Diskuze

Wacoslav1

Ok, no. Nerozumiem ti, ale mam ta rad. Si zabavny a neurazas sa. A pokial nenapises taky dlhy sloh ako k Expendables3, tak si tvoj komentar rad precitam.

Wacoslav1

u tebe nechápu: stěžuješ si, že ninja 2 má debilní příběh pač žádnej nemá. když berandal na příběhu staví, máš problém. chceš dokonalej příběh se skvělým herectvím, vynikající malou holkou a špičkovou akcí? dej od Korejsů Ajeossi.

m.a.t.o. , Lacike

m.a.t.o. : Takže hádám, že můj koment k Exp 3 si asi nečetl :-)

Laco : To by bylo na dlouhý povídání. Ke každýmu filmu přistupuji individuálně. V kostce bych řekl, že mě hlavně musí film chytnout, pak jsem ochotnej mu lecos odpustit. Pokud mě danej film nechytne, tak potom to co bych u jinýho odpustil se tu stává přitěžující okolností, ale co už já jsem rád středem pozornosti klidně budu za exota hlavně když se o mě bude psát. Špatná reklama je taky reklama :-)

na příspěvěk reagoval Lacike, m.a.t.o.

m.a.t.o.

Tak ani ja tu nemam nikoho s kym sa zhodnem na 100%. A komentare su dôlezitejsie ako hviezdicky. Viackrat mi komentar od cloveka, ktory film ohodnoti malo hivezdickami napovie, ze mi ten film sadne, lebo veci ktore on povazuje za nedostatky, mne nevadia.

Wacoslav1

Orientovat sa a riadit sa nazorom druhym nutne nevyzaduje, aby si sa s nim zhodol. Uplne staci, aby si pochopil preco ohodnotil nejaky film tak ako ho ohodnotil.

Ale kazdy asi pristupujeme k oblubenym inak.

Ja tam mam hlavne ludi podla ktorych sa viem orientovat v tom,  ci sa mi film bude pacit + par zabavnych exotov ako si ty ktorym nerozumiem. :)))

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lacike

Zaujimava otazka, odpovedal by som tak, ze zalezi od zanru, pripadne obsadenia filmu. Takze nie pri vsetkych, ale myslim si, ze uz ho celkom poznam co sa tyka hodnotenia filmov, takze da sa podla neho zorientovat, len nie pri vsetkych filmoch. Keby som tu na CSFD nasiel niekoho kto hodnoti vsetky filmy ronako ako ja, tak mi moze robit hovorcu :D ...ale plati to, ze radsej si precitam koment, pokial nie je na 30 riadkov, da sa z neho dozvediet viac, nez z hviezdickoveho hodnotenia

na příspěvěk reagoval Lacike, Wacoslav1

Yoshitsune

Tak teď jsem na rozpacích :-) Ale tak díky no. Chci jenom aby mě lidi brali takovýho jakej jsem. Já jsem tak trochu blázen to nevyvracím.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Lacike

Laco boha jeho už jsem to tu psal o tom to přece není. Kdybych měl svoje oblíbence od toho abych se podle jejich názoru řídil, tak by mi nezbylo nic jinýho, než se sebrat a jít vás všechny vyházet :-D

Yoshitsune

Ano to nepopírám. Když se šprajcnu nikdo se mnou nehne a když se mě někdo snaží přesvědčit o svý pravdě, tak se šprajcnu ještě víc. už sem takovej a předělávat se nebudu :-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

Lacike

Mno ne, že bych byl namyšlenej, ale možná by ses divil kolik lidí mi dalo bod a napsalo mi , že je to za moje názory a komentáře a taky za to, že si do toho od nikoho nenechám kecat.

Wacoslav1

střílíme vedle?! :D jinak: film má 130 minut. a hodinu a deset minut trvají akční scény. to máš skoro půlku ty vole!

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ouwen , Yoshitsune

Uvedl jsem jak film působil na mě, že to někdo považuje za nepřesné informace už není můj problém. Já se první půlku nudil a to přímo kurevsky. Jinak ukecaný filmy mi nevadí. To bych nemohl např Zmizelé na které jsem byl včera dát 5*. Takže střílíte vedle hoši lituji.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Yoshitsune

Wacoslav1

Ty si velmi nekonzistentny v nazoroch. Jeden film sa ti kvôli nejakym aspektom paci a das mu plny pocet hviezdiciek a druhy odstrelis a das mu odpad. Potom je pre vela ludi tvoj nazor nezmyselny a zbytocny. Takze ta bud ignoruju alebo si z teba robia srandu.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., Wacoslav1

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Ouwen

Tak v prvom rade to bol film absolutne bez scenara. Ze nakluseme do budovy, zavru nas tam a budeme sa mlatit. OK, to by este nevadilo, ani Ninja 2 nie je genialna zalezitost a dal som 4* Ale uz asi po pol hodine som zaspaval a totalne sa nudil. Akcia, resp. choreografia ma nejak neuputala, ale najviac ma asi nasralo, ze to bolo superbrutalne. Nemam nic proti brutalnym filmom, rad si pozriem R-kove filmy, ale mam svoje hranice. A Gereth Evans ich znacne prekrocil. A nepacil sa mi ani vizual, otras. Viem, ze to bol nizkorozpoctovy film, ale aj pri nich sa da s vizuálom trochu pohrat. To je asi tak vsetko. Aj novy Dredd bol na podobny sposob a tiez sa mi prilis nepacil.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

nejpřeceňovanější film tohle roku je Transformers, je to Planeta opic, ale né Berandal, ano je je to ukecaný film, vsází na příběhovou linku hodně, ale ty si v komentáři zmiňoval že až něco málo na začátku a ke konci, se nic neděje přitom uprostřed filmů je asi sedm akčních scén, navíc ty si sám říkal že anglicky neumíš a ani indonésky, takže si nemohl pochopit příběh na plno, lidem nevadí jak si hodnotil, ale to že si šel do filmu nepřipravený a evidentně si posouval film a ve svém komentáři si uváděl nepřesné informace, to vadí lidem

Wacoslav1

ty jsi nepoučitelnej. když Evans oznámí, že dvojka bude mít příběh, tak si to na něco hraje.. on to oznámil několik měsíců dopředu. já na film přistupoval jako akční s nějakým příběhem, abych věděl na čem budu. takže si to fakt na nic nehrálo ;)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Yoshitsune

Lacike

To je v pořádku po nikom to nevyžaduji, ale je to jednoduchý klikni na můj profil a tam najdeš napsáno, že mám jednoduchou rovnici buďto se mi ten film líbí nebo ne :-)

m.a.t.o.

Ty si jedničce dal 1* to si hodně velká výjimka mezi mými oblíbenci. Jak bych ti to řekl. Jednička byla stupidní, měla hroznou kameru, ale aspoň to byla čistokrevná akční řežba co si na nic nehrála. Dvojka je o poznání profesionálnější až na to, že si hraje na něco čím nemůže být ani náhodou.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch