Keďže sa Kristy potrebuje pripraviť na jednu zo záverečných skúšok, ostáva počas Dňa vďakyvzdania osamote na internátnej škole. Potom, čo jej dôjdu nápady na zabitie nudy, rozhodne sa, že odbehne zo školského areálu, aby si tesne pred spaním na neďalekej benzínke zakúpila jedlo a pitie. Pri platení účtu dochádza medzi Kristy, predavačom a neznámou, podivnou ženou k nedorozumeniu. Následky budú pre mladú študentku hrozivé. Príjemný večer sa s odstupom času mení na krutý boj o život proti partii násilníkov. (*CARNIFEX*)

HororSamael

Nebylo to špatné...tedy prvních pár minut. Pak už šlo jen o klasickou blbost, kterou jsme už tolikrát viděli. Je nad míru zábavné, jak jedna zničí čtyři. Možná více zapojit "ostatní" sekty, trochu prolnout příběhy.... ()

MartinSTFC

To byla nuda. Logiku to žádnou nemělo, kdyby se to odehrávalo ve skutečném světě, tak by během toho filmu byla naše milá Justine mrtvá nejméně čtyřikrát. Navíc, téma ohrané a nezáživné, stejně všichni vědí, jak to dopadne. Nebyl to úplný propadák, ale že bych to musel vidět ještě jednou, to určitě ne. ()

AmunRa

Zcela průměrná naháněčka - jedna oběť, pár členů sekty, prázdný univerzitní kampus a několik náhodných vedlejších obětí. Komorní obsazení vylučuje splatter, jedna oběť neumožňuje nějaké vyhrocení vztahů, takže zůstává jen ta honička, která je sice technicky dobře udělaná a atmosférická, ale byla tu už stokrát. Neurazí, nenadchne. ()

Smashed

Tak tohle není jen tak nějakej horor, tohle je Horor s velkym H! Bylo to tak dobrý, že snad ani nemá cenu to nějak rozvádět.. :-) ()

naytsirk

Příjemná jednohubka... Hlavní hrdinka je celkem ok a zlouni taktéž.... Kvalitou na např. Jezero smrti to nedosahuje, ale na páteční večer naprosto dostačující... ()

Miroslav.Zac

Někomu to možná přišlo jako nadprůměrná záležitost, pro mě je to čistý průměr už jen proto, že se film drží mantinelů pravidel a nesnaží se nabídnout nic nového. ()

noKOMERZIALL

Velmi příjemné překvapení letošního léta.vytýkaný zápor-přesun vrahů za vteřinu-může být vysvětlen například tím,že psychycky vyčerpaná dívka prostě stála na okraji střechy a na chvíli,pod vlivem extrémního strachu a stresu ztratila pojem o čase.Divákovi může tento okamžik připadat jako vteřiny,hrdince ale jako půl hodiny. ()

Nanak odpad!

Kravina. Tenhle typ filmu je u mě naprostá ztráta času, peněz atd. Nechápu hodnocení ostatních. ()

Miba1

Pro mě velké překvapení. Film jsem si pustil bez nějakých větších očekávání, tím pádem jsem si to asi i více užil. Protagonistka hlavní role dobře zvolená, film měl spád, gradoval, občas i překvapil (mohl i více), ale celkově v porovnání s podobnými snímky jsem tu viděl kvalitu a nápad. Prostředí campusu se hodilo. "Justine is dead, my name is Kristy." ()

kollera odpad!

Tuto sračku som odpozeral za desať minút. Najprv som to ale musel pretočiť zhruba do 32 minúty keď sa začala diať, na tomto fóre viacerými fajnšmekrami, avizovaná brutálna hororová jazda. Následne začali hlavnú predstaviteľku naháňať hrôzostrašné maskované postavy. Potom sa na desať minút skryla pod stôl, potom utekala cez nejaké chodby, skryla sa v garaži, následne na ďalších 10 min skrýša na plavárni a takto dookola až do konca. Odporúčam si radšej pozrieť finále nejakej vytrvalostnej disciplíny na MS v atletike, to bude zaručene reálnejšie a oveľa napínavejšie. Cez 60%... to naozaj ľudia na CSFD nemáte žiadnu súdnosť... ()

Kaylar

Hra kočky s myší, tentokrát zasazená do prostředí areálu univerzity, kde zůstala jen jedna studentka a pracovník bezpečnostní agentury - všichni ostatní totiž odjeli na oslavu dne díkůvzdání. "Myš" má oproti "kočkám" k dispozici svou výbornou znalost prostředí a nejenže zbytečně nepanikaří, ba naopak je schopná pohotově vymyslet, jak útočníky zneškodnit. Vcelku příjemné filmové překvapení. ()

lineker

Nic nového, avšak i nic tak strašného. Noční naháněná po liduprázdném areálu campusu. Sympaťanda Haley Bennett je nucena se bránit bandě hliníkových hlav. A kdyby ve filmu někdy lidé neběhali rychleji než auto, možná bych i hvězdu přidal. ()