Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

Diskuze

ywo666

Fuha, odhalil si ma. Po hviezdicke davam filmom iba preto, ze nechcem trhat partu. Aj tym, ktore ostatni hodnotili vyssim hodnotenim :))

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Je milion shitných béčok ktoré dostali lepšie hodnotenie. Tu sa nám spravil nejaký band wagon a už nikto nechcel trhať partu, tak sa každý sústredil radšej na to, aby si jednohviezdu odôvodnil.

na příspěvěk reagoval Lacike, m.a.t.o., Wacoslav1

m.a.t.o.

V Deadpoolovi mala niekolko prilezitosti ukazat sa hore bez a mrcha jedna nic neukazala.
Premarnena prilezitost, ked este vyzera k svetu.

Jak sa z nej stane dalsia Melissa Mccarthy, tak uz nebude nikoho zaujimat.

na příspěvěk reagoval ywo666

Lacike

Ty si kruty :D ...skor by som ocenil, keby inovovala Stevenov trademark - obleceny sex na vyzleceny sex. Potom by az taka zbytocna nebola.

na příspěvěk reagoval Lacike

m.a.t.o.

Zacina chytat Seagalovske zlozvyky. Vo filme sa objavi na 5 minut a nic nepredvedie.

Este nech prejde na jeho dietu a bude uplne zbytocna.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

ywo666

V pohode, len do toho, pozri si to...tocili to v Thajsku, ma to pekny filter a choreografiu robil Stowall. To nemoze byt zle :)

Lacike

Mozno hodnoti filmy ako vegetol: ze aha, tocilo sa to v Thajsku, super...aaa ma to pekny kamerovy filter, parada a choreografiu robil Stowall, tak to nemoze byt zle ... a potom si isiel zapalit do predsiene ako Waco zatial film nechal zapnuty. :))

Lateef

Ja mam z tej recenzie pocit, jak keby si imf precital mena borcov, ktory tam hraju a kto robil choreografiu a tak nejak uveril bez toho aby to videl, ze to proste musi mat dobre bitky. :)

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Imf totálně ulítnul, ten film stojí za vyližprdel... z Bautisty nejde strach, ale anabolickej odér a všechno je zbytečný jako Rosický ve Spartě...

na příspěvěk reagoval Lacike, Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Dík za (ne) odpověď :-) jako mě je to celkem fuk, jenom je mi divný, že si mě odebereš a pak tu skanduješ Waca! Waca! tak nevím jestli zase sranduješ či co, ale dobře jsi komplikovaná osobnost a je složité se v tobě vyznat. To už nějakou dobu vím.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune