K Jasonu Stathamovi, Dolphu Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesteru Stallonemu, kteří se znovu setkávají v roli týmu elitních žoldáků, se poprvé připojují Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran a Andy Garcia. Vyzbrojeni všemi zbraněmi, které se jim dostanou do rukou, a schopnostmi je použít, jsou Expendables poslední obrannou linií světa a týmem, který je povolán, když jsou všechny ostatní možnosti mimo hru. Noví členové týmu s novými styly a taktikami však dají „čerstvé krvi“ zcela nový význam. (Vertical Entertainment)

Diskuze

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Jinak EX 4 vypadají na jednu stranu jako sranda, ale ty digi pozadí a CGI vypadají tragicky. Se CGI má ostatně Millenium Films problémy už roky. Jinak obsadit Garciu dává asi stejnej smysl, jako když do troky dali Kelseyho Grammera. Proč tam není znovu Snipes nebo třeba Michael Jai White je pro mě záhadou.

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Lacike

Já trochu nechápu proč to neudělali komornější, když nemaj rozpočet na nějakou velkolepost. Možná by pak ušetřili na nějaký slavný jméno a ne tu šmíru co tam maj tentokrát - čest vyjímkám v podobě Tonyho Jaa a Iko Uwaise, ale u toho prvního čekám, že bude hlavně vtipnej tajtrlík a ten druhej bude celej film mlčet a tvářit se zarputile a bude se čekat na jeho bitku je Stathamem. Nejslavnější je tam paradoxně Andy Garcia a toho mám ale spojenýho s mafiánskéjma filmama a ne akčňákama. A teda Megan Fox bejvala tak hrozně sexy, ale když jí člověk vidí tady, tak ho až děsí jak to s těma plastikama přehnala - když už tam musela bejt nějaká ženská, tak mohli obsadit Jessicu Albu, tak na svůj věk furt vypadá skvěle a akčňáků má na kontě asi tolik co Fox.

Mám první tři filmu moc rád a ta změna kurzu by mi ani tak moc nevadila, kdyby to nebylo odfláklí až hanba.

S.W.A.T

Myslím si absolútne to isté, ale už to tu ani nechcem opakovať. Ak sa to niekomu páči, tak nech si to užije. Ja som sklamaný kam to pôvodne oldschool akčná séria dotiahla.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Lacike

Nemám potřebu nějak nadávat, osobně jsem byl zvědaví a první trailer byl celkem fajn, ale tady to všechno vypadá tak neskutečně hnusně - tohle není ani tak digihnus, to je jako kdyby někdo kolem roku 2000 vyrobil nějakou hru a teďka do toho naroubovali ty herce. Fakt tam snad není záběr, kde by to pozadí nevypadalo divně nebo hnusně.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Som jediný komu Jacob Scipio pripomína mladšiu verziu Banderasovej postavy z trojky?

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Za mě se nic nemění. Na úrovni prvních tří dílů to nebude, ale solidní akční film by to bejt mohl.

ESNYR

ESNYR (hodnocení, recenze)

Ale tak fajn, pánové si na starý kolena chtěj ještě zablbnout, tak proč jim to nepřát. Jsou horší filmy. Netuším co od toho kdo čekal po ne už tak nabouchané 2 a dost špatné 3.

Pokud to potáhnou dál, bude to horší a horší. Vidět třeba Lundgrena, kterej je už fakt starej a hrozně to jde poznat v takové roli, je spíše bolestivé. Ten chlap je sympaťák i v těch béčkách,  protože si to evidentně užívá (jako Norris a VanDamme) ale už jsou to staří pánové, takže jo, ještě si to tu zkuste a pak si sami přiznejte že stačilo.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Mě novější filmy s tímto CGI extra nevadí, i když jsem dnes od tohoto režiséra viděl ten SNAFU a pokud to bude mít tak nudnou akci bez pořádného náboje i u EXP4 tak nazdar :( Ale snad ne..

Wacoslav1

Nič sme neodpísali piňďo. Stále to môže prekvapiť a bude to pecka ako prvý diel. Ha, ha. Ale nádej zomiera posledná.

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Já jsem ho včera dokoukal. Nebudu polemizovat, jestli je to dobrý nebo špatný film, ale bavil jsem se náramně. Fajn oddychovka.

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Prosím, ať tam dají Tonymu a Uwemu nějaké machrovinky. Když to bude lepší než trojka, budu spokojený.

Lacike (hodnocení, recenze)

No neviem. Ten spot vyzerá odporne digitálne. A po tej sračke, čo rejža natočil s Jackiem moje očakávania padli na nulu.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Ouwen

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (více)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny