Diskuze

Wacoslav1

Jsme rádi, že máš o nás takovou péči. My ti zase na oplátku zaplatíme učitele angličtiny, aby jsi tomu otylému pánovi rozumněl:)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Hlavně když to nebude nuda. Mě takovýhle náměty (pomsta kvůli nečemu) vůbec neiritují a proti blbým filmům taky nic nemám, ale nesmím se nudit. Musí mě to chytnout.

na příspěvěk reagoval Ouwen

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

tak taky Gibson v Odplate zlikvidoval celu organizaciu kvoli 70 tisicom... islo o princip... tu by som sa na to tiez nepozeral ako na film, kde chlapik likviduje ludi kvoli psovi, ale ten pes bol od jeho zeny a ma k nemu silne puto... to nasere... mne ten namet pride velmi zaujimavy a neotrepany... takze ja sa tesim

na příspěvěk reagoval Ouwen, ywo666

Lacike

Já s tím souhlasím. Na světě je mraky lidí, se kterýma bys měl mít soucit. Zloději slonů a zabijáci psů mezi ně nepatří!

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Ja by som takeho hrdinu nazval magorom. Alebo rovno psychopatom. Tony Jaa vo svojich filmoch vymlati desiatky ludi za to, ze mu unesu slona. Chapes? Ani ho len nezabiju. :))))

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

m.a.t.o.

Nebyl. Ten námět je právě totálně hustej. Hrdina, kterej vyvraždí mafiány kvůli psovi, je mnohem větší drsňák, než někdo, kdo se k tomu dokope až potom, co mu zabijou haranta a starou:)

na příspěvěk reagoval Lacike

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

A cudujes sa, ked som za posledny tyzden 2x videl Street Kings? To mam potom od akcneho filmu trochu ine ocakavania. :))

Aby sa ti kludnejsie zasapavalo, opravilm sa - ten namet by bol fajn, keby sa jednalo o komediu.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, stuntmanMIKE

m.a.t.o.

Tak za to, že chceš mít všechno v zaběhanejch kolejích a nejsi schopnej jakýkoliv evoluce, za to nemůžu. Na tý zápletce je právě naprosto skvělá ta absurdita, kdy chlap kvůli štěněti zlikviduje mraky gangsterů. To je právě schválně, ten overkill. To má tak bejt. Ale ty bys byl radši, kdyby zabíjel kvůli nějaký milionkrát omletý píčovině. Rodině, dítěti, babičce, sousedovi...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, m.a.t.o.

Uživatel vegetol.mp smazal svůj příspěvek.

m.a.t.o.

Můžeš nám pomalejším vysvětlit, co je na tý zápletce špatnýho? Mimochodem to, že někdo píše béčkový filmy nevypovídá o jeho scenáristickejch schopnostech zhola nic. Mraky dobrejch scenáristů začínalo v běčkovejch nebo tv filmech.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

nebud tak negativní. sice mě sere, že zabijou psa, jelikož já zvířata miluju, ale o to víc budu přát ať všechny svině tam vymlátí a vystřílí.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

máš pravdu, do teďka byla všechny béčkové a céčkové filmy na úrovni, měly glanc a šmrnc, teď už to prostě je hrozně moc

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Po tom čo som uvidel trailer som rozmyslal, ze jaky debil moze vymysliet taku zapletku. Kliknem na odkaz a vidim, ze napisal scnear k One in the Chamber a The Package.... nuz to vysvetluje vsetko. Chudak Keanu, ten uz musi byt fakt na mizine, ked zobral toto.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Ouwen, vegetol.mp

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch