unrocker

4 hvězdy za obsazeni filmu, jinak dej byl hodne o ničem, ale je jasne ze na tento film se nedivame kvuli ději, ale kvuli hláškam, kvuli akcnim scénám a kvuli vzpomínkám... ()

Ivoman

Známýma tvářema nadupaná trojka !!! WOW !!! Čím dál tím lépe !!! Přes Banderase, Forda ke Grammerovi ... Super podívaná jako první dva díly !!! ()

ratpile

S přehledem nejhorší Expendables. Tohle už není pocta béčkům, tohle prostě je nepovedené béčko točené v opuštěné továrně někde v Bulharsku. Sly by měl radši natočit dalšího Ramba a vykašlat se na ždímání téhle pitomosti. Johnovu řádění v Barmě nesahá celá série Expendables ani po kotníky. ()

Ernie_13

Jedna veľká katastrofa. Režijný, scenáristický a aj herecký amaterizmus na plnej čiare počas 120 minút mi znechutil sériu na toľko, že prípadné pokračovanie by som si už nepustil ani omylom. Zostal som šokovaný, lebo drvivú väčšinu z tých hercov som videl v oveľa lepšej forme. A to pozor, teraz mi nejde o to že by boli prestarnutý, to vôbec nie. Tak ako ma, ale boleli oči z prevedenej trapnosti, to som už dlho nezažil. No a prečo teda 2 hviezdičky? Ide o hviezdičky útechy, ktoré vybojovali Mel Gibson a Antonio Banderas, ktorý ako jediný stáli za to, aby som to dopozeral do konca. No a mimochodom som si uvedomil, že Mel Gibson to má stále v sebe a kľudne by mohol natočit ešte nejden akčňák alebo drsnú komédiu. ()

RyanRainheart

Není to vyloženě průšvih, ale dá se říct, že hned skoro po té úvodní akční scéně, která ještě celkem stála za to, na mě spadlo zklamání, kam se to vlastně vydalo. Sledovat desítky minut jak Barney lítá po celém světě a cpe nám místo našich starých známých, na které jsme se přišli podívat, partu mladých naprosto ničím nezajímavých pitomců? Kdo mi ale vzloženě vadil, tak to byla role Antonia Banderase. Co to jako mělo znamenat? Nechápu, proč musel ze sebe dělat takovýho pitomce, když mohla jeho role být normální a nikdo by mu neměl za zlé. Pokud totiž toto mělo být vtipné, tak předem omlouvám, ale jaksi jsem to nepochopila, asi proto, že mám bohužel jiný vkus humoru. To co fungovalo v jedničce a kupodivu i ve výborné dvojce, tady vyšumělo do ztracena, dokonce i vtipy, kterémy byly minulé dílz pěkně prošpikované, tady chyběly. Jediný, kdo si dokázal dělat legraci sám ze sebe byl Wesley, což je docela bída a potěšil mě i Harrison, který jako náhrada za Bruce zafungoval velmi dobře. Mel bohužel měl určitý potenciál, ale scénář z něj udělal jen dalšího klišovitého padoucha bez většího nápadu, na kterého všichni rychle zapomenou. Podtrženo sečteno, bohužel u mě tento díl padá do zapomění, příště si pustím jen jedničku a dvojku, trojku raději vynechám. ()

BardDeLune

Za dvojku jsem za lepších časů dokonce v kině zaplatila dvakrát, rozhodně jsem byla fanoušek Expendables ale trojka je hold dle mého špatná. Nemá to humor, ani dobrou akci, kde dvojka je naprosto úchvatná, nemá tam pořádnný prostor jediná postava a samotný scénář mi přišel hodně okatý. Hold, už to pro mne nebylo ono a ani Banderas to nezachránil. Možná to chce víc britské síly ... Tom Hardy by přišel vhod. ()

pekas

Tahle série mě prostě míjí, byť mám téměř všechny zůčastněné rád. "Omladina" je taky v pohodě, jen mám stejně jako u předchozích dílů velmi průměrný dojem. Možná ty plastiky už schovávají líp a vypadají přirozeněji. Na lepší hodnocení ale tenhle fakt nestačí. 50% ()

otilrak

Prostě mám asi jinej vkus než zbytek lidí zde. tenhle díl byl podle mě o hodně lepší než dvojka. Na jedničku nemá, ale dvojku smáznul s přehledem. ()

