Star Wars Povstalci

USA, (2014–2018), 27 h 30 min (Minutáž: 22–44 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Vanessa Marshall, Tim Curry, Freddie Prinze Jr., David Oyelowo, Steve Blum, Greg Ellis, Taylor Gray, Jason Isaacs, Billy Dee Williams, James Arnold Taylor (více)

Star Wars přichází na Disney Channel s novým animovaným seriálem vyprávějící příběh čtrnáctiletého pouličního zlodějíčka Ezry a posádky povstalců z lodi Stín, jenž neúnavně bojuje proti všepohlcujícímu Impériu sužující celou Galaxii.
Děj se odehrává mezi původními epizodami Pomsta Sithů a Novou nadějí, přesně 5 let před událostmi Nové naděje v době temna, kdy jsou rytíři Jedi rozprášeni a císař pomocí svých nemilosrdných stoupenců vládne tvrdou silou. (Disney Channel)

Diskuze

Hyger

Ona s tím bude nějaká spojitost. Sami tvůrci říkali, že mezi Povstalci a SW7 bude nějaké propojení. Z Ezry klidně může být Snoke....

na příspěvěk reagoval Hyger

frajcz

Udělali ji podle starých návrhů Ralpha McQuarrieho, kterému je tenhle seriál víceméně věnován a hodně si bere z jeho prací.

SeTTi

SeTTi (hodnocení, recenze)

Stejně je ten seriál i přes mírné zlepšení ve druhé sérii proti CW zklamání. Grafické ztvárnění je příšerné, toho se už seriál nezbaví, ale alespoň ten hloupoučký děj naprosté většiny epizod by mohli vylepšit.

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Druha seria je rozhodne lepsia, ako prva. Rezervy citim, aj posledny diel mohol byt lepsi, ale tie hlasky, ktorymi si scenarisi utahovali z notorickej neschopnosti imperia a hlavne stormtrooperov, za to stali.

Hyger

Hyger (hodnocení, recenze)

"Sabine changes her hair and armor because meeting Vader was such a harrowing experience."

×D Konečně nějaká zajímavá zápletka!

indiDan

Snad příští rok, v originále vyšla teprve nedávno. Momentálně vydává Egmont min. 1 knihu měsíčně, takže bychom se toho měli dočkat.

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

SPOILER : Ventress se na 100% v seriálu nedočkáme, zemřela v kanonické knize Dark Disciple, která vychází z nedokončených Clone Wars epizod.

na příspěvěk reagoval indiDan

Troodon

Troodon (hodnocení, recenze)

darthhokro

Začalo to nabírat grády? Dobře, možná to není už takový odpad, jako několik prvních dílů... Pořád mi přijde, že se to tváří na to, že tam bude skvělá zápletka, a ona by mohla být, jenže ji nikdy pořádně nevyužijí.

Troodon

Troodon (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Myslím, že to je Barriss. Dávalo by to smysl, vzhledem k událostem na konci páté série Clone Wars. Navíc, tvůrci Rebels se snaží cpát do seriálu staré charaktery z TCW, a když už tam dali Ahsoku... Už právě kvůli Ahsoce je pravděpodobné, že to bude Barriss Offee.

TommyRiha

Pokud sis nevšiml, tak Anakinovi se po přechodu na temnou stranu taky změnila barva očí. S těma tečkama už je to horší no, ale je to tetování a ty se dají odstranit.

na příspěvěk reagoval Troodon

darthhokro (hodnocení, recenze)

No vždyť o, bylo to na ní vidět  Už a´t jsou další díly :) Začalo to konečně nabírat grády :)

na příspěvěk reagoval Troodon

Příspěvek byl smazán administrátorem.

darthhokro (hodnocení, recenze)

No měl jsem takový pocit že už to vycítila.  Bylo to ale docela překvápko vidět dospělou Štěknu :D

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

SPOILER: Je dobre, že Darth Vader sa na chvilu zase stiahne zo sceny, pretoze je to az prilis dobry strateg a v season premiere druhej serie im zatapal solidne :)

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

24.10.2021

Studio Disney se naplno začalo soustředit na produkci nových hraných Star Wars seriálů, jež zatím alespoň u fanoušků sbírají daleko lepší ohlasy jak ty filmové. Po Mandalorianovi tak už letos o… (více)

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

14.07.2020

Streamovací služba Disney+ si objednala nový animovaný seriál od společnosti Lucasfilm. Novinka The Bad Batch bude vycházet z animovaných Klonových válek a bude vyprávět o titulní skupině klonových… (více)