Ghoul

• Slovensko Ghoul

Diskuze

vegetol.mp

V podstatě máš pravdu, ale prostě nové filmy tohoto typu dost gradují do nechutných mezí. Když si vezmu válečný  film s reálnou předlohou, má za úkol (až na výjimky) přiblížit nešťastnou historii. Nebo nějakou detektivku. Naproti tomu horory jsou jen pouho-pouhou show, jak zaujmout diváka. Zde Ghoul bude show, která těží ze skutečného utrpení skutečných lidí. No, to je moje poslední poznámka k diskusi. Jinak nic ve zlém. Jak říkám: každý podle svého gusta.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Sevee

Tvoje logika je podivná. To by ses pak nemohl dívat na žádnej film podle skutečný události, protože v něm někdo trpěl. Počínaje Schindlerovým seznamem, přes např. různý životopisnný westerny, kde hrdinové většinou nejsou černobílý a zabíjí nevinný, až po filmy třeba s Hitlerem nebo Stalinem. A co třeba Velkej flám? Není ti blbý, že si někdo dělá legraci z němců, který byli v reálu nesmlouvavý a chladnokrevně vraždili?

na příspěvěk reagoval Sevee

vegetol.mp

Klidně může být pedofil na druhou, ale jeho film už je o něčem jiném. Přece Polanski nenatočil film o sobě se svým smutným příběhem, kterým bych se měl bavit. Film Ghoul bude o tom, že se budu bavit/třást hrůzou, jak tam někdo někoho porcuje, s podvědomím, že to skutečně musel prožít. Já jsem si na wikipedii našel profil sériového vraha a jeho počet obětí, to mi stačí. Na film se už dívat nemusím. Tu hrůzu si dokážu představit, resp. nedokážu, a ani nechci.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, Bluntman

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Sevee

Nevím co je horší. Jestli zcela nepokrytě vytěžovat vraha jako Čikatilo, nebo si dát do oblíbenejch film, kterej natočil reálnej pedofil Polanski. No nic, každý podle svého gusta:)

na příspěvěk reagoval Sevee

Sevee (hodnocení, recenze)

Ne že bych chtěl moralizovat, ale dívat se na toto, je opravdu dosti neuctivé. Když si uvědomíte, kolik zabil ve skutečnosti lidí a vy se tím teď chcete bavit v nějakém hororu??? Kdyby se jednalo o nějaký dokument nebo smyšlený příběh, beru, ale těžit z neštěstí druhých mi přijde ubohé. No nic, každý podle svého gusta.

na příspěvěk reagoval S.Quentin QUALE, Pítrs85, vegetol.mp

Seabeast

Seabeast (hodnocení, recenze)

Rophel

Například Příchozí z temnot, což je hodně starej kousek a nevím jestli se Ti podaří sehnat tu restaurovanou verzi doplněnou o novou muziku. Já měl na to štěstí na KVIFF, kde k tomu hrála živá kapela na podiu. Jinak třeba Čarodějův učeň, neviděl jsem, ale je to Zeman, takže by to mělo bejt super. Pak třeba z novějšího jsem viděl Šílení od Švankmajera, ale to mi nesedlo, třeba se Ti to bude líbit.

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

prej "nejspíš viděla"...tak tos to asi neviděla jinak by sis to pamatovala:)

Rophel

Rophel (hodnocení, recenze)

Myslim že nemusíte hned odsuzovat horor když ani nevyšel :) Kajínek byl dobrej myslim že není zlý vidět něco od nás :)

KimCid

KimCid (hodnocení, recenze)

Jen mne děsí že to že se to líbí amíkům, považuje za jaké si měřítko toho že se to bude líbít všem?

na příspěvěk reagoval Rophel

KimCid

KimCid (hodnocení, recenze)

Teď je hostem Jákl a mluvi o tom na Dvojce ČRO.Později budev archivu.