Flamik

prostě taková ta vesnice, kde vládnou báby. semtam nějaký vtip, ale to je tak všechno. Z mého pohledu to zachraňuje Ludva Hovorka, kterej má postavu přímo na něj dělanou, nebo si jí podle sebe upravil. Jinak ale herecký výkony nic moc , dost věcí co vyznělo trapně a zbytečnost na která bude stejně za rok, či dva na nově jako megafilm ZT. ()

EddieIron

Pravda, číst tady ty komentáře, to je mnohem zábavnější, než Babovřesky. Kdekdo, aby dokázal, že rozumí filmu, dá odpad, někteří dokonce, svatá prostoto, po zhlédnutí upoutávky, aniž by film viděli! Mnozí nedokáží pochopit, jak na tohle může někdo jít do kina, kdosi dokonce vzývá ostatní, aby nedávali Troškovi vydělat. Tak přesně tyhle názory považuji za ODPAD já! Co se týče filmu samotného, klidně se to mohlo jmenovat Slunce, seno a... Babovřesky. Neškodný film s několika vtipnými scénami, který má ale moc, udělat z kdekoho Mirku Spáčilovou. ()

certiskon

Pár vtipných scének, ale měl by si pan Troška uvědomit, že opakovaný vtip není vtipem. A dělat novodobé Slunce, seno... není zrovna dobrej nápad. Kdo má rád jeho humor, asi se zasměje, ale čeho je moc, toho je příliš a už mě ty jeho sexistické vtípky tolik nebaví... ()

kverula odpad!

Můj Bože! Doufám, že film vznikl BEZ státního příspěvku. Zdeněk Troška alias Troška humoru opět neobstál. Jsou takovéhle filmy točené opravdu pro debily, kteří nepochopí vtipy a tak se jim to musí podat co možná nejtupějc?! Troškova díla se snaží marně navrátit k slavné trilogii Slunce, seno. Ale výsledkem jsou bohužel tupé komedie, kde ani ta troška humoru nepomůže. A tohle, že šlo do kin???!!!! ()

rigby

Vesnička od dob Slunce, sena... prokoukla. Bohužel autor filmu zůstal někde u posledního pokračování této série, které bylo otřesné. Nevím, jestli má smysl nějak popisovat tento pokus o navázání na bývalé úspěchy. Kelišová by jednou větou převálcovala všechny dnešní baby. Zkrátka trapnost nad trapnost. Hvězdičku dávám za to příjemné překvapení, protože jsem výsledek čekal ještě horší. ()

Synesis

Genialnima trikama hned zezacatku (power point titulky) se tvurce rozjizdi a divakovy je hned jasne ze na Ceske pomery pujde o neco extra. Nekolik dejovych linii, prokreslene postavy, neocekavana zapletka a intelektualni podtext. Ne delam si srandu..:D Pocit z filmu je vzdy neco mezi ocekavanim a realitou. V mem pripade nebylo ocekavani velke. Realne jsem videl to co jsem ocekaval. Takova pseudo vtipna komedie o tom jaci cesi opravdu jsou. Film je opravdu takovej jakym se stylizuje. Jednoducha komedie s jednoduchymi vtipy s jednoduchou zapletkou. Jasne ze mam radsi intelektualni uroven jako je dilo Jary Cimrmana, ale tohle neni na odpad. Odpad jsou ordinace v ruzove zahrade a jim podobne.. Jo a jeste abych byl fer tak herci hraji docela dobre hlavne teda Langmajer a Jana deFunes Synkova. ()

Pateyl odpad!

Tak....Ani nevím kde začít. Snad u naprosto Troškovské podkladové hudby, která mě níčila celý film. Dále je třeba vyzdvihnout neuvěřitelně idiotsky vznikající zápletky ve filmu (scéna na pohovoru a scéna se vzduchovkou). V tom filmu se nic neděje a scény, které by měly být vtipné, vtipné rozhodně nejsou. Víte, když vyhodil Jan Dolansý sirku z balkónu a byl konec, vlastně jsem se radoval, že už to skončilo. Ale bohužel, víte co se stalo dál. Naprosoto zbytečná a zase rádoby vtipná vložka! :) Vůbec zbytečnými vložkami se to ve filmu jen hemží (Reklama na pražské technické služby, pneuservis atd..) Postava Veroniky Žilkové zná snad jen jediný úder a to na genitálie. Věřím, že když někdy postava Pavla Kikinčuka zapomněla vynést koš, schytala to kolenem do genitálií. (Má úvaha vychází s naprosto rutinního podávání ledu jeho dcery). Podkladové zvuky v nočních scénách měly takovou frekvenci, že mi ještě ted rezonují v hlavě (cvrkot nočního hmyzu). Už si nevzpomenu, co dalšího tam bylo, vlastně mi to splývá, takže asi tak. A hlavně poslední vzkaz: "Ty retardovaná postavu z filmu Zdeňka Trošky, neparkuj s tím autem pod drátem!!!!!!" ()

Tomik00 odpad!

