Star Wars Povstalci

USA, (2014–2018), 27 h 30 min (Minutáž: 22–44 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Vanessa Marshall, Tim Curry, Freddie Prinze Jr., David Oyelowo, Steve Blum, Greg Ellis, Taylor Gray, Jason Isaacs, Billy Dee Williams, James Arnold Taylor (více)

Star Wars přichází na Disney Channel s novým animovaným seriálem vyprávějící příběh čtrnáctiletého pouličního zlodějíčka Ezry a posádky povstalců z lodi Stín, jenž neúnavně bojuje proti všepohlcujícímu Impériu sužující celou Galaxii.
Děj se odehrává mezi původními epizodami Pomsta Sithů a Novou nadějí, přesně 5 let před událostmi Nové naděje v době temna, kdy jsou rytíři Jedi rozprášeni a císař pomocí svých nemilosrdných stoupenců vládne tvrdou silou. (Disney Channel)

Diskuze

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Dneska zase dobrá epizoda, fakt mě zajímá co císař na Lothalu provádí. Předtím něco naznačili ve druhé sérii, teď to vypadá o to vážněji. Aby tam náhodou nebyl někde zakopaný Snoke. :D

na příspěvěk reagoval Merengues9, Darth_AK

kamigava

Před první epizodou o dobrodružstvích mladého Obi-Wana a Qui-Gona. Mohli by tak víc propracovat jeho vztah se Satine a tím by měla její smrt ještě větší dopad. :)

kamigava (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Jeblo mu v kouli, nebo je Terminátor v modré kůži Avatara, který byl vyslán z budoucnosti samotným Snokem. :D

kamigava (hodnocení, recenze)

Blackhand47 , Darth_AK

Ale vždyť jí stačil kousíček a Thrawn mohl být na kaši! :D Neříkej, že jsou mírumilovní, to by Sabine nepálila takhle zpříma. Když dostala šanci, tak ho určitě chtěla zabít stejně jako Ezra. :)

kamigava , Blackhand47

Mohl by mi vlastně někdo říct, čeho chtěl Thrawn střílením do té stíhačky dosáhnout? Štíty určitě prostřelit nemohl, ego si vylepšovat nemusí..tak co to mělo být? :D

na příspěvěk reagoval kamigava

Blackhand47 , jh666

Tak to se v tom případě dost rychle vymáčkli, to zase budeme čekat x měsíců, aby vydali dalších pár dvojdílů a nechali nás bez seroše? Sice jsem měl TCW radši, ale už jsem si nějak zvykl na tyhle kresleňáky, chtělo by to něco nového na potom.

na příspěvěk reagoval kamigava

kamigava

Mě nejvíc dostalo, jak koukal na Ezru a pak pronesl něco jako "Fantastic." Nevím proč, ale přišlo mi to strašně super, jak Ezra masakruje jeho vlastní lidi a on na to ještě kouká s obdivem :D.

Jen mám trochu obavu, co se teď bude dít? Já jen že oficiálních máme 9 dílů, tj. ještě asi další dvojdíl a pak konec série? To mě popravdě docela mrzí, protože až na ty první dva díly to má takovou formu, jakou bych si přál po celou délku seriálu. Okupovaný Lothal mě docela dostal se přiznávám.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, jh666, kamigava

martinbucek

To už asi v seriálu neuvidíme, pro děti by to bylo moc ošklivé. Saw se teď dozvěděl o Jedze, tak ke zranění přišel zřejmě tam.

Darth_AK (hodnocení, recenze)

S výjimkou Hery a Choppera samozřejmě. Jo a potěšila přítomnost Kalluse.

Blackhand47

Dílů? Já teda viděl jen díl. A byl moc fajnovej. Ne extra třída, ale příjemná vojenská mise se Sabine i Ezrou a se zajímavým podtextem o směřování Rebelie. Na další vývoj jsem zvědav, jen začínám mít nepříjemný pocit, že život všech se ukončí při závěrečném útoku na Lothal.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, martinbucek

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Kdyby měli Rebels aspoň po celou dobu kvalitu posledních dílů se Sawem, tak bych byl rád.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Hyger

Hyger (hodnocení, recenze)

Neztrácejme naději. Musíme konzumovat a doufat v lepší budoucnost.

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

Ona bude nějak 4. série výrazně oddělena? Jako časový skok nebo důležitý zvrat v 9. díle?

Dvojdíl sem dal o víkendu a těžký průměr, hlavně Ezra se zas vrátil do první série :(

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Uživatel Darth_AK smazal svůj příspěvek.

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

24.10.2021

Studio Disney se naplno začalo soustředit na produkci nových hraných Star Wars seriálů, jež zatím alespoň u fanoušků sbírají daleko lepší ohlasy jak ty filmové. Po Mandalorianovi tak už letos o… (více)

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

14.07.2020

Streamovací služba Disney+ si objednala nový animovaný seriál od společnosti Lucasfilm. Novinka The Bad Batch bude vycházet z animovaných Klonových válek a bude vyprávět o titulní skupině klonových… (více)