adamcik.patr

Miluju tyhle ,,ONE MAN SHOW,, Ten začátek, kdy vidíme mírumilovného keanu Reevse, a pak se dozvíme, že se jmenuje JOHN WICK!! Nbeudu více prozrazovat, ale doporučuji vidět. Hlavně pro lidi co mají rádi filmy typu: 96 hodin, Jason Statham apod :) proto 5 hvězd - já se totiž krásně bavil! ()

Romeroo

Akční stránka naprostá spokojenost, snad jen těch headshotů bylo až moc. Zvuk a hudební doporovod zaslouží chválu taky...nechci hanit vše ostatní, ale prostě musím. Keanu se tváří jak kdyby mu zavolal Zdeněk TroSka, jestli nechce vedlejší roli v jeho akční provotině Bubuvřesky...scénaristky slaboučké, ale to se dá u ryzího akčního snímku pochopit. Momenty, které měly dojmout jsou spíše k smíchu. Finále slabší. Škoda, že nedostal větší prostor Willem Defoe, který je herecky o dost zdatnější než Keanu...Nyqvist nezklamal ani nenadchnul. Velké plus postava recepčního - mňam :) ()

KillHurt

Výborný akční film, který není úplně blbý. Balancuje mezi bečkovitostí (Sejmi je všechny) a komixovou genialitou (Wanted) a přesto je uvěřitelný a hlavně zábavný. V mnoha ohledech mohl film uklouznout, ale stejně jako hlavní hrdina, dělá ze svých slabin přednosti. A připojím se k mnoha dalším: Ano. Tohle chybělo filmovému Maxi Paynovi. ()

angel.CZ

Vemte obávanému nájemnému zabijákovi ty dvě nejmilovanější věci po ženě a koukejte co se bude dít. Stovky mrtvých, desítky headshotu a ruský syndikát je vymlácen. Jisté kouzlo matematického střílení (shodou okolností jako v Matrixu :-D ) a i na nějáký to jiu-jitsu je překvapitelně dobré. Rozhodně lepší než v Equalizeru, jinak je to vcelku podobné, jen role přišitá jako na mírů. Takže bych to shrnul, kdo viděl Equalizer a nelíbil se mu, tak tady to má 50 na 50 že se mu bude líbit. Kdo ho viděl a líbil se mu (takového člověka neznám), tak zde bude uchvácen :-) Jen stále nevím, na co a za co byly ty zlaté mince ... 70% ()

LulMaz

Žádné velké umění, ale po přežití úvodních 10-ti minut mě to začalo bavit. Dokonce mě to bavilo moc, co na tom, že je to kravina. Za mě velká spokojenost. ()

Kimkong

Keanovi ne a ne uvěřit, že by měl být drsňák a padouši mají do padouchů taky daleko. Jediný kdo se na filmu vyžije, jsou maníci, co dělají Kill Counter videa. Téměř vše končí střelou do hlavy. Equalizer byl v tomhle směru mnohem lepší. Zvláště důvod Wickova řádění je celkem chabý. Po druhém shlédnutí upravuju na 3*. Aje je to hodně jednoduchý film. Všichni ve filmu vidí v Johnovi nějakého super boha vrahů, a tak aby pomstil psa jen zabíjí a zabíjí. ()

Ivoman

Slušná řežba, ale na 4 hvězdičky by to chtělo trochu víc akce. Například začátek, kde dostane John nakládačku, je prakticky neuvěřitelný, protože s jeho výcvikem, by se musel bránit automaticky. Potom už toho vydrží víc než John Rambo. Nejskvělejší postava a celá myšlenka ve filmu, byl hotel Continental se svým polírem v podání Lance Reddicka. Nezapomenutelných pár vět a výrazů. ()

kubas369

Není to špatné o tom žádná na můj vkus ale zbytečně dlouhé. První půlka do vyčištění baru se mi líbila hodně, potom to šlo docela do hajzlu a akce se propadla do stereotypu až mě to začlo nudit. ()

Coliseum

Odraz neonovejch světel v kapkách špinavýho deště, dopadajících na zkrvavený chodníky Karlovejch Varů kolem Flatiron Building. Neučesaný, stylizovaný, noirový, nedodělaný. Daisy bych chtěl, je ňuňánek! ()

Freza77

''Nedráždi hada bosou nohou'' je vzledem k tomuto filmu velmi vhodý slogan/citát. Akční film jak má být. Keanu vítej zpět :) ()

XXXXXXXX

Keenu musí ty psy opravdu zbožňovat. Mimochodem, už by do do žánru akčních thrillerů chtělo zasít novej vítr. Revenge zapletka je už dnes skoro v každým z nich. ()

MickeyH.

Až na to, že hlavní zápletka je postavena na tom, že druhého největšího drsňáka na světě (prvním je Chuck Norris) rozzuří to, že mu zabili psa (samozřejmě má to emotivní podtext, ale i tak je to lehce vtipné), a kvůli tomu vymlátí půlku New Yorku, tak je to celkem dobrá odreagovačka, s výborně zpracovanýma akčníma scénama. Rozhodně jsem se nenudil a to jsem zažil u takhle "nadsázkového" akčňáku snad jen u Taken (2008). 70% ()

pekas

73% zde teda ani náhodou. Veskrze průměrný béčkový akčňák, který nevyčnívá vůbec ničím. Dost zklamání, ale všechno se prostě nepovede. 50% ()

Paatej

Ja tydle filmy proste muzu. Vlozte "mazaka", dejte mu kver, par hlasek a poslete ho strilet. Pak uz jen s detskym usmevem sleduju, jak si prokousava cestu potravnim retezcem nahoru. Johna Wicka vsichni znaji, jen vy ne a proste se uz nemuzete dockat, az ho poznate. Tak trochu Odplata s Keanu Reevesem v hlavni roli. ()

Dinsberg

Kýbl nudy s Keanu Reevesem na rukojeti. Prakticky není co hodnotit. Už námět mi půjde slepený izolepou, která se rozklíží prvním záběrem na šťastnou dvojici nájemný vrah-žena v domácnosti. Snaha o vyvolání dojmu reinkarnace do psa prostě nevyšla. ()

Skendl

John Rambo, John McClane, John Wick .. prostě další nesmrtelnej frajér. Nic nového, ale nemůžu říct, že mě to nebavilo. ()

srncek

Tak vážení, toto má od červených čísel kilometre ďaleko..samozrejme, že Keanu je skvelý, ale to on je vždy a dať len kvôli tomu 4 hviezdy ( a viac ) tak tupej a bezduchej strielačke..ani náhodou. 42%. ()

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch