Aligátor opět řádí, tentokrát v Los Angeleské zátoce. Matka s dcerou ohlásí na policii zmizení otce a syna. Policie nejdříve odmítá na případu pracovat, až do chvíle, kdy se v Los Angeleské zátoce objeví část lidské končetiny. Stanete se svědky volného pokračování amerického fantastického thrilleru Aligátor. (Lucernafilm Video)

MindTuber odpad!

Kéž by byl do odpadu spláchnut tento film i s aligátorem. Jde o typický papundeklový horor ve smyslu chatrného scénáře, hereckých výkonů i efektů. Tohle je skvělý film, když ho chytnete uprostřed úklidu na nějaké televizní stanici a necháte ho jako pozadí, které stejně přehlušuje zvuk vysavače. Občas se mrknete a zasmějete, ale nemáte ve výsledku ten pocit, že jste poslali hodinu a půl svého života do kanálu. ()

migele

Když je nuda, tak se dá dívat na vše. zas tak špatné se mi to nezdálo, taková Anakonda se mi hnusí více. ()

LCH

Po dlouhé době jsem na tento film narazil. Poprvé jsem ho viděl když mi bylo nějakých 8 nebo 9 let...pamatuju se jak jsem na to koukal a byl vyděšenej...skvělá nostalgie ! Já se na tento film rád jednou za čas podívám. (65%) ()

Mark1983 odpad!

Když jsem byl školák,viděl jsem děj před koncem,a ten mi zůstal v paměti,a proto jsem měl zájem film ještě vidět.Pak,když jsem měl možnost film vidět od začátku,nevěřil jsem vlastním očím,co tohle není na nesmysl. ()

tommco

Často hlúpe, nelogické, gýčovité..., ale vždy lepšie než nejaká súčasná počítačom spravená hrôza. Neviem... no, ...musím dať 3* - proste mám na týchto aligátorov slabosť. ()