Když skupina X-Menů vyrazí na celkem rutinní záchrannou misi na oběžné dráze k ohrožené posádce raketoplánu, zdá se, že mají vše pod kontrolou a operace probíhá zdárně. Ale zdání klame. Jean Grey (Sophie Turner) je zasažena neznámou a smrtící kosmickou silou, která ji promění v jednoho z nejsilnějších mutantů. I s podporou ostatních X-Menů Jean zápasí nejen se svou nově nabitou a nestabilní silou, ale i se svými osobními démony. Postupně se dostává do děsivé spirály a ztrácí nad sebou kontrolu. Navíc její myšlení začíná ovlivňovat tajemná postava (Jessica Chastain), která přichází s nebezpečnými návrhy na využití její ničivé síly. Grey se mění v Dark Phoenix a stává se hrozbou nejen pro své nyní již bývalé přátele z řad mutantů, ale pro celou planetu. X-Meni tak musí čelit svému nejbližšímu i nejničivějšímu nepříteli – jednomu z nich. (Cinemart)

Diskuze

Uživatel Anarvin smazal svůj příspěvek.

Ivo

Je to jak píšeš no... už po Apocalypse se na to měli vykašlat a nechat tuhle sérii odpočívat. Jediné co osobně chci uvítat a na co se třeba i těšit je něco ve stylu chystaných The New Mutants. Jinak už osobně nechci vidět pokračování téhle série, která si prošla velkým úpadkem po posledním díle.

Ratemus

Jednoznačně. Jennifer jako herečka je mi sympatická a dobře se na ni ve filmech kouká což bude asi taky jeden z důvodů, proč jsem ji dlouho dobu vůbec neřešil jako samotnou postavu v X-Menech.

Ratemus

To mě taky vadí, jak se z ní snaží udělat někoho kým fakt není. Oproti ni je zlatá Rebecca Romijn jako Mystique fantastická! ze začátku mi Jennifer nevadila, ale čím dál více už mi leze krkem.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Willynka

Je pravda, že když srovnávám evoluci jejího kostýmu od X-Men: První třída až po Dark Phoenix, tak jde vidět, jak se za tu dobu hodně změnil a zjednodušil.

Hekman

Hekman (hodnocení, recenze)

Script

Jen je pro me skvela temer vsude. Ale co si budeme povidat, Emily Blunt a Zooey Deschanel jsou jen dve !

Ratemus (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Na toho jsem zapomněl..no právě, vzala kontrakt, podepsala smlouvu a věděla.do čeho jde tak ať drží hubu...já mluvím ale o problémech s líčením a maskováním a ne nějaké zákulisní věci ohledně Gunna... Jennifer vadí to líčení a chce být co nejméně na plátně v modrém jako mystique

Ratemus

Tak asi umře, ale když jsme u toho umírání, tak ať umře Kurt Wagner. V první trilogii byl dobrej, ale jako mladej je trapnej. Mimochodem si to trochu pleteš. Bautista se sere do toho problému s Jamesem Gunem. Jennifer zatím v natáčení neměla problém. To Bautista vyhrožuje s tím že sekne s Marvelem a Disneyem.

Ratemus (hodnocení, recenze)

Script

Mě třeba sere hodně že z ní dělají téměř kladného hrdinu a hlavně si stěžovala bude nechce být v modrém a tak jsme v apo viděli více raven než mystique. Hvězdička je za to placená a stěžuje a diktuje si...saldana a Bautista drží hubu a krok tak proč ne ona....doufám že konečně umře

na příspěvěk reagoval Blackhand47, Script, Willynka, TheWhiteWolf

Nevka

Mě Jennifer se v X-Menech líbí, ale nasrala mě pouze v X-Men: Apokalypsa. Ale za to nemohla ona, ale scénáristi a režiséři.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Hekman

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Script

Podle záběrů asi chtějí. Diváky už Jennifer celkem irituje (já se mezi ně nepočítám).

na příspěvěk reagoval Script

scartino

scartino (hodnocení, recenze)

Mít IQ rovno skleničce vody, taky bych si myslel, že film bude PECKA na základě obličeje herečky ¯\_(ツ)_/¯

na příspěvěk reagoval Nevka

NewPerson

NewPerson (hodnocení, recenze)

Sofinka je opravdu hezka prcina a ma badass pohled, takze to urco bude pecka film.

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Apocalypse ale byl hrozný ne jenom postavami, ale celkově byl ten film hrůza a děs, kde snad nic nefungovalo. Si pamatuji jak jsem si po jeho shlédnutí říkal, jestli tohle fakt natočil Singer...

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Mohli by se vykašlat na nějaké váhání zda být na straně dobra nebo zla a mohl by to celé udělat podle sebe s tím, že nakonci udělá něco "zlého" a půjde do ústraní :D

Hekman

Hekman (hodnocení, recenze)

Ratemus

No vyvracet ti to nebudu. U me je to jasny. Jestli to zahraje jako v Apocalypse, tak ten film celej pohrbi.

Noví mutanti mají požehnání Marvelu

Noví mutanti mají požehnání Marvelu

25.12.2019

Původní mutantí univerzum de facto skončilo s filmem X-Men: Dark Phoenix. Škarohlídi by dokonce mohli říct, že skončilo už s Loganem v roce 2017. Existuje však ještě jeden snímek z téhož světa, který… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

Netflix ukořistil sci-fi s Reese Witherspoon

Netflix ukořistil sci-fi s Reese Witherspoon

14.08.2019

Netflix podle čerstvých zpráv přeplatil šest dalších velkých studií a získal tak práva na nové sci-fi Pyros v hl. roli s Reese Witherspoon (Pravá blondýnka, Sedmilhářky). Snímek bude produkovat a… (více)

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu