Sebevražedný oddíl

• Česko Sebevražedný oddíl 2 (více)

Režisér James Gunn uvádí akční dobrodružství superhrdinů Warner Bros. Pictures Sebevražedný oddíl, těšte se na partu nejdegenerovanějších delikventů světa DC, kteří umírají touhou zachránit svět. (Vertical Entertainment)

Diskuze

hrdygay

To víš že jo...Dc je třeba pochopit..jestli to je pro takové intelektuáli a dospěláky jako ty, tak potom ano

hrdygay

hrdygay (hodnocení, recenze)

james gunn odstupi, dc comics treba pochopit, na to doplatil whedon, ked nevedel napisat scenar k batgirl alebo tepli bratia russovci nevedia ako maju tocit dc filmy, dc su len pre profikov, najlepsie im rozumie boh snyder

Nevka

joooooo bylo to tak, nicméně, opravdu prohlašovali na základě tohoto, že se jim třeba najednou začne GoG líbit a změní na film názor...tomu se říká být prodejná děvka....jsem si kurva řikal, že by bylo divný kdyby se Gunnovi líbila Liga...BvS ještě pochopím, ale Liga?

na příspěvěk reagoval Komi98

Komi98

pozor, Gunn jednou řekl že se mu snad líbí Liga nebo BvS, to tu hned ti dva kašpaři rozhlašovali, že jen díky tomu změní názor na GoG, takže vlastně ukázali svou primitivnost. No a k bodu jedna, je možný, že se na to podívají a třeba se jim to bude líbit, ale stejně, aby neztratili tvář, tak budou dělat jak se jim to nelíbí, protože Gunn, protože na tom nedělá Snyder a podobné hovadiny, však už ted mluví o Jokerovi jako o sračce, takže bych se ani nedivil, kdyby mluvil i o SSq2 uplně stejně jen kvůli Gunnovi kterému tak nadával za kauzu GoG3, ovšem zajímavé že Singer a Spacey mu nevadí, toho dokonce obhajoval.. takže tak horký to nebude..na druhou stranu GoG2 má Hrdygay v topce za 2017.

na příspěvěk reagoval Nevka

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

woodsman

Tak teď jsem zvědavý, jak to pojmeš..

Dle mého jsou u tebe pouze 2 možnosti, a asi vím, která u tebe vyhraje :D

1.) Buď se podíváš na film, a vzhledem k tomu, že to bude mít nálepku DC, tak tomu dáš 10/10 a ještě napíšeš, že je to opět jeden z nejlepších filmů roku (nehledě na kvalitu), a úplně otočíš názor na Jamese Gunna.

2.) Odsoudíš film jen proto, že to dělal Gunn, a řeknš, že je to jen režisér plný dětinskýho humoru s paletou plnou barev.

woodsman

přeju ti vše nejlepší...pamatuješ jak jsi tu na něj nadával v kauze GoG3? jak se řiká: na každou svini se vaří voda, ...takže pro tebe už je Joker sračka a o tomhle jen kvůli režisérovi budeš říkat to samé? samozřejmě za předpokladu, že to fakt bude točit...jé to bylo urážek a nadávek jak od malého děcka a ted tohle a já to přesně řikal jak by byla prdel kdyby to klaplo....doufám že ano, třeba se některý děcka naučí hodnotit dle filmu a ne značky nebo režiséra

z toho by mohl být i dobrý film a možná budou ti děsní padouši a ti nejhorší z nejhorších tancovat a možná i Amanda Waller

na příspěvěk reagoval Komi98

dosty43

supéééér neřikal jsem to? :-D přesně toto jsem řikal jaká by byla prdel kdyby Gunn natočil něco pro DC...pokud to klapne, tak mě film teprve začíná zajímat

dosty43

dosty43 (hodnocení, recenze)

Podle TheWrap režisér James Gunn (Guardians of the Galaxy) jedná s DC o napsání scénáře k Suicide Squad 2 a možné režii filmu!

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Zaporačky by měla by měli byt Killer Frost a tradičně Eavy ... Ktera pak přeběhne. :D Čeka nas tedy remake Batman a Robin? :D

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Keď Burton natočil svojho "pravého" Batmana, to už komiks tri roky oslavoval Millerov revolučný Návrat Temného rytiera a dva roky sa nie menej tešil z jeho nie menej vydareného originu Batman: Year One. V oboch spomenutých dielach je Batman dosť iný, než v starších komiksoch, ktoré spracoval Burton.

Tak ktorý je ten "pravý Batman"? A v čom Nolan, ktorý evidentne vychádzal z Millera a toho čo prišlo po ňom,  zlyhal?

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

10.10.2023

Po měsících mlžení a kontradikcí ze strany Jamese Gunna, nového lodivoda filmového DC univerza, server Variety konečně může potvrdit, že se hlavní herecké hvězdy Gal Gadot, Jason Momoa a Ezra Miller… (více)

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

James Gunn získal dohled na DC filmy

James Gunn získal dohled na DC filmy

25.10.2022

Hollywood se po delší době opět mírně otřásl v základech, to proto, že režisér a scenárista James Gunn byl studiem Warner Bros. Discovery potvrzen do role jednoho z šéfů sekce DC films. Kompletní… (více)

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

06.09.2022

Za pár dní odstartuje disneyovská akce D23, na které má mít kromě jiného prezentaci také šéf Marvelu Kevin Feige. Údajně nás pak čeká pár novinek, na které se nedostalo během Comic-Conu, včetně… (více)