Diskuze

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Nebylo to špatný šel bych i na 3*, ale Neeson tady hraje jenom stín postavy z jedničky (strašně vyměknul), ten twist je jasnej už po pěti minutách a postava Whitakera, která furt žere všechno ví, ale chová se naprosto naopak. Střih tady už není potřeba komentovat, všechno už bylo řečeno.

A výměna u manžela Famke teda taky nebal nejlepší - mohli vybrat někoho podobnějšího

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Přehnaná hysterie kolem tohohle filmu. Dobrý ok mě rychlý stříhání zase tolik nevadí. Víc nesnáším vyklepanou kameru a zpomalovačky. Není to tady podle mě až zas takovej extrém. Je to rychlejší než by bylo záhodno, ale já to stíhal. Dneska viděno po druhý a platí, že to není žádnej majstrštyk, ale 3* úplně v poho. Na rozdíl od Wild Card je to aspoň svižnej film ve kterým se něco děje a není úplně bez scénáře.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Lefty86

Tak to ja som predsedom jeho antifanklubu, ale mozno sa to vdaka jeho novemu filmu zmeni a zlozim funkciu. :)

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

tak aj Shakespeare sa da ponat dobre :)) Kazdopadne to vobec nevyzera zle... obsadenie je super... Harris coraz viac vyzera ako Weller :)) no a ak to bude ako Zhnila zem, tak nemam o com

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Jediný čeho se bojím je, že jde o adaptaci Shakespeara. Aby nakonec nebyla akční jen ta upoutávka:))) Pokud to ale bude na úrovni Prohnilý země s Dillonem, zlobit se nebudu.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ber to tak, ze kazdy z nas ma pifku na nejaky styl. Ty neznasas rucnu kameru a preto si sprdol starsie skvele Ayerove filmy.

Ja neznasam, ked niekto striha jak o zivot do takejmiery az mi je z toho zle.

Taken 3 by mohol byt nadpriemerny film. Nemuselo by sa nanom nic prtacat. Stacilo by keby ho znova normalne zostrihali. A nielen akcne sceny ale komplet vsetky dialogove, ktore tiez Megaton striha jak magor bez ladu a skladu s konstantnym rytmom bez ohladu na to, co sa v scene odohrava.

Na mna to pôsobilo ako keby si Megaton na zaciatku strihania nastavil konstantnu frekvenciu strihu a potom to hodil do PC ktory mu to zostrihal. Iba v akcnych scenach tuto frekvenciu strihu podstatne zvysil, takze som tam nevidel ziadnu akcnu scenu. Zachyti som len par fragmentov.

Nikdy som nemyslel, ze to napisem, ale oproti Megatonovi je Barbarash absolutna reziserska spicka a Boll je hotovy king. :)))

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, Ouwen, Lefty86

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Dokazu bez problemu pochopit dve, ale odpad ani nahodou. No ja vim koho v oblibenych mit a nemit. Mysleno tak, ze i podle vas si vybiram filmy Mame  podobne nazory. Teda az na strelce Sotka :D

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Tak ja jsem v pohode. Necekal jsem skoro nic, bal se pruseru a dostal solidni a pohodovy akcni film s LN. Nemam problem. U me za 4 hv.

na příspěvěk reagoval Lefty86

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Tak dneska kino. Dal jsem si proto i 2ku a na druhy pohled uz to pro me neni tak zle jako na 1. Takze verim, ze si uziju i tento dil.

na příspěvěk reagoval JackBurda

majesty

majesty (hodnocení, recenze)

Taak idem si to dnes pozriet, mam tusak ze je to podceneny film koli tomu ze je to tretie pokracovanie. Celkom ma bavi vnimat vycitky pokracovani filmov.. Proste trpia syndromom pokracovania :) verim ze to nebude hrozne. Som zvedavy. :) proste akcnak ss neesonom tak to berem nech je to treti stvrty osmy diel..hmm

na příspěvěk reagoval JackBurda

JackBurda

JackBurda (hodnocení, recenze)

Tak sem to viděl. Akce lepší než ve dvojce, ale střih furt na hovno. Neeson míň znuděnej než ve dvojce, ale furt to má na háku, jeho dcera tu nemá žádnou roli. Navíc mi tu chyběl nějakej delší hand to hand fight, ale nedostal jsem ho. Za mě na stejný úrovni, jako dvojka, což je za 3*. I když, možná se mi ve dvojce víc líbil příběh.