Torako.chan

Reevesovi zabil Theon Greyjoy psa a ukradl mu auto...to neměl nikdy dělat. Tak si ho Keanu podá a auto si vezme zpět aby ho mohl vzápětí roztřískat...mno...Akce super, natočené též super, ale ten základ... :/ ()

sQelle

Mistrovské dílo Keanu Reevese. John Wick mi přirostl k srdci o dost víc než Neo. Chladnokrevnost, akce, násilí, brutalita, souboje na tělo a pomsta za psa. Nic víc, nic míň. ()

Ronan

Tak to nejako sa nazýva revolúcia akčného žánru. Krásna prehľadná akcia, pri ktorej nemusíte žmúriť do tmy kto je kto. Príbeh síce je jednoduchý, ale zato má dobré vystavený svet. Brutálnu akcia, ktorú Chad Stahelski dotiahol do dokonalosti poteší každého milovníka akčných filmov. ()

LEATHERFAC odpad!

Nejstupidnější akční film všech dob? Vousy na Neovi vypadají fakt divně, a největší jebo z GOT jako hlavní záporák je prostě k smíchu. Stejně jako neexistence policie nebo špetky nadhledu v tomhle filmu. Chlap si přijde na diskotéku, vystřílí tam 300 rusů a nikdo si toho ani nevšimne. Hm... poslat tak Johnyho W. na Ukrajinu, nejspíš by bylo do zítra po válce. ()

BluT

Skvělá zápletka, vynikající Reeves, boží prostředí New Yorku. Nechápu, jak mě mohl tenhle film doteď míjet. Těším se na dvojku, trojku, čtyřku a pětku. 90% ()

noby

Na první pohled protahovaný rozjezd se po chvíli vybarví jako poeticky rutinérský nadhled, který spolu s originálními tradicemi a zvyklostmi podsvětí a tónovaným noirovým vizuálem působí jako zajímavý komixový svět. A od té chvíle až do konce jde o určitě ne hluboké, ale příjemně soudržné dílo o chlápkovi, co se možná trochu chce pomstít, ale hlavně vybít. A že mu to jde! Démonický akční hrdina bez mimiky, zato se smyslem pro rytmus. A na úrovni. ()

Kovaja

Keanu toho moc nenamluvil, ono to vlastně vůbec nevadilo. Musím vyzdvihnout hudbu, ta sedla jak prdel na hrnec. Trošku přestřelený je scénář kdy hlavní hrdina vyvraždí celou ruskou famylii kvůli ukradenýmu autu a utracenýmu psovi. Viděno v kině, tím hodnoceni asi zvedne. Ale Keanu u mě stoupá na ceně :-)) ()

barlow

Nádherná žánrovka plná akčních klišé, které máme tak rádi. Konečně můžu zapomenout na Dům u jezera... ()

bloodline

Jason Bourne, Robert McCall, Bryan Mills a dokonca aj geriatrik Harry Brown. Že až na prvého menovaného neviete o koho ide? Na tom nezáleží, všetci títo páni si natierajú Johna Wicka na raňajkový chlebík, popri tom si v novinách čítajú rozšírenú športovú prílohu a žehlia košeľu do práce. Neo a.k.a. Baba Jaga nám zostarol, spomalil pohyby, z reflexov poslúcha už iba ten na zadržiavanie moču a pištoľkové barličky ma tak presvedčili asi ako víno v krígľovom pohári. Našli sa aj svetlé momenty, ktoré ťahala z rukáva hlavne výprava, ale na viac ako 2 a 1/2* to, žiaľ, nestačilo... Taký Taken na spôsob The Fast and the Furious. ()

Corpsegrinder

Za poslední dobu asi nejlepší akční řežba. Akce super, nechybí nadhled a fórky a Neo konečně zase v roli která mu padne. P.S. videohernější film nenajdete. ()

Fary

Tak nevím, jestli jsem od toho čekal něco sofistikovanějšího nebo jenom míň blbýho nebo prostě aspoň trochu normálního. Není to ani jedno, ale má to svý kouzlo. ()

MaaaR@

Příběh a vykreslení postav těžce kulhá na obě nohy, ale ten vizuál a souboje, to prostě stojí za to vidět. ()

Hanys_

Wick? Ten Bubák? - Ne. Ten, který zabíjí bubáky. Keanu je zase jednou hodně stylový, nad bojovou choreografií plese 80kové srdíčko a celé to, až na ten fakt, že ho prostě nikdo nemůže trefit, náramně baví. ()

Ledkodlaq

Dojemný příběh o lásce muže k psovi a o tom, jak zle může dopadnout člověk (a mnoho jeho známých), který nemá rád štěňátka. P.S. : Keanu se ty zlozvyky z metrixu prostě neodnaučí.. ()

Greenpeacak

Po všetkých tých holohlavých Stathamoch, Vin Dieseloch, Bruceoch Willisoch a iných drsňákoch konečne niekto, kto vie oceniť dobrý účes. Vítaná zmena. ()

tom.nosek

Nádhera. Více osmdesátkový snad už tento film ani být nemůže. John Wick, největší badass ve městě v zabijáckém důchodu, se vrací do akce, aby si srovnal účty s nesympatickým usmrkancem, jehož největší chybou je jeho vlastní idiocie. Těch momentů, které by stálo vyzdvihnout, je tolik, že by to vyšlo na celou A4. (Vtipná) zápletka se psem, ptačí pohledy á la GTA1, policajt, který ví, kde je jeho místo, nádherná auta a hlavně kult kolem Johna Wicka. To je výpis jen některých úžasných vlastností, které tento film má. Už aby byla dvojka... ()

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch