Star Wars Povstalci

USA, (2014–2018), 27 h 30 min (Minutáž: 22–44 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Vanessa Marshall, Tim Curry, Freddie Prinze Jr., David Oyelowo, Steve Blum, Greg Ellis, Taylor Gray, Jason Isaacs, Billy Dee Williams, James Arnold Taylor (více)

Star Wars přichází na Disney Channel s novým animovaným seriálem vyprávějící příběh čtrnáctiletého pouličního zlodějíčka Ezry a posádky povstalců z lodi Stín, jenž neúnavně bojuje proti všepohlcujícímu Impériu sužující celou Galaxii.
Děj se odehrává mezi původními epizodami Pomsta Sithů a Novou nadějí, přesně 5 let před událostmi Nové naděje v době temna, kdy jsou rytíři Jedi rozprášeni a císař pomocí svých nemilosrdných stoupenců vládne tvrdou silou. (Disney Channel)

Diskuze

Darth_AK

Tak podle jmen si díly nepamatuju, už jsem se na to koukal dávno :D, ale The Box byl fakt super, viděl jsem ho asi třikrát. A jak už jsem říkal, mandalorianský díly jsem si zamiloval, Umbaru taky... No, u Ahsoky mi málem ukápla slzička... Jo a taky už se těším na zítřek, až vyjde další díl... Jsem celkem rád že zátím není pro druhou půlku druhé série dabing...

na příspěvěk reagoval Blackhand47

MiniMinion

Tak v něčem se taky koneckonců shodnout musíme. :D jo Banea bych rád znova viděl, i když jak říkáš dát ho do Rebelů je dost vabank-protože tam se staré vracející se postavy buď ztrapní, nebo zas úplně oslní fanouška. Ale nechci aby se Bane stal prvním případem, takže radši ne (mimochodem v CW v epizodě 04x19 The Box mají všichni najemní lovci dost prostoru a tam to fakt stojí za to). Co se týče Povstalců,po posledním díle už netrpělivě vyhlížím neděli, kdy většinou na SPACEGATE Rebels jsou s titulky :) PS: Nejen Mandalore, ale závěr celé 5. série (Mandalore+Ahsoka a odchod z řádu) je naprosto skvělý a mrzí mě že je to v oněch dílech tak natěsnané. Třeba tuším díl The Lawless je můj neojoblíbnější-v jednom díle útěk Satine, Obi-Wanova záchranná mise, zabití Satine, souboj Sidious vs. Maul a Savage a Obi-Wan prchající z planety za souboje dvou odnoží Death Watch-ta epizoda je prostě skvělá.

Darth_AK

Hah :D jsi můj člověk, Umbara a Mandalore patří z CW k mým nejoblíbenějším. A temnoty neni nikdy dost! Ale zase, popravdě, nějaký námět dní lovci by se šikli... Víš, jen jako problesknutí, třeba Boba Fett nebo Dengar... A mohli by uzavřít osud Cada Bana, ten byl dost badass, na druhou stranu se bojím že by ho akorát ztrapnili...

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Blackhand47

Na těch mi tolik nezáleží :D-spíš bych si přál přídání na temnotě v dílech, protože takové pasování dílů mi sedí (stejně jako mi v CW seděly díly na Umbaře s Krellem nebo na Mandaloru).

Helo , M.a.t.t.

I já si říkám, že pokud takhle bude seriál pokračovat, tak zvýším možná i na 4*, protože tenheleten díl byl od začátku až do konce plná informací, akce a Síly-nehledě na to že i další slibuje velkou bombu-Malachor.

Helo (hodnocení, recenze)

Sakra to byla epizoda! Kdyby se vysrali na ty dětský vatový díly a točili to v tomhle stylu celý, tak by to byla bomba.

na příspěvěk reagoval M.a.t.t., Darth_AK

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Hyger

Vadera i Tarkina zvládli v pohodě a určitě si nebudou chtít rozhodit fanoušky ani u Thrawna. Podle mě bude mít podobnou roli jako právě Tarkin.

Hyger (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Tak je to dělané pro děcka, na logiku se tam moc nehraje a proto je tam tuna hloupostí... Stejně jako Blackhandem zmiňovaná Mount Sorrow z marvelovských Ewoků, taky pro děcka. Navíc když do toho fušuje packal Filoni, kterému kontinuita nikdy moc neříkala, a rýžovači zlata z Disney na tom chtějí jen nahrabat, je nekvalita zaručena. Jediné, čeho se bojím, je to, jakou nulu udělají z Thrawna v další sérii.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

MiniMinion

Bývalé EU je 100x lepší než to co vytváří teď, ale musíme brát co je-já si teď našel Kalluse a snažím se svépomocí ignorovat takový šuldoviny jako točící se meče, skládací meče, 2 in 1 meče, Inquisitory alias Piráty z Karibiku-ale jde to ztuha.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, Hyger

Hyger (hodnocení, recenze)

MiniMinion

No ode mě to rozhodně neschytáš, já tuhle disneyfikaci Star Wars kritizuji už dávno. Star Wars produkty vzniklé pod hlavičkou Disney až na výjimky ignoruji.

Hyger

No jasně, ale osmiletý děcko nemůže Star Wars pochopit v plných souvislostech, a naopak Rebels nezabaví čtyřicetiletýho taťku kterej na to kouká se synkem... Navíc komiksy typu Vader's Little Princess vážně nejsou pro všechny věkové kategorie... Disney se vůbec soustředí na lákání mrňat na SW a to mě trochu štve... Chápu že chtějí získat novou generaci fanoušků a fanynek, ale nemuseli by tomu věnovat všechno své soustředění... Už vidim ten hate kterej teď od všech schytám...:D

na příspěvěk reagoval Hyger, Darth_AK

Uživatel MiniMinion smazal svůj příspěvek.

