Reklama

Reklama

Wolverine (Hugh Jackman) se vrací. Jenže je na tom nyní trochu hůř. Jeho schopnost uzdravování pomalu vyprchává a elánem také zrovna nehýří. Navíc je na vše skoro sám. Z X-Menů přežívá ještě Charles Xavier známý také jako Profesor X (Patrick Stewart), který je ale vážně nemocný, ztrácí paměť a trpí nebezpečnými záchvaty ohrožujícími jeho okolí. Společně se ukrývají v opuštěné továrně na americko-mexické hranici. Jejich utajení ale skončí, když se objeví Laura (Dafne Keen), dívka, která má překvapivě stejné schopnosti jako Wolverine a v patách má navíc nelítostné pronásledovatele, kteří se jí snaží zmocnit. Ve chvíli, kdy Wolverine a Profesor X přijmou Lauru „do rodiny", stávají se z nich štvanci, kterým jde po krku velmi brutální a vytrvalý nepřítel. Hrdinové na útěku mají k dispozici jen zbytky sil starých X-menů a Lauřiny schopnosti, které však ona sama těžko zvládá. A tak přichází čas, aby Wolverine v sobě našel zbývající vůli a sílu nejen k boji, ale i k tomu, aby Lauře předal své zkušenosti. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

co se týče márvelu tak mi to vůbec nevadí když se někdo na něco zeptá ohledně postav nebo komiksů, rád odpovím...neobtěžuje mě to

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus

tyhle základy vím, já nejsem ten jehož jméno nesmíme vyslovit a navíc, tohle už jsi psal psal třikrát, nic ve zlém, ale tohle nemusíš dělat, ať si to každý najde sám a nebo když je dotyčný natolik blbej, že neni schopen si to najít, tak  to potom ani nestojí za řeč 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Juggy je tedy asi nejodolnější postava v Marvelu, ublížit mu zatím dokázali jen dvě postavy, King Hyperion a Thor ale ten si při tom zničil Mjolnir a omdlel, většinou je poražen jen tak že ho někdo někam odhodí ale zranit ho nebo mu způsobit krvácení nedokázal skoro nikdo, kromě těch dvou...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus

no jak řikám mám mezery, ono co se týče X-menů tak já se zajímám o postavy, které stojí za to, a Pierce je zajímavý, jo to jeho oblečení je fakt divný, ale osobnostně je to fakt perfekt magor a u Juggyho se musím proškolit 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Juggy to má od démona Cyttoraka, který ani není součástí Marvel megaversa ale je mimo něj, asi jako Beyonder a tak....říká se o nich že jsou to padlí Elders od god

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus

tak s Deadpoolem by to už teď měl vědět každý a Juggernaut má svoji sílu od boha, který ji dal do toho červeného šutru, já v Juggernaautovi mám trošku mezery 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

přesně tak, třeba málo kdo ví že Juggernaut a Deadpool nejsou mutanti :-D tedy ne v komiksu....

 

no z Old Man Logan si to asi vezme jen to, že je Logan starej v nějaké utopii jinak nevim....

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Cappuccino

Cappuccino (hodnocení, recenze)

Shaman1135

Tak teraz mám dilemu, či si prečítať niečo o histórii zvyšných troch mutantov a ubrať sa tým o možné prekvapenie z filmu :))

Uživatel Deryll smazal svůj příspěvek.

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Cappuccino

Poctivo ani ne trailer sem viděl 2x a je tam Logan,Pan X ta holčicka ,zahaleny muž v klobouku a zaporak i když zaporak asi nebude oficiálně mutant.

na příspěvěk reagoval Cappuccino

Cappuccino

Cappuccino (hodnocení, recenze)

Matixed

Ja mám práveže pocit, že to bude celkom dobrá rozlúčka s Jackmanom a očakávam lepší výsledok než u Wolverina (2009) (2013). Navyše nevieš koľko mutantov sa tam môže objaviť, trailer môže zámerne zahmlievať.

