Star Wars Povstalci

USA, (2014–2018), 27 h 30 min (Minutáž: 22–44 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Vanessa Marshall, Tim Curry, Freddie Prinze Jr., David Oyelowo, Steve Blum, Greg Ellis, Taylor Gray, Jason Isaacs, Billy Dee Williams, James Arnold Taylor (více)

Star Wars přichází na Disney Channel s novým animovaným seriálem vyprávějící příběh čtrnáctiletého pouličního zlodějíčka Ezry a posádky povstalců z lodi Stín, jenž neúnavně bojuje proti všepohlcujícímu Impériu sužující celou Galaxii.
Děj se odehrává mezi původními epizodami Pomsta Sithů a Novou nadějí, přesně 5 let před událostmi Nové naděje v době temna, kdy jsou rytíři Jedi rozprášeni a císař pomocí svých nemilosrdných stoupenců vládne tvrdou silou. (Disney Channel)

Diskuze

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Myslím že Kanan a Ezra při bránění plánů neumřou :). Není tam pro to prostor.
Jinak se neuvěřitelně těším na poslední epizodu - z traileru jde vidět, že Impérium vysadí i AT-AT, to znamená, že musí být tak úspěšní, že se dostali až na zem. Věřím Thrawnovi že mi konečně ukáže, že i Impérium umí vyhrát.

Helo

Bylo to Black-Saber. Jinak si myslím, že to na nic neodkazovalo, prostě tam naházeli random názvy. :D

Helo (hodnocení, recenze)

BTW: V RO, jak se prohrabávaj tím archivem, tak tam najdou projekt Dark Saber... myslíte, že ho nakonec Sabine čordnou ten darksaber nebo že to nějak jinak odkazuje na další vývoj Rebels? Nebo že je to jen velikonoční vajíčko pro nás zaláskovaný do Sabine? :D

Helo

Sice by v tom byla opět cítit inspirace EU (během bitvy o Toprawu či jak se to jmenuje, prý taky byli Jediové), ale aspoň by to bylo více osudové a zemřeli by během důležitého poslání.

Helo

Jop, že by byli v jiné části lodi. Během bitvy nejde na Ghostu vidět Phantom, tak buď byl zničený nebo byla část posádky jinde.

Darth_AK , Blackhand47

Darth: To cítil :D Síla and shit... :D

Blackhand: Tak v Rogue One je nezmasil, tak jakože by je zmasil ještě před tou scénou, než vstoupí do tý temný chodby?

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Jinak jsem četl zajímavou teorii, že by Ezra a Kanan mohli přežit až do bitvy o Scarif, kde by je mohl zmasit Vader, když budou chránit plány. Co si o tom myslíte? :D

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Jinak mám takovej pocit, že Ezra si nechá "Maulovu stíhačku" jako svoji osobní.

Helo

Jinak je to docela paradox - Ezra řekl že je s Maulem konec, ale jak to věděl? Vždyť tam u toho nebyl :D.

Darth_AK

Ale v Rogue One o "nějakým" jediovi ví i minimálně Mon Mothma, která Organovi říká, jestli by jim nemohl pomoct. Krom toho Ezra nemusí hned vykecat, že tam Obiwana potkal, však řekl jen že s Maulem je konec...

Jinak u těch pušek tuskenů jsem si hned říkal, že je to nějaký divný...

A Leia může vypadat starší, ženy přece dospívaj o něco dřív :D

na příspěvěk reagoval Darth_AK

kamigava

Určitě. Přelom nastává ve třetí sérii kolem "Citadel" dílů. Od té doby už si seriál udržuje víceméně hodně vysokou kvalitu.

na příspěvěk reagoval kamigava

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

Nový díl jsem ještě neviděl, ale slyšel jsem, že Luke v něm vypadá hodně mladě, o dost mlaději než prakticky stejně stará Leia. Všimli jste si toho také a co si o tom myslíte? :D

na příspěvěk reagoval Darth_AK, kamigava

kamigava

Easy to samozřejmě je, taky takhle seriály většinou sleduji, jen mě to docela překvapilo, když se od první přeložené série dlouho nic nedělo a teď zničeho nic zjistím, že šestou řadu si objednalo české AXN.

na příspěvěk reagoval kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Na CW koukám od začátku normálně v originále bez titulků, je to jednoduchá angličtina. Teď jsem ale teprve dokoukal 2. řadu... líbí se mi to víc než Rebels.

kamigava (hodnocení, recenze)

Tak jsem viděl Twin suns a nic moc díl no... :D Čekal jsem větší souboj mezi Obim a Maulem, ale aspoň to měl rychle za sebou. Konečně odešel. Konec mě trochu dojal s tou pěknou hudbou...

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

24.10.2021

Studio Disney se naplno začalo soustředit na produkci nových hraných Star Wars seriálů, jež zatím alespoň u fanoušků sbírají daleko lepší ohlasy jak ty filmové. Po Mandalorianovi tak už letos o… (více)

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

14.07.2020

Streamovací služba Disney+ si objednala nový animovaný seriál od společnosti Lucasfilm. Novinka The Bad Batch bude vycházet z animovaných Klonových válek a bude vyprávět o titulní skupině klonových… (více)