CCCPrincess

Říkala jsi že se to nedá srovnávat s CW, a hned v další větě to s CW srovnáváš :D a tak napůl souhlasim... Animace byla v CW lepší, zhruba tak o třetí série dál, ale nadruhou stranu, ta již zmíněná mlhovina byla dobře vyvedená. Jinak scénář se sice občas opakuje, ale myslím že se poslední dobou se Povstalci díl od dílu zlepšují a třetí série bude zase o něco lepší! Navíc Nezapomínej, je to seroš pro děti od 8 let, a když se to nelíbí někomu o něco dost staršímu (nevim kolik je tobě, píšu to obecně) tak ať se na to nekouká a jde si políbit klobouk... Fakt mě vytáčí, když se někdo starší kouká na dětskej seriál a pak řiká že to stojí za hovno, změny je to moc dětský... Twl to je to samý jako kdyby někdo kouknul já nevim na mrňousky nebo tak! Když se ti to nelíbí (a teď nemluvim přímo k tobě), přijde ti to moc jako pro malý, tak se na to nekoukej. Nemůžeš někomu nadávat za to, že natočil seriál pro desetiletý děti a že se ti to nelíbí a že je to odpad, a přitom je ti třeba pětadvacet (opět mluvím obecně)! Spoustu lidí nad 20 to stejně baví, řikejte si co chcete! Mě bude 15 a ikdyž se nepovažuju za zaostalýho člověka, koukam na Povstalce, leckterý díly jsem viděl několikrát, a většinou (samozřejmě ne vždy) mě to baví!

na příspěvěk reagoval Hyger

CCCPrincess

Zahalený obličeje jsou vedlejší, když je to postava, která tam je tak 2 sekundy :D Animace pohybu mi přijde docela podobná CW. Uznávám, že třeba rozpohybování ksichtů hlavních postav bylo asi lepší v CW, to ano. U tohohle mi ale zase přijde lepší třeba nasvícení a světelný efekty a výbuchy. Scénář je věc druhá no... je pravda, že některý epizody byly fakt divný nebo o ničem. Je to takový strašně nahoru a dolů. Chvílema je to docela dobrý a pak přijde něco, čím to strašně shodí. Ale ve výsledku mě to i tak baví. Přecijen je to jen 20 minut a to člověka nestihne nasrat :D

CCCPrincess

Po dlouhý době ty jedna starotrilogistko nezbývá než s tebou souhlasit :). Se vším souhlasím. Animace v CW možná neměla kouzlo od "starého mistra", ale byla lepší a účelnější. Hlavně tady mi přijde jak dkyby se bál ianimátoři naanimovat víc jak 10 lidí v jedné scéně, což pak nikdy nepůsobí nějákým monumentálním dojmem jak cokoliv v CW a spíš to působí jako že si parta pakoušlů hraje na rebely . Já bych hlavně poznamenal že polovinu dílu tahají právě postavy z CW a to je na nový seroš dost mizerný..Už to prostě není ono, já dal 3* za to, že mě zaujal Zeb a jeho rasa, jinak by to bylo taky za dvě-nesmysly jako světelný meč sloužící k střílení i boji jsou u ž i na mě moc.

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

Helo

No nevím ty stejný zahalený obličeje v impériu :D a nebo neustále stejný postavy dokola atd.. Animace pohybu mi taky příjde dost průměrná atd... Prostě když si pustím CW tak je to někde jinde. Scénář už taky začíná být ohranej tím jak jsou rebelové neporazitelný a všechno zvládnou skoro s prstem v nose.

Upřímně se divím že vůbec potřebovali Obiho a Luka :D

Hlavně postrádám ten šedý pohled na věc co byl občas i v CW, že prostě i Republika byla špatná a Separatisté měli dobrý připomínky atd...

na příspěvěk reagoval Darth_AK, Helo, MiniMinion, MiniMinion

CCCPrincess

S animací nesouhlasím. Vesmírný záběry jsou v pohodě a chvílema i spektakulární (to mlhovinový bludiště) a co se týče třeba grafiky na planetách, tak je to dost ve stylu artworků ke starým SW, což má svoje kouzlo. A jasně že to má slabší epizody, ale zrovna poslední dvě byly dost dobrý, bych řekl.

na příspěvěk reagoval CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

Pro mě osobně jsou Rebels furt velká slabota a ani jeden díl mě ještě nepřinutil změnit hodnocení víš než ty dvě hvězdy.

S CW se to nedá srovnávat, animace nic moc, scénář nic moc, postavy plochý. Chápu že je to pro mladší diváky ale zatím co u CW sem se bavila tak u Rebels se na to dívám jen kvůli tomu že je to SW

na příspěvěk reagoval Helo

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

24.10.2021

Studio Disney se naplno začalo soustředit na produkci nových hraných Star Wars seriálů, jež zatím alespoň u fanoušků sbírají daleko lepší ohlasy jak ty filmové. Po Mandalorianovi tak už letos o… (více)

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

14.07.2020

Streamovací služba Disney+ si objednala nový animovaný seriál od společnosti Lucasfilm. Novinka The Bad Batch bude vycházet z animovaných Klonových válek a bude vyprávět o titulní skupině klonových… (více)