Star Wars: Síla se probouzí

• Česko Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (více)
USA, 2015, 136 min

Hudba:

John Williams

Diskuze

GigaPudding (hodnocení, recenze)

no bylo docela zřejmé, že to nebyl smrtelný zásah jen o kousek vzhledem ktomu, že to bylo někam kolem břicha nebo nejníž někam do oblasti pánve. To si asi člověk mohl všimnout z toho, že ho to na tom mostku docela složilo, že pak krvácel, a že měl bolesti celou dobu, co je tam naháněl po lese :).

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

(hodnocení, recenze)

Madsbender

Spoiler :!!Byla hodně dobrá a nadaná na všechno..to ja ks chopila falcona tak jak ani samotný h.Solo ne... navíc ta věc s tranzitorem atd..věděla všechno ba co víc Finn vedle ní vypadal jak tupec ale zato byl legrační :))

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Gladiator15

SPOILER souhlasím, i když se vše může ještě vysvětlit :) A ta planeta s třemi či kolika měsíci nebyla celá Republika, myslím že to jak všichni křičeli že zaútočil na Republiku mysleli přeneseně (celek na část :) Ale stále, v jakém otřesném stavu Republika je, to raději ani nechci vědět. Resp. jejich armáda, když proti takové obří základně a celému Prvnímu řádu poslali nějaké paravojenské jednotky, ve kterých polovina přítomných vypadá jak by zrovna vylezli od hraní World of Warcraftu :D

Uživatel smazal svůj příspěvek.

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Tom Hardy

A nemala Rey, len tak náhodou, už predtým chladnú zbraň, v ktorej používaní bola očividne skúsená natoľko, aby zvládla i presilu najatých vycvičených mužov?

na příspěvěk reagoval Páně

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel ambron smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

nerozumím kvůli čemu tu všichni tak brečíte :D jediné co se jí povedlo byl jeden mindtrick a jeden force pull. To umí i mrňata :D

Sufferer

Sufferer (hodnocení, recenze)

Na začiatku to Rey podľa mňa išlo dobre s tou jej palicou proti tým dvom, čo jej chceli ukradnúť BB-8, tak prečo by jej to nešlo po prebudení sily so svetelným mečom.

(hodnocení, recenze)

SPOILER.Jinak nevíte co dělal K.Ren jak se mlátil do hrudníku nebo kamsi na těle a byla vidět krev nebo co ..já to v té rychlosti střihu npochopil.dík když mě to někdo vysvětlí  spoiler.

na příspěvěk reagoval Gladiator15, dusty87, GigaPudding, ambron

? :D

kolik si představuješ, že váží čepel lightsaberu oproti čepeli kovového meče se kterým "není žádná legrace"? :D

Navíc to byla trošku jiná liga než lidi, co s tím mečem cvičili odmala, a kteří byli vidět v epizodách 1-3 :D

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Tom Hardy

Šovinistické jeho poznámky jsou, už jenom kritika jedné postavy (ženské) na místo dvou a volba slov s tím spojená. Nikdy jsem nešermoval :), ale nemyslím, že v našem světě jsou světelné meče a Síla, takže to není ani jakkoliv podstatné. Kylo nemá dokončený výcvik a na über záporáka si pouze hraje, plus je poraněný, což ho oslabuje. Finn byl cvičen od samého začátku, jak bylo zmíněno v jednom z rozhovorů, a navíc v souboji (SPOILER) údery spíš vykrýval, než aby je vracel - a Kylo ho skoro zabil. Rey ovládá Sílu, což je nejspíš dáno geneticky, ale nevíme, jak mocná je. (Dá se předpokládat, že to bude zodpovězeno v pokračování.) Plus vedle zranění je Ren nevyrovnaná osobnost, která před chvílí zabila svého otce a které se nedaří velikášské plány, takže byl oslaben nejenom fyzicky, ale i psychicky. Fakt mi to nepřijde jako nefunkční. :)

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

SPOILER

Bohužiaľ je tam toho viac. Ako si písal, záporák nič moc a vôbec som nepochopil načo nosil masku. Vader ju mal z dobrého dôvodu. Chceli tu mať tiež záporáka s maskou, ok, ale treba na to aj dôvod. Zničenie republiky bol snáď zlý vtip. Nejaké pozostatky impéria si budujú hviezdu smrti a republika si to ani nevšimne? Navyše, to kontrolovali iba jednu planétu? Proste to, o čo sa sithovia zo zákulisia snažili celé tri epizódy, sa tu nejakej malej skupinke podarí na jednu ranu. Bum, republika v prdeli. Záver s R2D2 to isté. Jak ja nenávidím tieto scenáristické skratky :D

Ale zvyšok bol super, takže celkom spokojnosť, ale tieto veci ma mrzia. Nemuselo to tam byť. No a tiež to chcelo viac pôvodnej hudby :)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý