Reklama

Reklama

Když během prohlídky tajné podzemní věznice dojde k výpadku proudu, agenti Toria Boon (Cortney Palm) a Jae Novak (Cody Longo) skončí v ohrožení života ze strany armády uprchlých trestanců. Jedinou nadějí na cestu ven je sestup do nejnižšího patra, přezdívaného Peklo, jež obývá tzv. Pět ďáblů – nejhorších zabijáků, potenciálně vládnoucích nadpřirozenými schopnostmi. Pouze oni jim teď ale mohou pomoci přežít. (Raziel_cz)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (23)

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Niekoľko "špičkových" aktérov, na úrovni "céčkového", filmárskeho levelu, sa ocitlo v tomto, vďaka podaktorým gore scénam, (nadnesene povedané) excelentnom exploitation, a tak je naozaj na škodu diváka, že sa "Death House", naplno rozbieha až v záverečnej polhodinke. Tak či onak, toto si aspoň priemerné hodnotenie v rámci subžánru, určite zaslúži .. ()

Raziel_cz 

všechny recenze uživatele

Dafuq did I just watch? Absolutní režisérská a scenáristická inkompetence. Že to bude laciné, jsem čekal. Že hned od začátku nebudu mít nejmenší ponětí, co se děje a proč se to děje, o něco míň. První hodinu na vás film neustále hází nové a nové informace... které ale nedávají smysl, s ničím nesouvisí a ani je k ničemu nepotřebujete. Je to fádní zápletka zabalená do chaosu monumentální expozice o státem financovaných supervěznicích (ve kterých nic nefunguje právě proto, že jsou financované státem), nadpřirozených vrazích, brainwashingu, mazání vzpomínek, hologramech, virtuálních realitách, dobru a zlu a nacistech. A nadto se to strašně snaží dělat nějaký komentář o využívání bezdomovců. Nebo tak něco. Prostě to vypadá, jako by si Harrison Smith byl vědom, že mu nikdo nezaplatí těch pět (nebo kolik) plánovaných sequelů, tak to radši všechno nacpal sem. Jestli si vážně myslel, že to bude fungovat, nevím. Co ale vím, je, že když vám jedna postava řekne, že dovede měnit a mazat a nahrávat vězňům nové vzpomínky a vy z toho chcete udělat závěrečný zvrat, možná byste měli přehodnotit, jestli v další scéně několikrát zdůraznit, že si hlavní postavy nic nepamatují. A taky, že když nemáte peníze na CG, možná nemějte ve filmu CG. A když nevíte, jak funguje psychologické profilování, EMP, gravitace a muzika, možná radši nemějte ani to. O nasvětlení radši nemluvě. Vlastně jediné, co tady funguje, jsou praktické gore efekty. Ty jsou fakt parádní. Samozřejmě jsou jenom v pár vteřinách, ale komu čest, tomu čest. Jinak mizérie. A je to smutné, protože to opravdu má (sice taky na pár vteřin, ale stejně) spoustu divácky vděčných obličejů a být to přímočarý survival akčňák o dvou agentech odříznutých v supervěznici, jejichž jedinou nadějí je baddest MF Kane Hodder, a mít to v ruce třeba John Hyams, který přímočaré akčňáky umí, mohla z toho být fajn kultovka. Takhle jsou tihle hororoví Postradatelní přesně to: postradatelní. A nejhorší je, že při všem tom bordelu film není ani zábavný. Jenom frustrující. A zajímalo by mě, jestli všechen ten bordel byl už v původní Hansenově verzi, nebo to – jestli omluvíte moji francouzštinu – domrdal až Smith (po nahlédnutí do jeho filmografie mám skoro jasno). Nejhorší typ braku – nudnej brak. A to "In a loving memory..." na konci je jak plivnutí do ksichtu. ()

Reklama

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Herecký obsazení je hodně nadupaný. O to větší je zklamání. Film je jasným důkazem, že ani obsazení hororových veteránů a legend vám nezaručí úspěch filmu. Většina z nich se ve filmu jen mihne, v tom lepším případě si jich užijeme jen pár minut. Děj je triviální což by mi až tak nevadilo kdyby příběh snímku tak nehorázně nenudil. Připadalo mi, že film má nejmíň dvakrát tak delší stopáž než je uváděno. To bylo fakt utrpení. S větším rozpočtem, lepším scénářem a daleko lepším režisérem než je B. Harrison Smith ( kterej nenatočil zatím nic koukatelnýho ) by to mohl být dobrej odvaz. Tohle je ale podle mě výsměch hororovýho žánru, kterej se jen snažil přiživit na známých hororových tvářích. Jdu blejt..... ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Candymana Todda hned v první minutě viděti - v dobrý horror doufati a na něj se těšiti. To jsem ale ještě netušil, o jakou psychedelickou anarchii nakonec půjde. Nebudu to prodlužovat - tohle jsem opravdu, ale opravdu nepobral. Ale i tak jsem na to čuměl vcelku se zájmem, zvědav co z toho pojde... totiž vzejde. Několik záběrů bylo zajímavých, několik ženských pěkných, ale tipuju že scénárista, rejža i střihač byli na tripu. A nebo jsem už fakt vylízaná lopata. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Nápad dobrý, o tom žádná. Zpracování na hraně kategorií B a C k tomu sedělo jak pozadí na hrnec a potěšila i řada známých žánrových ksichtů. Jenže s tímhle se dalo udělat mnohem víc. Přes půl filmu se vlastně čeká, až se muklové vzbouří. Do té doby je to vesměs školení o tom, jak to ve věznici chodí, což je místy dost úmorné. Když se to pak konečně rozjede, je se na co dívat, ale ten pomyslný vrchol, tedy setkání se superkriminálníky, pro mě bylo zklamáním. Lehce nadhodnotím a dám 50%, ale především proto, že je to zase po nějaké době něco relativně nového. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (6)

  • Ranné verze scénáře obsahovaly scény a dějové linie původně určené pro sérii Saw. (Raziel_cz)
  • Spekulovalo se, že by si ve filmu měl zahrát Robert Englund, podle jeho vlastních slov ale nikdy ani nedržel v ruce scénář. (Raziel_cz)
  • Tvorcovia sa inšpirovali filmom Expendables (2010), v ktorom spolu hrali osobnosti akčného žánru, takže sa rozhodli vytvoriť horor, v ktorom spoja čo najviac slávnych osobností z tohto žánru. (Marceloo)

Reklama

Reklama