Rogue One: Star Wars Story

• USA Rogue One: A Star Wars Story (více)

Diskuze

MiniMinion

MiniMinion (hodnocení, recenze)

Je sice dobrý tah, že chtějí zkusit, jak diváci přijmou nového Hana, ale na druhou stranu... Han přece před New Hope neměl s Povstáním nic společného, chci vidět, jak to tady vyřeší... Jo, jasně, třeba by mohli udělat něco ve stylu Jackmanova Go-Fuck-Your-Self camea, ale stejném se toho bojím...

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

GigaPudding

ano presne. Kto to kedy videl lietat vo vzduchu?! to predsa moze len nebeske vtactvo ... dufam, ze nie som sam a viac ludi si uvedomuje, ze helikoptera neodvezie milion ton. vzhladom na 60% pri godzille na csfd sa mi zda, ze zdravo zmyslajuci su uz v mensine :(

na příspěvěk reagoval GigaPudding, Sethius

GigaPudding

radsej uz o Godzille nic nepoviem :D vedel som, ze jej zastancovia si ma najdu :) kazdopadne ten film je podobny dalsiemu bezmozgovemu vytvoru a to Pacific Rim, kde je to scena prevoz robota velkeho ako mrakograp za pomoci 4 vrtulnikov :D presne take veci mi vo filmoch neskutocne vadia ...

GigaPudding

ako len matne si spominam, no prevazat bombu tak, ze sa k nej este skor dostane potvora velku logiku nema :) viem vsak presne, ze som tomu filmu dal hodnotenie odpad!

GigaPudding

ako som pisal dole: bombu, ktoru odnasuju z mesta v rukach a potom cela ta sekcia, kde prevazaju vlakom bomby na znicenie tych potvoriek, no tie potvory si ich tam najdu, ci ako to bolo :D videl som to davnejsie tak uz si to presne nepamatam, ale pamatam si, ze som sme si spolu a bratom klepali po čele :D

onomatozie

Jako v něčem máš pravdu ale ono o to šlo přeci :D byla to obří ''věc'' i když někteří by raději řekli ''ptákovina'' mě se to líbilo já vypnul mozek a užíval si efekty a Godzilláka.

BloodyBeast

tak ako si napísal Godzilla od Emericha je k pusmani a treba ju brať s nadhľadom :D ale tato nova v sebe nemala ani štipku logicky, či zdravého rozumu. Placali tam take blbosti až sa mi rozum zastavoval a scénu kde pár vojakov odnáša bombu z mesta považujem za jednu z najdebilnejších scen všekých čias. Viem, pri takom filme by som o ňom nemal hlbšie uvažovať, ale zasa travu nežeriem :)

na příspěvěk reagoval BloodyBeast, GigaPudding

TheDarKnig

Souhlasím. Hlavní hrdina byl nevýrazný a takový nudný  řekl bych na to že to byl hlavní hrdina, ale mě to upřímně bylo u prdele já se těšil na Godzillu která byla přímo famózní a to mi ve směs stačilo :-D

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Godzilla nebyla debilní ani náhodou. Jo, jako ten hlavní hrdina byl dost nevýrazný, ale jinak to byla pecka.

Barva

Já chci přesně tohle jako: ''až moc temný, drsný a válečný'' ať jde Disney s prominutím do prdele. Síla se probouzí nebyla určitě žádná megapecka, ale taky to nebyl vyloženě propadák a nebo špatný díl. No a co že to vydělalo tolik peněz? to se dalo očekávat i kdyby to dopadlo hůře to snad ví každý jako.

onomatozie

Godzilla od Edwardse říkáš že je debilní?! to by mě potom zajímalo, co je podle tebe jako ta Godzilla od Emericha, neříkám že je to vyloženě špatný film ale oproti té skvělé Godzille od Edwardse která ctí Japonský originál, je ta od Emericha při nejmenším k pousmání.

na příspěvěk reagoval onomatozie

onomatozie (hodnocení, recenze)

neveril som ze Edwards moze po pre mna uplne debilnej godzille natocit dobry film a asi to tak aj bude. na druhej strane nechapem samotne disney, kedze od spin-off filmov chceli zanrovu rozlicnost, takze film chcu prerobit z temnejsej atmosfery na viac rodinnu ... myslim ze za 4 tyzdne natacania nezmenis atmosferu vo filme, tak nie som si isty ci je to vazne pravda

na příspěvěk reagoval Helo, BloodyBeast

Příspěvek byl smazán administrátorem.

(hodnocení, recenze)

"The filmmaking team and the studio always anticipated additional shooting and second unit work to make the film the absolute best it can be, and the actors were aware there would be additional shooting. Coming off The Force Awakens, there's an incredibly high bar for this movie and we have a responsibility to the franchise and to the fans to deliver the best possible movie we can."

nevím teda jak vy..ale mě je u prdele jestli budou dotáčky nebo natáčky.Finální produkt je směrodatný.

TripleDouble

TripleDouble (hodnocení, recenze)

Se ani nedivím že se to prodcentům nelíbilo. Na mě už působil samotnej trailer otřesně

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord