altumm odpad!

PROČ?! Proč v tomto Troškově počinu musí být tak nízký "humor", který už ani za humor nepovažuji. (Farář dostane sprostý jméno, to bude srandá..) Skoro to beru jako urážku diváka. Díky, ale už nikdy. Ne, ne, neee! ()

Kosir odpad!

Bez zábran se přiznávám, že mám Trošku rád. Tady je ale všechno špatně od A - Z. A nevím jesli jsou špatní víc herci nebo jejich role. Ani jako absolventský film bych to nebral. ()

Karel.Racek

Tak půjdu proti proudu zdejších rádoby recenzentů. Komedie na takové nedělní odpoledne místo návštěvy mekáče je zde trefa do černého. Divák se docela baví ale nikdy to zachází do homosexuálního extrému. Já se tedy bavil ale stačilo jen jednou. Vícekrát to nechci vidět. ()

Isognomostom odpad!

Můj první odpad. Totální a absolutní dno toho, co jsem kdy viděla. Čistě ze zvědavosti jsem to pustila při dnešní TV repríze. Čekala jsem jednoduchý snad, ale aspoň trošku humor, s tím, že přece Slunce, seno... Po deseti minutách jsem od té blbosti znechuceně vstala a film běžel jako kulisa k jiným činnostem ještě asi půl hodiny, než byl odsouzen k vypnutí. Zbyl zážitek prvního odpadu a alergie na vlezlý rádoby rozjásaný hudební motiv. Ve srovnání s tímhle výtvorem by i ty první dva Kameňáky nasbíraly každý svých15 minut smíchu a zasloužily by si po hvězdě. Babovřesky vůbec nic - komerční úspěch (za tohle bych chtěla v kině vrátit cenu lístku) a sály plné nadšených diváků si nedokážu vysvětlit. ()

marti28

Tak jsem tento film ze zvědavosti shlédla a bylo to přesně to, co jsem očekávala. Nemám slov. Vždy když vidím něco takového, jen doufám, že to neuvidí i nějaký cizinec, který se o naší zemi náhodou zajímá. ()

roza101 odpad!

Tak uhozenou komedii jsem snad ještě neviděl.Ono popravdě poslední dobou všechny české komedie stojí za prd. Ale toto byl opravdu vrchol uhozenosti, herecké výkony nulové a hlavně jak pan Troška řekl podobné jako slunce seno...A to jako v čem? U slunce sena se člověk aspoň zasměje i když to viděl už tolikrát. Babovřesky bych si znovu nepustil.A ještě trapný příjmení faráře hodné inteligence dětí na prvním stupni základní školy to je opravdu odpad české kinematografie. ()

Romanoff odpad!

K tomuto filmovému dílu lze říci pouze jedno. Hnůj, hnůj a zase hnůj. Peníze vložené do natočení tohoto "díla" by šlo určitě využít mnohem prospěšněji, než jen na vypláchnutí mozků. ()

ferda12 odpad!

Hned na začátek musím říci, že Trošku moc nemusím. Po Kameňáku, který dosáhl na idiotmetru až na vrchol jsem očekával ledacos. Zas až takovou žumpu teda ne. To co Troška předvedl, byla troska. Film, absolutně bez děje. Dobře pár bab se furt baví o kravinách a dělají si srandu ze Šoustala. To je tak vše, co jsem z děje pochopil. Film je prostě nudnej, bez děje. Od počátku je všechno špatně. Cokoliv je zábavnější než tohle. Bohužel moje nervy nevydrželi závěr (možná bohudík). Na posledních 45 minut filmu jsem neměl, tak jsem opustil sál. Důvod? Uvědomil jsem si, že bude prospěšnější jít a vykopat si vlastní hrob, než se dívat na takovou sr****. Poprvé jsem se nedodíval na film z důvodu, že je to vybletej humus. Víte, já se snažím vždy najít na filmu něco pozitivního. Něco, za co bych mu mohl udělit alespoň jednu hvězdu, ale zde to doopravdy nejde. Za tohle by si Troška zasloužil doživotní zákaz natáčení. Napíšu to, za sebe: nejhorší film v české historii. Když už, tak alespoň přidat nálepku 18+. Lidi, kam tento svět spěje. ()

Toxin

Mohl bych napsat lidový škvár a konec, mne vlastně u pana Trošky jen mrzí, že vím, že dokáže odevzdat velmi kvalitní dílo, technicky má všechny snímky dokonalé a někde asi vnitřně zrezignoval či co, že se ani nepokusí zariskovat a jede "nováckou zábavu", na kterou se dá koukat asi po lobotomii, nebo s 6promile aby to bylo vtipné a ne trapné ... tím to pro mne vypadá, že dle diváckého ohlasu chodí do kina jen lidé pod vlivem... ()

axelson odpad!

Nehorázná mazanina od profesora nesmyslů Zdenka Trošky. A II díl je ještě příšernější. Ne herce jako Kikinčuka, Vondráčkovou,Bílou,Krause ml a další by měli za to potrestat doživotním zákazem hraní. ()

baby1978 odpad!

Zbytečně dlouhý děj. 133 minut je přespříliš na takovou s..u, která si říká komedie. Ale pro ty důchodce, kteří jsou jednoduššího ducha, jezdí na předváděcí akce, půjčují si a jejich nejoblíbenější čtivo je Blesk a Aha a k tomu stesk po starých časech je tento film kvalita a vřele doporučuji. Jinak nelogické dialogy, žádný děj, Lucka Vondráčková v tomto veledíle předvedla, že je ještě horší herečka než zpěvačka. Víme, že film je fikce, ale postavy jsou psány tak mimo realitu, že to snad ani není možné. Kdyby se vzdělaná dívka s VŠ diplomem takto ucházela o jakoukoli pozici, tak jí jednoduše nedostane, kdyby každý starosta pracoval jako Pavel Kikinčuk, tak nemáme žádného atd. atd. A ti tři hokejoví mistři světa v samém závěru filmu tam byli jaksi zbyteční. ()

forLeni odpad!

Nechápu jak se takové ubohé stupiditě může někdo smát, zřejmě jen mírně retardovaní jedinci. Trapnost z tohoto braku přímo sálá, vulgární výrazy v každé větě a "herci", kteří jsou také tak ubozí, že se za každou cenu a kvůli prachům dokáží propůjčit něčemu takovému,protože kvůli preztiži to určitě nedělají. Navíc většina těchto rádoby "herců" ve vedení s Bílou a Vondráčkovou tímto padli až na samotné dno české filmové "kultury". Navíc vtipy opakované z jiných Troškových braků jsou do nebe volající. Sponzoři a česká kinematografie styďte se, že jste na něco tak odporného a ubohého poskytly peníze. Já bych se musela propadnout hanbou. Myslím že hodnocení 24% je ještě příliš vysoké. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015