Diskuze

mzss1

Mělčiny a dobrý film? Jakožto zdejší hororový expert se musím proti tomuto tvrzení důrazně ohradit. Snímek postrádá napětí, CGI působí rušivě a žralok se nechová jako žralok.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

a zase : v čem přesně byla nelogická ? dva magoři, .jeden zkorumpovaný letecký šerif a Neeson měl mrtvé dítě či co, klasika, ale ta paronia byla suprová

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

tak Nonstop byla nelogická hovadina, co nedávala moc smysl a doufám, že tohle na logice ubírat nebude.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Lacike

Jo, ted jsem viděl, že si dal Neznámému a NON_STOPu jen ty tvé 2 klasické hvězdičky. :)

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

mzss1

Mne sadol len Noční běžec. Zvysok je taky tupy priemer na jedno pozretie.

Toto vyzera tiez ako jednohubka u ktorej budem krutit hlavou nad imbecilitou.

mzss1 (hodnocení, recenze)

Režisér zklamat nemůže. Komu se líbili filmy Neznámý, NON-STOP a Noční běžec, tak bude nadšený i z tohoto. Dokonce i Mělčiny byl dobrý film. Collet-Serra je velmi schopný, doufám, že natočí ještě spoustu filmů. :)

na příspěvěk reagoval Lacike, Psychor

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

NEESON je ten člověk, co nepatří do vlaku. Jinak docela se na to těším...

na příspěvěk reagoval ingi

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

fabecc1222

Caka nas este Hard Powder a cital som o nejakom thrilleri, ktory by mal byt vykradackou Nebezpecnej rychlosti, akurat Neeson nebude v autobuse, ale v aute. Ale uvidime, zatial o tom ani na IMDB nic nepisu

mzss1

Na základě Collet-Serrovy poslední tvorby je více než zřejmé, že půjde o propadák. Od znamenitého Orphanu nenatočil jediný kvalitní snímek a zhola nic nenasvědčuje faktu, že by na tom měl Commuter cokoliv změnit.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Jo, podle něho nemůžeme vědět jaký bude zhruba film. Jsou tři možnosti. 1) Bude to pecka, napínavé, zajímavá pointa ve finále. 2) Bude to celé nudné a ani třeba dobrý konec to nezachrání. 3). Bude to jakékoliv, ale finále či i průběh filmu bude nelogický. :))))

na příspěvěk reagoval Psychor

m.a.t.o.

Na 100%. Trailery nám nic v tomto případě neřeknou a když už, tak to budou spoilery s podezřelými osobami ve vlaku. :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Delock

Delock (hodnocení, recenze)

Moc mě to nenadchlo, ale počkám si na další traliery. Když Neeson, tak to blbé být nemůže.

mzss1 (hodnocení, recenze)

Trailer nám moc neřekne, ale vypadá to, že to bude podobné jako NON-STOP. Což je paráda. Uvidíme. ;)

Psychor (hodnocení, recenze)

Collet-Serra se definitivně odepsal prostřednictvím Shallows, kdy promarnil příležitost na poslední chvíli zachránit svou uvadající kariéru. Snímek skončí propadákem a nezachrání ho ani přítomní hororoví herci.

na příspěvěk reagoval neskvik