Frog.cz

Kdo v tom hledal umělecký prožitek pak nezná Trošku a nemá lézt do kina na jeho filmy Ale mě přijde že tam chodí schválně a potom tady chrlí oheň a síru ti rádoby odborníci na film(viz.stránkové eseje).Kdo se chce zasmát a nehledat ve filmu vyšší principy tak tomu Babovřesky vřele doporučuji.Normálně bych dal tak maximálně3-4* ale natruc škarohlídům dávám 5* PS:už se těším na Kameňák 4! ()

LulMaz odpad!

Chtěl jsem k tomuto filmu napsat něco zajímavého, možná i vtipného, ale ve stavu, ve kterém se po zhlédnutí tohoto "veledíla" nacházím to není možné. Od dob, kdy p. Troška natočil zábavnou trilogii Slunce, seno a opravdu dobrou Jasněnku uplynulo hodně času a nekorunovaný král komedie si až na drobné výkyvy - sračka a sračka ze které mě je na blití - drží svůj standard. Jen tak dál pane režisére, 133 min. bylo opravdu málo. Druhý díl bych prosil natáhnout alespoň na 180 min. abych si mohl dosytosti vychutnat geniální výkony herců a přidejte ještě více úžasných komických situací, kopanců do koulí a nějaké variace na jméno Šoustal Vás také jistě napadnou. Takže jen houšť a do nás. ()

mr.cartman

No, neviděl bych to zas tak špatně... Jako vždy se od filmu vyplatí nic neočekávat a pak je celkem koukatelný. Inteligentní zábava to rozhodně není, ale jako oddychovka to není špatný. Podruhý se už ale člověk nepodívá. Je tam několik okamžiků, u kterých se zasmějete. ()

Bigfuckman

Drbny, kopance do koulí a vulgarita a neskrytě skrytá reklama (to přímo nesnáším). Kams to Troško kams to spad. Vidět to Růžičková tak jí asi vezou. ()

henrycruel odpad!

Po 30 minutách jsem musel film vypnout!... Ať mi sakra nikdo netvrdí, že se tomuhle při promítání smálo celý kino!!! ()

Budisovie

Niekedy menej je viac, možno by si to mal uvedomiť aj pán režisér. Inak za pár vtipov tú dvojku dám. Americké komédie sú tragickejšie :D. ()

jirkaslava

Ta jedna hvězda je za Lucku Bílou, ta to zahrála tak, že bych jí to i věřil :-) a pak ten Šoustal, ten mě dostal ( brácha šlape bráchovi zdárně na paty ), ale tohle je DOST málo na dvouhodinovej blábol o ničem. ()

Jereme

jedna hvezda a to asi jen za to ze to mam spojene s cestou z dovolene xD Film je zalozeny na nostalgii spojene ze slunce seno... Ale jinak bez myslenky, hereckeho vykonu, i jakehokoli seriozniho vtipu. ()

barbara5 odpad!

Kameňák a Slunce, seno dohromady. Dva měsíce jsem netrpělivě čekala, až se film objeví na torrentech, abych se právoplatně mohla přidat do vřav lidí, co Babovřesky nesnáší. A je to tady! I když jsem na něj do kina jít nechtěla z logického důvodu( rozumnější by bylo koupit si deset zmrzek), při sledování Babovřesek jsem si představovala, kolik lidí z kina by odcházelo pobavených. Asi bohužel hodně. Jinak si opravdu nedokážu vysvětlit, proč si tento "film" vydělal tolik pěněz. O Babovřeskách nemá cenu nic víc psát. Je to přesně taková slátanina jak všichni tvrdili od začátku. Nicméně účel jeho vzniku byl pravděpodobně splněn. Všichni o něm mluví a i lidé s dobrým filmovým vkusem ho viděli. ()

maoc odpad!

Viděl jsem z donucení necelou polovinu. Nemám slov. Už jen za ten otřesný product placement, který ohýbá logiku filmu (např. neustálé ježdění nablýskaných Citroenů po malé dědince na lontě) bych dal brak. To ostatní je ale ještě horší! I nejblbější film od Tromy je proti tomuhle opus magnum. ()

Davanity odpad!

I hodina tohohle filmu byla moc a to jsem to vydržela až do konce celých 144minut! Utrpení a nudy, dvě krátká pousmání na takovou délku filmu nesplňuje ani trochu představu o úspěšené komedii. Snad nejhorší film s kterým jsem měla čest se setkat. Trapný kanální humor a omýlané jméno Šoustal dokáže rozesmát vážně jen někoho se sníženou mozkovou kapacitou. A jít na to do kina? Vyhodit takový prachy za takovou s prominutím sračku? A ten konec, to mělo být co? Pan Troška strašně klesnul až někam pod pomyslné dno, kde to níž už ani nejde. Nechápu jak tenhle film může mít takový úspěch asi to značí dost o kvalitě našeho národa. ()

arbeit odpad!

Chcelo by to OST...ten donekonečna opakujúci sa hudobný motív by mohol byť väčší fenomén ako nyan cat. K zvyšku sa škoda vyjadrovať, svoju cielovú skupinu retardov si to nájde. Fekalisti si prídu na svoje, sračka roku. ()

Blenny odpad!

Zlatý starý Kameňáci. Ze kterých Troška místy opisuje. Zasmál jsem se jednou. Což mi přijde u dvouhodinový komedie trošku málo. Vrcholy maximální trapnosti se ovšem našly hned dva. Scéna s Lucií Bílou (proč to tam je, to netuším, když to s "dějem" nikterak nesouvisí. Asi aby byla sranda.) a první scéna s Lucií Vondráčkovou. Obě chvíle jsou slušný bahno. Jinak mi u toho bylo spíš smutno, než bych se celou dobu styděl. Slovy faráře Šoustala: "A dost, doprdele". Smutná zpráva o stavu české komediální kinematografie. ()

MrMir

Strašně stupidní, strašně trapné, plné laciného humoru, nesmyslných scén a otravných zrychlujících záběrů. Na druhou stranu co jste vážení čekali? Já, dívaje se z donucení, vydržel jsem celý film, párkrát se usmál, pokochal se pohledem na paní Plekancovou, užíval jsem si prosvětlené pozitivní scény vesnické krajiny a říkal jsem si, jak moc takový typ filmu českému národu chyběl... asi hodně. ()

Coliseum odpad!

Troška je gerontofil, to je nad slunce jasný. A jinak? Nejlepší hereckej výkon předvádí Lucka. Víc netřeba dodávat ()

miki68cz

Jedna hvězda za snahu některých účastníků tohoto reklamního projektu udělat z něj film (Synková, Pecha, Kostelka) ()

ona.takova odpad!

Ano, zřejmě má tento film svou cílovou skupinu, ale není nic horšího, než když se zůčastníte zájezdu busem a je vám film puštěn na cestě tam i zpět.:( ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015