Micuda98

Micuda98 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Já jen říkal, že nic takového v traileru nebylo. Promiň že nemám přehled ve všech paralelních universech od Marvelu. :D

Matixed

Matixed (hodnocení, recenze)

Takový "meh..". Když tam nejsou ostatní mutanti, tak už se to podobá klasickýmu superhrdinskýmu filmu, který nemám vůbec rád. Už Wolverine (2013) mi přišel nudnej a tohle bude podle mě ještě horší.

na příspěvěk reagoval GigaPudding, Cappuccino

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Spiker01

Trailer říká, že mu Professor X řekne o jeho pravděpodobné dceři a on se ji snaží najít, tak nevím, kde jsi vzal "ztah k mladý holce, se kterou se nejdřív nechce vůbec bavit a ochranovat jí a pak k ní přilne, přesně jablablabla" :D

na příspěvěk reagoval Micuda98

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Netahej sem zas práva, právě jsme psal, že dinosaury ani hulkovce neni třeba. Jen doufám v zachování atmosféry starého logana, který musí naposled do boje a z Last of us vztah k mladý holce, se kterou se nejdřív nechce vůbec bavit a ochranovat jí a pak k ní přilne, přesně jak říká trailer.

Jenže jak víme, všichni lžou a zvlášť ti co stříhají trailery, proto ta obava.

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Spiker01

nevím čeho víc z komiksu by tam mělo být, tam už více být nemůže jelikož na to není místo a ani práva.....na film se těším, jen doufám že zde bude vysvětleno, co se s mutanty stalo, opravdu doufám že vycucají z komiksu i to, že Wolverine zabil všechny X-meny....fakt v to doufám 

na příspěvěk reagoval Spiker01

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

HellFireFery

Celkem dobře to vystihli na Moviezone. Je to poměrně jednoduché, celé se to odehrává tak 10 let po konci DoFP, přičemž si Logan pamatuje jen tu původní realitu co prožil a Profesor mu v mezičase vyprávěl o té nové. Ten si ovšem pamatuje obě reality, načež nejspíše i doplatil a jak už prozradil trailer, je to skutečně naposled, co ho uvidíme.

Vše nasvědčuje tomu, že by to mohlo být to správné zakončení pro původní partu, otázka, kam se posunou foxové dál po Apocalypse. Mně se líbí, že to teď nemusí řešit, protože nás čeká jen takové buddy movie s Wolviem a Charlesem říznuté Last of us. Prosím ať se to povede, trošku se obávám, aby Mangold udržel atmosféru. Čim víc tam bude z Old man Logan, tim líp (to pozlátko v podobě dinosaurů a hulkovců je naprosto zbytečné, to kouzlo komiksu je v něčem jiném a zatím to z toho filmu cítím..a ten Johnny Cash dělá své)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

03.11.2023

Po zveřejnění informace, že se ve dalším pokračování Deadpoola, jenž je zatím bez oficiálního názvu, po několika narážkách z předcházejících dílů konečně objeví po boku Ryana Reynoldse i navrátivší… (více)

Guillermo Del Toro málem natočil Star Wars

Guillermo Del Toro málem natočil Star Wars

23.09.2023

Scenárista David S. Goyer (Muž z oceli, Terminátor: Temný osud) čerstvě dělal rozhovor v podcastu Happy Sad Confused a kromě jiného taky potvrdil jednu dlouholetou Star Wars spekulaci. Totiž že v… (více)

Mangold píše Star Wars i Swamp Thing

Mangold píše Star Wars i Swamp Thing

08.04.2023

Včera bylo během úvodního ceremoniálu Star Wars Celebration oznámeno, že režisér Logana či Ford vs. Ferrari James Mangold natočí vlastní Star Wars. Snímek s názvem Dawn of the Jedi bude vyprávět o… (více)

Hercule Poirot bude řešit zločin v Benátkách

Hercule Poirot bude řešit zločin v Benátkách

11.10.2022

Kenneth Branagh (Vražda v Orient expresu, Smrt na Nilu) má nejenže hotový scénář ke třetímu filmu z jeho detektivní série na motivy knih Agathy Christie, ale navíc už i plné obsazení. Hercule Poirot… (více)

Reklama

Reklama