Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Plyn až na doraz, Scooby-Doo, Shaggy a jejich parta to totiž v nadupaném zbrusu novém původním filmu dají dohromady s hvězdami WWE! Brzy potom, co Scooby a jeho tým Záhady s.r.o. dorazí na závody teréňáků, se začnou dít divné věci. Tajemný jezdec známý pouze jako Inferno chce soutěž za každou cenu sabotovat a všude působí zmatek. Scooby-Doo, Shaggy a jejich nový parťák za volantem přezdívaný Funebrák musí spolu s dalšími hvězdami WWE jako jsou Triple H, Paige a Sheamus nejen zachránit závody, ale i přijít na kloub jedné záhadě. Je nejvyšší čas nastartovat motor a dobrou náladu, protože Scooby-Doo a team WWE právě vyrážejí za dobrodružstvím a smíchem - pouze pro vás! (Magic Box)

(více)

Recenze (12)

MMR 

všechny recenze uživatele

Velice vtipně zpracovaný díl, kterému by určitě slušelo vyšší hodnocení. Skvělé závody, mraky skvělých hlášek. ()

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Prosím, už žiadne Scooby-Doo filmy s WWE postavami. Pre mňa najhoršia kombinácia aká môže byť- nudné preteky na autách a nudné postavy z WWE v Scooby-Doo filme. Vidím, že to tu má celkom dobré hodnotenia ale mňa nezaujali ani hlášky, ani prostredie a dokonca i záporák bol oničom. Sama som prekvapená, že to píšem ale bolo to dokonca horšie ako film Záhada kolem Wrestlemánie. Nerada to píšem, ale som veľmi sklamaná, a čakala som, že oproti minulému WWE filmu sa polepšili. Páni, tento komentár začína byť ako prvý wrestlingový Scooby film, kde takmer v každej druhej vete bolo povedané WWE. ()

Reklama

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Mraky skvělých hlášek jsem tedy nezaznamenal, ale pro mě je fajn, že má film jen něco přes hodinu. Více závodů, kdy se objevuje démon, aby napadl závodníky a zase zmizel, už bych nevydržel. Trochu se to začalo opakovat. Film je nícméně zajímavý i tím, že co si já pamatuju, poprvé napadení útočí na démona a chtějí ho dostat. Dokonce se spojují a bojují s ním, ale přiznávám, že všechny filmy a seriály jsem neviděl. Jen sakryš uvažuju, proč se mi nedaří si nikdy tipnout správně pachatele. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Milovníci WWE, traste sa a utekajte si pozrieť tento diel Scoobyho. Určite vás poteší. My ostatní musíme len sucho skonštatovať, že minimálne v mojom prípade sme sa išli doslova ubiť nudou a mizernou dejovou linkou. U Scoobyho som si akosi asi zvykol už na viac hlášok a trošku zaujímavejšie vybudovanú atmosféru. Tu nefungovalo nič z toho a bola to len akási reklama, podobne ako v prípade MMA bojovníkov. 40 % ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Tohle je stejně blbé jako obvykle. Scooby prostě není postava, která by mě dovedla nadchnout. Celý gang mě nikdy nebavil, a to možná i proto, že se mi nelíbí, jak musí být v každém díle všechno vysvětleno. Asi mi přijde, že je to vždy celkem křečovité. Jediné, co je tu fajn, je přítomnost wrestlerů, ale to je vše. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama