnout. Čekal jsem blbost, u který se aspoň trochu zasměju, ale tady to nejde, prostě ne. Je to celý tak trapný. Brečim... Ubohé navazování na Slunce, seno..., které mám naopak rád. I Zdeňka Trošku mám rád. Z pomyslné protekce jsem už od začátku přemýšlel, že k odpadu neklesnu. Musím... ()

Dromed odpad!

Zdegenerovaný film, jejímž tvůrcem je zdegenerovaná stokilová, zarostená homokláda, a ve kterém hrají zdegenerované mikroregionální celebrity, a na kterou do kina chodí davy zdegenerované populace postižených českou malostí. Kdo se na tohle dokáže vydržet dívat přes dvě hodiny musel dlouhodobě podstupovat televizní hovnový výplach mozku alespoň poslední dvě dekády. Průměrně inteligentní člověk musí po půl hodině z kina odejít a nadprůměrně inteligentní člověk, což je můj případ, do něho vůbec nejít a i tu ilegální pirátskou kopii po 20 minutách vypnout. Na druhou stranu Troška skvěle odhadl na co přilákat do kina tuhle dekadentní společnost volící notorického spuchloně do svého čela. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015