Luďka čeká pořádná kocovina. S novou realitou se ale smířit nehodlá. Z nouze začne lhát. Lže synovi Tondovi, své bývalé ženě Iloně, dokonce i kamarádům v Severce. Její majitel Eda také nemá dobrou náladu. Cítí, že v Mostě je něco jinak. (Česká televize)

fafejt001

PRVNÍ DÍL CELKEM UŠEL , druhý byl dost ubohý a další budou , asi , v podobném stylu . A vzhledem k tomu , že se vysílá před 22. hod . je to na hlubší zamyšlení - proč taková vulgární ubohost je v tomto čase ???? Někteří z MOSTU A OKOLÍ se zřejmě pobaví , My co jsme dále , už méně . Nechápu proč tam hraje Medvecká , výborná herečka a Čvančarová . A PROČ se za naše poplatky točí taková ubohá , hloupá kravina ??!! ()

Sa.sa

Nejsem Pavel, ale Dáša 😀😀😀 "v tomto městě nejsilnější pes mrdá..." hurá hlášky a vtipy... Jen tak dále... PS: to porovnání koz je legendární.... Ať žije Čvančarová 😎😎😎 "koukal na porno... : ženská meje auto a chlápek ji ze zadu šuká... Jo klasika.." 😀😀😀 Jinak ta scéna z myčky byla fajna... ()

Takaru

Trefa do černého, pátá hvězda za Eriku Stárkovou, neskutečně sexi číča. Nadsázka, bezchybný casting a ze všeho nejvíce lidsky hřejivé, prostě idylka. Schmitzer jako bonus. Plná palba. ()

Tesil

Jo, perfektni osvezeni. A velka radost, ze to jde na cesky verejnopravni a ne nekde na streamu nebo HBO. Nejlepsi sceny: opily pater, zpoved impotenta, Pavel s pivem konfrontuje "nekonzervativni" Cvancarovou. Jo a cikan, ten je fakt dobrej. Nesmim zapomenout na dokonale padnouci souddtrack (Proclaimers, Erasure, ACDC). A 'deeds not words' plati i v Moste! ()