Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

Moiki

Moiki (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Ale zase by to odporovalo té teorii o cestě časem když by narušil takto časovou osu tak vytvoří alternativní realitu a nevrátí se do stejné odkud odešel

S.W.A.T

A zničit tím časovou linii? Měl tu moc vydat se do minulosti a všechno zlé napravit, ale to právě nemohl. Kdyby to udělal, podlehl tomu pokušení tak by nebyl hoden..

dragon94

Nevěřím že by Steve nechal Buckyho několik desítek let napospas Hydře a dopustil by smrt Tonyho rodičů. Mohl by Peggy milovat sebevíc, ale kvůli Buckymu byl fakt schopnej všeho.

na příspěvěk reagoval dragon94, Moiki

mariannda

Jako čistě teoreticky Cap skutečně mohl žít s Peggy v naší realitě, pokud by to ona nikomu neřekla a chovala se i přesně tak jak ji to Steve řekl, aby to nic nezměnilo... Tak jedině by dávalo smysl, že s ní zestárl v naší realitě.

na příspěvěk reagoval jh666, S.W.A.T

Uživatel jh666 smazal svůj příspěvek.

Ratemus

Jo,to je fakt,že tam se vlastně stalo něco jiného v tom roce 2014 a ovlivnili zbytek,takže druhá realita,jinak pokud se Capovi podařilo vrátit všechny kameny bez změny,tak víc realit by už být nemělo,ne? Teda ještě určitě on figuruje v jiné,kde žije s Pegg,myslím si,pokud nežije v té “naší”,kdy je v ledu,takhle jakoze v ledu není,jak se z ledu vrátí,tak ona už vlastně stejně umírá

na příspěvěk reagoval dragon94

Ratemus

Kdysi lidi žrali filmy se Segalem.. Komiksové filmy jsou Segal nového století :D

Alespoň tak jsem to vysvětloval dědovi, když se mě ptal co se mi na komiksových filmech líbí :D

na příspěvěk reagoval simo.n

mariannda

Jan jsou když se to někomu nelíbí, mně se taky nelíbí rychle a zběsile nebo Transformers. Ale většinou jsou to prostě jen lidi kterým stačí že je to Marvel a mají jasno. .nebo zhrzelí fanoušci sw kteří tomu vyčítají přesně to vím je právě sw ale tam jim to samozřejmě nevadí...nebo fanoušci Dc kteří ještě nevyspěli a také hodnotí dle značky

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

Aha,takže proste jednoduše řečeno tím vytvořili několik dalších realit,tuším tím pádem jen jednu ne,když zmizel Loki?

na příspěvěk reagoval Ratemus

mariannda (hodnocení, recenze)

A jinak co je to za id..kteří daji méně než 3 hvězdy? Co by jako ještě chtěli? Zajímalo by mě,jestli už jim bylo aspoň 10,což ani vlastně prvního IM nezazili

na příspěvěk reagoval Ratemus

mariannda

Protože změnou minulosti vytvoříš novou realitu, která bude změněná, ale tu jejich to neovlivní. Proto nevadí, že Loki utekl s Teseractem a že Thanos a spol zmizeli z roku 2014 a nikdy se tam nevrátili.

na příspěvěk reagoval mariannda

Ratemus (hodnocení, recenze)

By mě zajímalo jak vrátil soul stone, do žezla mind Stone nebo do Jane reality stone, jak vytvořil znovu tesserakt aby do něj dal Space stone,

na příspěvěk reagoval jh666

Ratemus (hodnocení, recenze)

Když něco zmeniš v minulosti vytvoříš alternativní budoucnost a novou linku nikoliv přítomnost kam se vrátíš...není to jako v xmenech kde zvrátili minulost a změnili přítomnost kam se Logan vrátil... Náhodou mně se všechny ty vývoje postav a jejich finální verze líbily, vývoj Thora, Hulka, Tonyho prostě ty postavy se musely od začátku změnit napříč těmi filmy...

mariannda (hodnocení, recenze)

A ještě mi někdo vysvětlete,jak Bruce říkal,ze změnou minulosti nezmenis budoucnost,tam jsem to taky nějak nepochytila

na příspěvěk reagoval S.W.A.T, dragon94

S.W.A.T

To není reklamace ne,když tam ten kamen zas dal ještě před tím než pro nej přišli nebo až po ho tam dal,těžko rict

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

radosv

Tohle odporuje ta poslední scéna, která by měla být v ten den, kdy měli domluvený rande a tanec.

radosv

radosv (hodnocení, recenze)

dragon94

tak ten Cap nakonci se dá vysvětlit prostě tak, že se vrátil do 70. let vrátit tesseract a pak to dožil až do současnosti s Peggy. Prostě v tu dobu existoval dvakrát, stejně jako byly dvě Nebuly.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T, mariannda

Pista321

Pista321 (hodnocení, recenze)

dragon94

Kterou myslíš? Tu s pegy nebo tu, kde byl starej a dával mu ten štít? Tam ten maják měl spuštěny Bruce, tak to bude mít nějakou souvislost, prostě v cestování je bordel😂

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Ano měl se vrátit na tu plošinu, ale berte to tak, že prostě žil v realitě s Peggy, kde se toho odehrálo dost jinak - Hydra nikdy infiltovala S.H.I.E.L.D., Bucky se nestal Winter Soldierem a kde Steve znal Hanka Pyma a díky jeho informacím mu tu věcičku upravil tak, že nebyla potřeba plošina.

Oni to takhle samozřejmě udělali kvůli vyznění scény - jako že se něco pokazilo a bum starý Steve nedaleko na lavičce.

CvokCZ

CvokCZ (hodnocení, recenze)

dragon94

Ne,měla obavu z toho, že pokud bude dlouho bez kamene tak že kvůli tomu vnikne jiná realita. Ne že budou bez kamene.

Robert Downey Jr. se vrací do Marvelu

Robert Downey Jr. se vrací do Marvelu

28.07.2024

Jak celý filmový svět očekával, z letošního Comic-Conu v San Diegu konečně přichází první obří novina pro sféru komiksového filmu a zejména pak pro fanoušky tvorby Marvel Studios, která se v… (více)

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

19.07.2024

Když si s bráškou zrežírujete jedny z nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie, odchází se jen velmi těžko. Bratři Anthony a Joe Russo to nicméně zkusili a po režii veleúspěšných hitů Avengers… (více)

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu