ijacobo odpad!

Více než hlášky, zanechání pocitu dejme tomu komedie si pamatuji jména, názvy generálních, mediálních partnerů, či sponzorů filmu a o to tady přeci jde, že. Jděte s celýma Babovreskama do háje, jako s vetšinou novodobého českého filmu. Zlaté starší české komedie typu Trhala fialky dynamitem, u kterých si každý klepal na čelo jaka je to kravina, ale pořád si to člověk pamatuje jako bláznivou komedii a ne jako mediální sra*ku! ()

rytir1

Parádní nová česká komedie opět zničená v hodnocení zdejšími mladými a neklidnými. Škoda. Stejně jako škoda málo prostoru vynikající Lucie Bílé. Lukáš Langmajer třída, paní Synková jakbysmet. ()

Konys odpad!

Ja teda nemam potrebu Trosku hatovat, jak je ted obecne v mode. Dokonce puvodni trilogii Slunce, seno... povazuju za absolutni klasiku. Kterou jsem videl asi 20x a dam si ji rad kdykoliv znova. Nicmene Babovresky...myslel jsem, ze Kamenak je dno. Ale ted uz vim, ze muze byt jeste mnohem hure. Opravdu MNOHEM hure. Vubec treba nechapu, co je vtipneho na tom neustalem a nesmyslnem trapeni Kikincuka, v roli starosty. A vic k tomu ani psat nebudu, tady ten grcanec si to ani nezaslouzi. Spise jeste jedna zajimavost. Krome toho ze Troska uplne selhal a nedokazal natocit koukatelny, nedejboze, vtipny film. Tak se mu nepodarilo (ze by malo penez?) ani vytvorit dojem realne zjici vesnice. Ony jsou totiz Babovresky, jako obec, krome "hrajicich postav", uplne, ale uplne prazdne. ()

Madax

Zdeněk Troška je český Michael Bay. Kvalita filmů od těchto dvou pánů je nevalná, avšak povedlo se jim dokonale trefit do vkusu plebsu, masy konzumentů, tudíž produkují jeden hit za druhým. Rozumět lůze se vyplácí. Nutno podotknout, že oba filmaři mají na kontě po jednom výborném díle- u Trošky je to hoštická trilogie, u Baye Skála. Avšak zbytek jejich tvorby je poplatný vkusu výše zmíněného plebsu. Nelze jim to mít za zlé, když by na to nikdo nechodil, tak by to netočili a věnovali by se třeba něčemu hodnotnějšímu, talent na to mají. U Babovřesk jsem se občas i pobavil, tudíž si jednu hvězdičku zaslouží. ()

superzurda

Je možná i trochu perverzní, že takový film plní kina. Laciný a kolikrát i nesmyslný ( dostal jsem mnohokrát do koulí a nikdy to nebolelo půl dne ) humor, kde frk na sebe nechává hodně dlouho čekat a je signalizovaný taaaak moc dopředu, že člověka napadne, že by to snad mohla být i parodie. Byl jsem na to i v kině a jsem pyšný, že jsem u toho usnul. ()

Ostrovan211 odpad!

I když mi film párkrát vyčaroval úsměv na tváři (v 95% ale z trapnosti tohoto "veledíla") a na Lucii Vond ráčkovou se dalo pěkně koukat (to role Lucie Bílé byl kolosální fail), celé mi to tak nějak připomínalo epizodu ze Simpsnů, kdy Houmer natáčel film s Melem Gibsonem (Dáme ten záběr zrychleně, to strašně vtipný hahaha.). No prostě v obou případech hroznej prů**r. 15% ()

BarkaS odpad!

Bylo to tehdy v televizi. Na tý Nově. Tak jsme si to s tátou pustili a čekali jsme, že to bude hrozná hovadina s občasnou světlou chvilkou, při které člověk nostalgicky zavzpomíná na staré dobré Slunce seno. No, to jsme se spletli. Tak jsme to s tátou přepnuli na Barrandov a dívali se radši na reklamy. ()

easer07

Slunce, seno bylo super, Kameňák byl dobrý, ale toto už je opravdu Troškovo vrchol trapnosti a nesmyslnosti, hrůza. ()

pukjus odpad!

Co to bylo?!!! Tak toto hádam nie... Ak by som si to nahodou kupil tak by som to ani do zachodu nehodil( keby sa záchod pogrcal to by bolo veľa upratovania... Tuční ľudia ako z uhorska... No ďalej písať nejdem lebo by som musel nadávať ()

@nthr4X odpad!

a pak nemám mít nechuť se dívat na české filmy... a co měl znamenat ten předčasný konec? tohle už je fakt vážně dno českého filmu... ()

Hadravinho odpad!

Vydržel jsem do scény s Lucií Bílou. Do té doby největší blbosti: - když dcera přijde a řekne HI PEOPLE - když ta jedna důchodkyně krade, když zjistí, že ta bohatá zemřela - jméno faráře Šoustal - zrychlené běhání důchodkyň - vyblité barvy všeho možnýho Je mi smutno, že tohle je film určený pro masy, pak ta společnost má nějak vypadat. Na druhou stranu jsem rád, že se mě tohle netýká.... ()

Silblade odpad!

Trapností jsem skřípal zubama, až se mi sklovina rozdrolila. Radši prohlásím, že jsem film nikdy neviděl a je mi hned líp. ()

PECHY15 odpad!

Máš mě rád? Ne! Ani trošku? Trošku? Tak toho už taky ne. Myslím, že více už není třeba říkat. Tímto přeji všem nedoukům páté třídy hodně další zábavy u futukomedií vizionáře Trošky. PS: Zkuste můj koment přečíst zrychleně. Měl by být vtipnější... ()

kacer4 odpad!

Udivujú ma tvorcovia, že ich môže len napadnúť niečo takéto natočiť. Udivujú ma herci, že v niečo tak blbom dokážu hrať. Udivuje ma troška Troška, že po Kameňáku je schopný natočiť ďalšiu takú "letnú" komédiu. Udivuje ma aj 120 ľudí, ktorí majú tento film v obľúbených. ()

johnnie78 odpad!

Já se fakt nechtěl přidat k davu, ale... teď TO o svátcích dávali v bedně, tak jsem to pojal jako challenge, a skutečně jsem TO dal od začátku do konce. Co na to říct, no. Snad jen, že to bylo možná ještě o trochu blbější, než jsem čekal. Ale svým způsobem je to geniální. Babovřesky jsou totální nízkorozpočťák, natočený na tu nejlevnější kameru, počítám, že nejdražší na tom všem byl honorář pro Lucku Bílou (jejíž "postavu" jsem vůbec nepochopil), ale v kinech se na ně pokud vím stály fronty a vydělaly Troškovi spoustu prachů. Tak proč by točil něco jiného a jinak, žejo... Mně chvílemi připadalo, jako kdybych sledoval nějakou nepovedenou parodii na Slunce, seno, jejíž scénář napsali žáci osmé třídy základní školy. Na to, že je to komedie, tak je to takovým způsobem nevtipný, až je to... vtipný. Nebo já nevím. Ona to vlastně není komedie, není to ani film, je to něco úplně jiného, doposud nedefinovatelného. Že to mělo úspěch? To je právě to, co mi na Češích přijde strašně zvláštní. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015