Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

Diskuze

Enšpígl

Enšpígl (hodnocení, recenze)

spanel22

nebyl bych takový skeptik. Nevím co to je za společnost, která má práva na distribuci a tudíž která naše distribučka by s nimi mohle jednat, ale proč ne ? Myslíš, že by to byl až takový divácky propad ?

Enšpígl

Enšpígl (hodnocení, recenze)

Trailer vypadá luxusně, pochopil jsem, že JVCD bude trenovat, docela bych uvítal kino pro tohle

spanel22 (hodnocení, recenze)

mzss1

proč blbé otázky?  každopádně se dost těším,  trailer opravdu super, vím že to jsem nepatří ale neví někdo něco o novém Krvavým sportu?

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

spanel22

Ježiš trochu se porozhlídni po netu, rozšiř si přehled, ale vážně je nutné sem psát takové blbé otázky??? Akční béčka se dabují 2 způsoby. Bud vyjde DVD/Blu ray nebo to poběží časem v tv. Nebo obojí. Zaručit ti to nikdo nemůže, že to hned nadabují. Ale vzhledem k tomu, že je Kickboxer značka, tak tipuju, že to vyjde v celkem brzké době na DVD a pak případné vysílání v tv.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

nicměné ten film vypadá hodně velkolepě a vidět to v kině, to by bylo něco

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Tak spolocnost, ktora to produkovala to tak robi stale. Produkuju videofilmy, takze uvedenie v kinach asi nebolo nikdy v plane.

Stale to moze byt videopecka, ale tak nejak som od toho cakal viac.

Velku kinopremieru a mizerne trzby ako posledne Arnieho a Slyove filmy. :)

Ale uvedenie rovno na video asi dava väcsi zmysel.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

A nebo jsou díky předprodejům a rozumnýmu rozpočtu už dávno v zisku a nebudou riskovat zbytečnou kinosdistribuci, kde by to stejně žádný terno nebylo:)

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ja som si doteraz myslel, ze to pôjde normalne do kin, ale oni to uvedu len v par kinach a hned to daju na net do VOD sluzieb, takze na druhy den mame pekny rip.

Takze to je len klasicky lacny DTV film.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, Martin741

skipercak

skipercak (hodnocení, recenze)

Je Jasne ze Bautista je zabijak. Tomu kurva verim. Takeho chlapa by som sa nebal stretnut jedine keby som nanho mieril brokovnicou a on by mal zviazane ruky aj nohy. Len bohuzial sa casto stava ze takychto muskulaturnych hromotlkov reziseri nevedia vyuzit. Napr. Steve Austin v ringu mlaticka a vo filmoch drevo, Hulk Hogan detto. Videl som aj Bautistoveho Pitbula ci ako sa ten film vola a bohuzial tam po fyzickej stranke predviedol absolutne hovno. Tak snad to v Kickboxerovi spravia dobre.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Dave Bautista ve světě WWE dříve známé také jako zvíře pro svoji brutalitu a nemilosrdnost, byl jeden z nejděsivějších zápasníků ve světě WWE, ano WWE je prostě všechno sehrané, ale zápasníci museli být ve špičkové formě, jelikož žádní kaskadéři, žádná jistící lana, takže  všechno šlo na ostro, takže Bautista přestože má velkou muskulaturu neni těžkopádný, navíc má i několika leté zkušenosti se zápasy MMA  https://www.youtube.com/watch?v=XFy8jcFrUo8 a némě zkušeností v řecko římském boji, takže on je všechno jen né těžkopádný, je to zvíře

skipercak

skipercak (hodnocení, recenze)

No Bautista bude asi tazkopadny. Vacsinou je kombinacia sikovneho karatistu vs monstrum tazka na choreografiu. No najvacsi borec v partii bude asi aj tak ten Georges St-Pierre. Dufam ze dostane kvalitny priestor.

na příspěvěk reagoval Lateef

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Kickboxer je pro mě jeden ze tří nejlepších Van Dammových filmů, tohle nevypadá vůbec špatně, naopak.

ywo666

tak já si o něm do dneška myslel že je to dřevo a frajírek, ba dokonce šamponek a pak zjistím, že je to výborný kaskadér a navíc to nebude Justin Bieber, takže teď záleží už jenom na tom, jak zvládne svoji první velkou roli

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

To, že je dobrý kaskadér z neho nerobí dobrého herca. A v tých videách sm videl iba veci čo by mal každý špičkový kaskadér zvládať. Nič kde by mi padla sánka v štýle "toto som ešte nevidel".

na příspěvěk reagoval Yoshitsune