elgato

Už jste někdy koukali 101 minut na někoho jak si mění zásobníky v pistoli? Ne? Tak koukněte na zásobníkový maraton Johna Wicka. ()

mates5649

Už jsem nevěřil že uvidím nějaký dobrý akční film ale John Wick je výjimka akce, akce a akce. Všude přítomný respekt okolí to nemělo chybu i dobrý výběr aut též se mi líbí jak každému da ještě střelu do hlavy. I děj je docela slušný napětí sem tam ale stále lepší než některé starší akční filmy. ()

Vytocenej

Po dlouhý době super filmek od Amíků. Keanu Reeves se sem luxusně hodí, jakožto i hlavní lumpík a jeho zmrdskej synátor. Hodně akce, ani chvilka nudy, trochu klasickej příběh (najdi a znič). Také docela čučim že Amíci dopustili pohled na vraždu malého štěněte a pak ho ještě ukázali mrvé v rukou páníčka, což pro ně bylo dříve naprosto nepřípustné dávat do scén akčních filmů:) Ovšem jedinečný je John v tom, že u každého dává kulku do těla i do hlavy pro pořádek. Super obsazení a Keanu Reeves má po Matrixu u mě NEJ v hlavní roli. 90% ()

Boschan

Film v troch slovách: Keanu, zabijaci a zabíjanie. Film je vhodný pre tých, ktorých zaujímajú akčné filmy. Žiadnu hlbokú myšlienku od neho nečakajte, ale za to Vašu túžbu po akcii uspokojí nadmieru. Môj názor: Veľmi dobre natočený film, ktorý Vám nedá vydýchnuť. Miestami sa môže zdať trošku preexponovaný, ale to mu neuberá na kráse. Keanu Reeves ako uber-zabijak je dokonalý. Doporučujem mu nesiahať na autá a psov :) ()

ceerdan

Nijak zvlášť šokující tenhle biják. Keanu bije, bije, bije a když všechny pobije, tak film končí. Nenadchne, ani neurazí. ()

janisricos

No je to taková pěkná oddychovka, ale trošku to nemá koule, jsem rád, když nekompromisní masér namasíruje pár mafošů, ale prostě to neni ono. Z Johna Wicka prosě nikdy Porter, Muž s cejchou, zmrdi! nebo Ekvalájzr nebude. Koukat se na to dalo. Howgh. ()

Margiano

K mému podivu mě tento snímek upřímně překvapil čekal jsem že Keanu příjde s nějakou hrůzou a nebylo to špatny, jednoduchej příběh , hodně akce , prostě testosteronem prosycenej kousek, ale příště doufám bude Keanu ještzě lepší ()

Petreco

Musím uznat, že John Wick je jeden z nejpovedenějších akčních filmů za poslední léta. Trikové studio se zapotilo a výsledek je ekcelentní. I přes primitivní scénář o mstě, kterým jsou prošpikovány stovky béčkových filmů, lze tento snímek nazvat stylovým. Hledáte-li těžší téma nebo jste milovníci zvířátek, jste na špatném místě, ale jestliže trpíte na akci, vřele doporučuji. PS: Keanu Reeves snad nestárne. Porovnejte z filmem Volný pád z roku 91. ()

tompolicky

Akční lahůdka ve skvělým Reavsem v hlavní roli. Film má spád, má akci, "klasický" děj, ale i tak je dost dobrý. Je v něm několik dějových zvratů či dějových překvapení viz. Mrs. Parkinson a jeji meeting s managementem hotelu - krátká, nečenkaná scéna. Podobných je tu pak ještě nekolik, což je moc fajn. Co mě překvapilo byla dobrá hudba, určitě si seženu soundtrack k filmu. Málokdy se takhle podaří. Jen jsem přemýšlel, zda pár scén podobných si s Matrixem byl záměr či nikoli, objevilo se jich hned několik, proto mi to vrtá hlavou - hned ze začátku filmu kdy se pohřeb Johnovi ženy koná v ponurém až černém prostředí za hustého deště ( zdrojovém kódu Matrixu ), letecké záběry nočního města, a hlavně pak záverečná "bitka" mezi Johnem a vrchním ruským padouchem, opět ponuré prostředí, zeleno-černé, hustý déšť, dva největší protivníci stojící proti sobě, prostě finále....Tady už jen chyběla památná věta : " Mr. Andesron. Welcome back. We missed you....". Chudák Keanu se této trilogie asi už nikdy nezbaví... Záměr či náhoda? ()

Cretinho

Velmi pěkný akční snímek, až na zabití psa (radši vidět umírat 100 lidí než 1 psa) tak velmi dobrá podívaná. Určitě doporučuji, konečně někdo kdo se s tím nes*re ! 90% ()

limalama

Opravdová akční pecka. Ukrást mu auto budiž, ale zabít pejska?? Tak to fakt neměli, to se prostě nedělá. A proto dostali pěkně na prdel a to ve skoro celé 100 minutové stopáži. Jen tak dál, tohle ti sluší Keane. Za mě 88% ()

vybka

Nechápem - 99% filmu je o strieľačkách, bitke a naháňačkách a predsa som to pozrela na jednu šupu s otvorenou "hubou". Námet úplne jednoduchý plus žiadny prekvapivý záver, ktorý "nikto nečakal" ale napriek tomu jeden z najlepších akčných filmov aké som videla. Dovolím si tvrdiť, že 70% úspechu je v hudbe, ktorá vám nedovolí ani na chvíľu sa odpútať od deja (teda od strieľačiek, bitiek a naháňačiek :-) ()

webino

Pre mňa po dlhooom čase čosi čo ma vedelo vtiahnuť do deja nenechať odísť očami od plátna,či obrazovky.Keanu super,drzá ruska vedela vytočiť a to mám rád,Dafoe aj ked mini zasa dobre.Pre mňa až 4 a pol hviezdičky. PS:Kto si všimol totáalne do oči bijúce dve scény s Max Payne 3(počítačovej hry)???? ()

nolitimere

Pred pozretím filmu som si prečítal ,,len,, tunajši obsah /nepozeral som trailer a ani nečítal komentáre/ z dôvodu , že pán K, Reeves patrí k mojim oblúbením hercom a vyslovene som sa tešil na to čo uvidím .... ale , prišlo menšie sklamanie ono netvrdím , že by bol film vyslovene zlý to určite nie , len takýchto podobných akčno-zub za zub-zabíjčok som už videl niekoľko , samozrejme tento patrí k tej lepšej triede.Záverom len dodám , že herecké predvedenie hlavného hrdinu je na 100% tam nemám žiadne námietky. ()

Gedzby

Horší akčňák jsem dlouho neviděl. Keanu umí, kamera taky dobrá, ale ten příběh, trapárna nejvyššího kalibru. Jeden z filmů, u kterého raději půjdu se psem ven než jej dokoukávat do konce. ()

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch