Režie:
Kevin DunnÚčinkují:
Dave Bautista, John Cena, Adam Copeland, John Hennigan, Glenn Jacobs, Maria Kanellis, Mike "The Miz" Mizanin, Randy Orton, CM Punk, Dalip Singh, Paul Wight (více)Obsahy(1)
Show se uskutečnila 3. června 2007 v Jacksonville Veterans Memorial Arena (Jacksonville, Florida). Na kartě se sešlo osm zápasů.
1) Randy Orton vs. Rob Van Dam (Stretcher Match)
2) CM Punk & The ECW Originals vs. The New Breed (Tables Match)
3) The Hardys vs. The World's Greatest Tag Team (World Tag Team Championship Ladder Match)
4) Mark Henry vs. Kane (Lumberjack Match)
5) Mr. McMahon vs. Bobby Lashley (ECW Championship Street Fight)
6) Melina vs. Candice Michelle (Pudding Match)
7) Edge vs. Batista (World Heavyweight Championship Steel Cage Match)
8) John Cena vs. The Great Khali (WWE Championship Falls Count Anywhere Match)
(TheSpearCZ)
Účinkují
Dave Bautista
USA
Nejlepší filmy:
Duna: Část druhá (2024)
Avengers: Infinity War (2018)
Avengers: Endgame (2019)
John Cena
USA
Nejlepší filmy:
Legendary (2010)
Ferdinand (2017)
Sebevražedný oddíl (2021)
Adam Copeland
Kanada
Nejlepší filmy:
Město v ohrožení (2016)
Bending the Rules (2012)
Highlander: Zúčtování (2000)
John Hennigan
USA
Nejlepší filmy:
Labyrint podle Davea (2017)
Boone: The Bounty Hunter (2017)
Žraločí tornádo 5 (2017) (TV film)
Glenn Jacobs
Španělsko
Nejlepší filmy:
Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014)
Neviditelné zlo (2006)
See No Evil 2 (2014)
Maria Kanellis
USA
Nejlepší filmy:
Sázím na sex: Vítěz bere vše (2014)
Army of the Damned (2013)
Mike "The Miz" Mizanin
USA
Nejlepší filmy:
Souboj s rodinou (2019)
Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014)
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Randy Orton
USA
Nejlepší filmy:
That's What I Am (2011)
Changeland (2019)
12 kol: Reloaded (2013)
CM Punk
USA
Nejlepší filmy:
Rabid (2019)
Girl on the Third Floor (2019)
Jakob's Wife (2021)
Dalip Singh
Indie
Nejlepší filmy:
Trestná lavice (2005)
Dostaňte agenta Smarta (2008)
Po stopách Marsupilamiho (2012)
Paul Wight
USA
Nejlepší filmy:
Souboj s rodinou (2019)
Knucklehead (2010)
Vodonoš (1998)
Anthony Carelli
Kanada
Nejlepší filmy:
John Layfield
USA
Mark Henry
USA
Nejlepší filmy:
Pár nenormálních aktivit 2 (2014)
Inkarnace (2016)
Super Mac (2010)
Ron Simmons
USA
Matt Hardy
USA
Michael Coulthard
USA
Nejlepší filmy:
Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014)
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Divoké vlny 2 (2017)
Shelton Benjamin
USA
Bobby Lashley
USA
Nejlepší filmy:
Krvavá odplata (2011)
Beatdown (2010)
Armáda jednoho (2009)
Jimmy Korderas
Kanada