Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pětadvacetiletý spisovatel a režisér Justin Kerrigan na základě své vlastní zkušenosti natočil film, který nepostrádá humor, svěžest a bezstarostnost mládí. Film se odehrává během jednoho víkendu. Hlavními hrdiny hudebního filmového příběhu je parta šesti kamarádů (tří chlapců, tří dívek), která má před sebou vidinu zábavného a vzrušujícího tanečního víkendu na velkolepé taneční party - po ubíjejícím pracovním týdnu. Film začíná pátečním odpolednem, kdy se kamarádi ve spěchu připravují na velkou taneční událost, a končí nedělní kocovinou, kdy se všichni po skvělém víkendu rozcházejí. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (252)

Claw 

všechny recenze uživatele

Můj "srdcový" film, který silně ovlivnil moje mládí. V podstatě naprosto trefně, vtipně a úžasně vizuálně film zobrazuje běžnou realitu hudebních párties, klubů, privátních akcí atd… Hudba, drogy, zábava, sranda, depky, dojezdy, a tak stále dokola... Kerrigan přesně vystihl míru v tom, jak zobrazuje tento svět a pro většinu dospělé populace naprosto nepředstavitelnou realitu... Nefigurují zde extra tvrdé drogy, kromě několika lajn kokainu, hudební doprovod a soundtrack je naprostá bomba. Herecké výkony a hlášky konkurují i samotnému "drogovému" ultrakultu "Trainspotting", který je však více zaměřen na život opravdových narkomanů, a proto mně osobně není tolik blízký… /100% + FILM ROKU + TOP 10/ ()

anderson 

všechny recenze uživatele

Tento film vystihuje jediné slovo: "NÁŘEZ" !!! :-) Technická poznámka:HUMAN TRAFFIC u nás kedysi vyšiel na VHS od spoločnosti SUNFILM. Vo februári ho ako svoju DVD prílohu vydal časopis X MAG. Lenže páni z X MAGU zabudli dať na DVD nielen bonusy ale aj "sunfilmovský" dabing. Každopádne odporúčam. (21.2.2006) ()

Reklama

TeeAge 

všechny recenze uživatele

|| Scenár: Justin Kerrigan | Hudba: Viacero autorov jednotlivých pesníčiek | Produkcia: Allan Niblo | Distribúcia: Renaissance Films, Metrodome Distribution, VC, Miramax | Štúdio: Fruit Salad Films, Irish Screen | Rozpočet: 2,2 miliónov £ | Tržby: 4,7 miliónov $ || Pre všedného človeka až príliž veľká filmová pocta onému hudobnému žánru a hlavne "psychotropnej kultúre". Hovorím to tak, že bola doba, keď som mal rád každý piatočný večer na ulici a v podnikoch otázneho renomé. Zdá sa, že nie dostatočne. Tým pádom nepresvečene a s neschopnosťou obdivovania. ()

Eddard 

všechny recenze uživatele

Oproti "vážnějším studiím" života feťáků (Trainspotting, Requiem for a dream) je Human Traffic bezstarostnou hříčkou, příběhem, který by vám o svém mládí vyprávěl spokojený třicátník, který s klubovým životem brzy po dvacítce sekl. Moc dobře si pamatuje jaká to byla sranda, kolik prkotin tehdy řešil a jaké blbosti plácal, když byl sjetý a teď se nad tím zasněně usmívá. Ale ta Lulu byla kost! Osobně mám pro britské filmy (a komedie obzvlášť) slabost, tenhle patří k mým nejoblíbenějším. Mladí herci to se do rolí pěkně vžili, i režie sama je mladistvá a vynalézavá. Pokud chcete s touhle waleskou bandou prožít jeden welice zábawný a wtipný pátek, newáhejte (není-li vám přes padesát a nejste zarputilí odpůrci drog), neměli byste být zklamáni. 80% ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Aj napriek tomu, že film je ladený viac spontánne a uletene (na rozdiel od filmu 'Trainspotting'), je ho treba brať aj vážne. Ak má byť toto spôsob ako sa správne zabaviť a užiť si víkend pre ďalšie generácie, tak sa nemáme na čo tešiť. Stále nechápem a ani nechcem pochopiť ľudí, ktorým podobný životný štýl príde v poriadku. Oceňujem, ako boli zobrazené scény totálneho extázového šialenstva, rozhovory, hudbu, kameru a celkový príbeh osloví určite hlavne mladšie publikum. 75%. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (5)

  • Majitele klubu Azyl (Asylum) Pablo Hassana si zahrál legendární britský Dj Carl Cox, který spolupracoval také na tvorbě soundtracku. (maxXxic)
  • Když Jip (John Simm) telefonuje v kanceláři manažera klubu, je vidět v záběru na stole zavěšený telefon. (Fenk)
  • Malé cameo má ve filmu i legendární pašerák marihuany Howard Marx. Objevuje se jako postava s kázáním o "špekové politice". (Terva)

Reklama

Reklama