Je to jako když sedíte na toaletě a nemůžete vykonat svou potřebu. Připadá mi to stejně hloupé a ničím neefektivní. Investice mohly jít do něčeho jiného. ()

Hejmy odpad!

Přišlo mi to jako pokračování kameňáku, akorát s jinejma hercama. Je to film pro diváky tv NOVA. Na kameňák jsem se podíval, ale tohle jsem ani nedodíval. ()

Veeria

Hvězdičku dávám alespoň za krásné letní počasí, ve kterém byl film natočen....leč bohužel, nenašla jsem ni dalšího, z čeho bych byla nadšená či alespoň mile překvapená....tento druh humoru je mi cizí, stejně jako duch filmu. ()

aannemer

Je to debilní, ale pro národ Nováků a Primáků kvalitnější filmy nemá smysl točit. Lucie Bílá se konečně našla kam vlastně patří a ztrapnili se tu i někteří dobří herci. Navíc Troškovy filmy nemám rozhodně v oblibě a samotného Trošku nemusím ani jako člověka. Nemáte ale pravdu vy, co se od tohoto filmu odtahujete úplně a na 100%. Copak český člověk není přesně takový, jak právě tento film ukazuje? Já jsem se většinu filmu dost dobře bavil. ()

halberdier

Aby bylo jasno - žádnou averzí vůči Troškovi netrpím a některé jeho filmy mám rád (Bota jménem Melichar, O princezně Jasněnce, trilogie Slunce, seno), některé mi připadají trapné (Kameňáky, Doktor od jezera hrochů). Babovřesky budou patřit k té druhé skupině. Troška chtěl zopakovat úspěch trilogie Slunce seno, což se mu bohužel nepodařilo (teda alespoň kvalitativně ne). Hlavní problém tkví v tom, že na komedii tomuto filmu chybí vtip. Nesmál jsem se téměř vůbec. Dále herci - téměř všichni jsou tragičtí včetně skupiny báb, které těm ze Slunce seno (včetně Kelišové) co do vtipnosti nesahí ani po kotníky. Nechápu, proč zrovna na tuto nevtipnou komedii chodí tolik lidí. (3/10) ()

Labgirl

No Babovřesky jsou pro mě taková typická česká komedie... mnoho známých hlášek, které člověka v danou chvilku pobaví, ale jinak předvídatelný film, který podruhé už vidět nemusím. Ale za chvilkový humor a příjemné herecké obsazení si jednu hvězdičku určitě zaslouží! ()

Hanz_knife odpad!

Nevím co mě donutilo zkouknout tohle zmrdstvo, pravděpodobně touha po rozšíření seznamu odpadů jinak si to nedovedu vysvětlit. Tenhle troškův výser je nejen že snad nejtrapnější z jeho tvorby, ale taky asi nejnudnější. Žel ani už nedoufám, že na dlouhou dobu. Ten vyprasenej buzerant určitě natočí nějakej novej sranec a po tomhle si nedokážu představit co může být ještě horší, možná bych bral i hodinu koukání na přehrabování vidlemi než znovu Babovřesky. Jestli je toto opravdu to, na co lidi rádi chodí do kina, tak to opravdu nevěřím v budoucnost našeho národa, protože i když se říká že v populaci je velká část idiotů, že nějakej takovej výser může být populární, že někdo za takovou zmrdskou kupou sraček může dát vůbec peníze, mě fakt šokovalo. Troško vole prosím tě už netoč nebo brzo někoho donutíš dát si špagát, strč si ty svý výsery zpátky do prdele odkud si je vysral na plátno... ()

bmolko odpad!

Stopaz nemilosrdne dlouha!!! Ikdyz jsem film nevidel do konce (opravdu se to nedalo), hodnoceni by zaslouzilo nekolik odpadu. Jeden je malo! ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015