Sebevražedný oddíl

• Česko Sebevražedný oddíl 2 (více)

Režisér James Gunn uvádí akční dobrodružství superhrdinů Warner Bros. Pictures Sebevražedný oddíl, těšte se na partu nejdegenerovanějších delikventů světa DC, kteří umírají touhou zachránit svět. (Vertical Entertainment)

Diskuze

geek.ondra

geek.ondra (hodnocení, recenze)

Je to správně béčkový a ujetý. Přesně tohle od Gunna a oddílu potřebuju

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Divnej trailer, ale mě ani Strážci nenadchli, takže očekávání bych beztak neměl velký.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

za sebe mohu říct, že všechny tři filmy byli úspěšný, jak divácky, tak i finančně, všechny filmy se mi líbili a těším se na pokračování, které snad v obou dvou případech bude

první Deadpool - 777 milionu

druhý Deadpool - 785 milionů

dohromady  - 1 562 000 000

vs

Joker který vlastně nemá s tímhle DC světem nic společného a Jared Leto se ho pokusil potopit -  1 060 753 468 milionů

na příspěvěk reagoval LAZARUS111

hrdybuzik

hrdybuzik (hodnocení, recenze)

DC ma byt temne, drsne, vazne, depresivne, brutalne, trapne komedie nech si toci marveland

vazne filmy maju vacsiu sancu uspiet, aj su obecnejsie lepsie prijimane ako trapne komedie, porovnanie trzieb joker vs deadpool

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Clark_Kent

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

tomas.malo

Tak to, bych ale chtěla upřímně vidět, PP je moje největší fantasy srdcovka a Tolkienovo dílo se neomrzí v jakékoliv podobě.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

čím víc se na ten trailer dívám, tím víc si říkám jak je to perfektní.......ahhh snad takový bude i celý film

na příspěvěk reagoval Sigebert

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Ktovie, ale takú real time bitku o Helmov Žľab trvajúcu niekoľko hodín by som si pozrel... :-D

Ale rozhodne by ma viac bavilo niekoľko hodín len tak sledovať Froda ako ide po Stredozemi (príroda na Novom Zélenade), ako opäť sledovať Snyderbullshitcut

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Taika Waititi by mohl taky natočit nějaký film pro DC, to jen aby se ta TEMNOTA úplně završila

woodsman

ti tohle moc nevoní co ? A tak se budeš snažit vynutit temnou, drsnou a velice, velice TEMNOU verzi od Ayera, ve které nebude nic vidět a to bude to pravé. Je třeba říct, že to má hned tři verze, takže asi tak.

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Egl

Souhlas. na film se dost těším, ale trailer mě nijak extra nezaujal, což jsem si dnes potvrdil, když jsem si ho pouštěl znovu.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

10.10.2023

Po měsících mlžení a kontradikcí ze strany Jamese Gunna, nového lodivoda filmového DC univerza, server Variety konečně může potvrdit, že se hlavní herecké hvězdy Gal Gadot, Jason Momoa a Ezra Miller… (více)

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

James Gunn získal dohled na DC filmy

James Gunn získal dohled na DC filmy

25.10.2022

Hollywood se po delší době opět mírně otřásl v základech, to proto, že režisér a scenárista James Gunn byl studiem Warner Bros. Discovery potvrzen do role jednoho z šéfů sekce DC films. Kompletní… (více)

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

06.09.2022

Za pár dní odstartuje disneyovská akce D23, na které má mít kromě jiného prezentaci také šéf Marvelu Kevin Feige. Údajně nás pak čeká pár novinek, na které se nedostalo během Comic-Conu, včetně… (více)