MutantMarana

Nekonecny zivoty, nekonecny naboje, co se to zas proboha, co se to deje. Asi uz dochazej penize, taxi vypomuzem reklamou na Haval. Hruza. Naprosto nesmyslna strilecka, jako obvykle plati „Nevstoupíš dvakrát do téže řeky“ a tady teda uplne. Vyhnete se obloukem, nebo pretocte jen na posledni ctvrthodinku. Me je z toho uplne smutno, co prace to muselo dat a vznikne takova sracka. ()

MartinTerran

Slabší než předchozí díly, ale série se stále nese ve stejném duchu, až na to, že přibrali pár nováčků. Akční podívaná plná střílení, výbuchů a utíkání v poslední milisekundě. Přesně tak to musí být! Plusové body za perfektního Banderase. Hodnocení: 72/100. ()

jafuska

Trojka už hodně slabá, oproti předcházejícím dílům, tady není nic nového kromě pár nových herců, ale jinak skoro stejné střílečky, děj také hodně podobný minulým dílům, ale mělo to aspon spád a nějaké to napětí. Zkrátka průměrný film. ()

marek29

Tak co tu máme? Bonus v Melu Gibsonovi a 72 let starej Harrison Ford je taky plus. Opět stejný koncept ozvláštněný o zařazení mladých nikomu neznámých dětí.. Holka co je šampionka v MMA neni pěkná, no aspoň se umí mlátit. Nedám pět, protože koncept se opakuje: Expendables všechny pomlátí, všichni to přežijou a končí to happy endem typu "nejsme tak staří, abychom nezvládli další díl". To si myslím, že ale není pravda. Není tu Bruce Willis (protože chtěl 4mega v dolarech za 4 dny a 3 mu byly málo :D), není tu Chuck Norris, není tu Dwayne Johnson a Seagal taky furt hraje uraženou pimprdámu. Jen doufám, že nebudu muset zase snižovat hodnocení u dalšího dílu.. Dívat se na to 2h dá, to zase jo takže 3* ()

Adámo

2,5* Příběh nedává smysl, sem tam logické lapsy a sice se objeví oldschool fóry, ale to samotné mi ke štěstí nestačí. Expendables 3 hrají na místy příliš vážnou notu, což se prostě nesluší. A jen na bezhlavé řežbě to stát nemůže. | 01/2015 ()

Guran

Třetí díl známé akční série a zároveň ten nejslabší. Zatímco předchozí díly byly doprovázeny brutální akcí, zde zapomeňte na to, že byste vidělí utnuté ruce, či kaluže krve. Filmaři snímek natočili pro širší publikum, ale i přesto, že se do příběhu zapojí postava wesleye Snipese a nových mladých tváří film zas tolik nezaujme. Už mi ten děj přišel stejný a kromě toho, že mladí postradatelní nahradili ty staré mi film nepřišel nějak k chuti. Snipes mi pak přišel jenom do počtu, ale chuť mi jakš takš zpravil Banderas, který mě zde opravdu bavil. zklamalo mě málo prostoru pro Arnieho a Liho. Ti dva si tady zahráli jen několika minutové scény a přitom jsem už od dvojky zvědav na Liho triky. Harrison Ford mi přišel zde zbytečný. Jeho postava nahradila Bruce Willise a myslím si, že to spíš filmu uškodilo. Další věc, co mě zklamala je, že filmaři slibovali, že zde budou hrát další akční hrdinové, jako Steven Seagal (který nakonec odmítl), Michael Jai White (o něm nic nevím), Nicholas Cage (taktéž), nebo můj oblíbený asiatský herec Jackie Chan (odmítl, protože mu zde filmaři nabídli sotva dvouminutovou scénu. Prostě nejslabší díl, který stačí vidět jednou. Doufám, že čtyřka bude lepší. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy