Amazing Spider-Man 2

• USA The Amazing Spider-Man 2 (více)
USA, 2014, 142 min (Special Edition: 165 min)

Být Spider-Manem (Andrew Garfield) je skvělé. Peter Parker nezná úžasnější pocit než se prohánět mezi mrakodrapy, být skutečným hrdinou a trávit čas s Gwen (Emma Stone). Být Spider-Manem ale má také svou cenu: jedině Spider-Man je schopen ochránit ostatní Newyorčany před pozoruhodnými padouchy, kteří město ohrožují. Když se na scéně objevuje Electro (Jamie Foxx), je Peter nucen čelit nepříteli, který je mnohem silnější než on sám. A když se vrací i jeho starý přítel Harry Osborn (Dane DeHaan), uvědomuje si Peter, že všechny jeho nepřátele něco spojuje: společnost OsCorp. (Falcon)

Diskuze

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

departed

Překvapuje mě, že někdo má potřebu chodit na diskuzi k filmu, který nemá rád a nasírat lidi, jakože vlezl bych, nahodil bych a už bych se k tomu nevracel, ale....

To je jak bych chodil debatovat k filmu o Justinu Biebrovi a hzádal se tam s husičkama jenom protože bych je chtěl nasrat.

na příspěvěk reagoval departed

departed (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Co si pamatuju, tak už jednou jsem ji napsal, že je jeblá, na což odvětila, že sám jsem jeblej. Tudíž člověk, s kterým se moc dlouhé diskuze nevedou.

GigaCumming: Taky ne, díky. Jednička ještě jakžtakž šla, ale u dvojky a trojky jsem musel při sledování polykat jeden Ibalgin za druhým, protože mě při každém dialogu či akční scéně chytala migréna.

na příspěvěk reagoval GigaPudding, Milky., Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

departed

kašli na ni , ona se rozhodně ráda povyšuje nad všechny lidi , všichni sou podle ni hloupý , berou drogy a filmům nerozumí filmům a navíc ona tohle dělá schválně , ráda provokuje a ponižuje lidi

na příspěvěk reagoval departed

Kubrickon

Kubrickon (hodnocení, recenze)

Priznám sa, že nikdy som nevidel Raimiho Spider-Mana 3! Rok 2007 bol rok tretích pokračovaní, videl som Shreka 3, Pirátov 3, ale Spideyho 3 NIE! :D

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Spider-Man 2 je jedna z nejlepších komiksovek :)

A TASM tak otřesně sračkoidní nebyl, nebylo to ani žádné terno, ale na ty 3 by to rozhodně být vždy mohlo. Osobně jsem dal 4, ale tím, že nadceňuji komiksovky, jsem znám :)

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jinak Spider-Man 1+3 , nic moc to je fakt , fajn záporáci v jedničce a ve dvojce , trojka měla i špatné záporáky takže tam to bylo takové zvláštní , Amazing Spider-Man příjemně překvapil a na dvojku se těším , i když tady otravuje furt gigi

departed (hodnocení, recenze)

Kubrickon

Právě, že bude. Ale lidi na to budou i tak chodit, protože [nadávky], takže si to na sebe vydělá a potom přijde ještě sračkoidnější trojka. Jednička byla absolutní shit, dvojka bude to samý, ale kouknu na to (pokud bude čas a nálada, nebo pokud uvidím několik dobrých filmů za sebou a budu potřebovat kouknout na něco hroznýho) jen proto, že musím prostě vidět, proč se takový velký peníze vkládají do takových ždímajících sraček. Navíc z toho může být nakonec i dobrá komedie.

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

To už začíná být jak špatný vtip. 10 dní do premiéry a tak 2/3 už jsou venku :-D

ondrach

ondrach (hodnocení, recenze)

Na stránkách IMAXU je chyba v datumu. Oznamují, že film dávají v 0:01 hod. 23. 4. 2014.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Jo, příště prosím vás, dávejte SPOILER upozornění.. hovada. Tohle mě opravdu naštvalo

Johnny_SVK

Johnny_SVK (hodnocení, recenze)

Čože ?? :O !! Spider-man je Peter Parker ?? :O
Môj život už nebude ako doteraz. :(

TheSlezy

TheSlezy (hodnocení, recenze)

V premiere cinemas to budou davat ve 4K rozliseni a zvuk Barco auro 11.1. to bude asi masakr :D

Alfred Molina by se mohl vrátit jako Dr. Octopus

01.10.2020

V Sony chystají další pavoučí spin-off

V Sony chystají další pavoučí spin-off

23.03.2017

Minulý týden jste se dozvěděli, že dostane vlastní film Spider-Manův protivník Venom, a teď tu máme další projekt, který má rozšířit nový pavoučí vesmír. Scenárista Chris Yost (Thor: Ragnarok) dostal… (více)

Venom se znovu chystá do kina

Venom se znovu chystá do kina

17.03.2017

Vesmírný symbiont, který „posedne" Spider-Mana a posléze se stane jeho velkou nemesis, už byl na velkém plátně dvakrát. V závěru pavoučí trilogie od Raimiho jste ho určitě viděli, na konci Amazing… (více)