Reklama

Reklama

Zbrojnice

(seriál)
Trailer
USA, (2017–2024), 107 h 27 min (Minutáž: 40–44 min)

Hudba:

Robert Duncan

Hrají:

Shemar Moore, Alex Russell, Lina Esco, Kenny Johnson, Jay Harrington, David Lim, Patrick St. Esprit, Stephanie Sigman, Peter Onorati, Amy Farrington (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(154)

Obsahy(1)

Akční kriminálka S.W.A.T. (2017) je inspirována stejnojmenným televizním seriálem z roku 1975. Děj odehrávající se v Los Angeles sleduje akce policejní zásahové jednotky, jíž velí bývalý mariňák a dnes elitní policista Daniel „Hondo“ Harrelson (Shemar Moore). Ten vyrůstal v místní černošské komunitě a je rozpolcen tím, že jednak cítí přirozenou loajalitu vůči místním lidem, zároveň je však profesionál plně oddaný svému týmu. Dalším významným příslušníkem Hondovy elitní jednotky je David „Deacon“ Kay (Jay Harrington), zkušený důstojník, který staví tým S.W.A.T. vždy na první místo, navzdory pocitu zneuznání, protože mu nadřízení nesvěřili velení týmu. Vystupovat z řady a tím dělat jednotce problémy bude Jim Street (Alex Russell), mladý suverén, přesto slibný nový člen jednotky. Christina „Chris“ Alonsoová (Lina Escoová) je obratná důstojnice a cvičitelka policejních psů. Dominique Luca (Kenny Johnson) se představuje jako skvělý řidič zajišťující bezpečnou přepravu členů týmu do horkých míst.  Na činnost jednotky dohlíží inspektorka Jessica Cortezová (Stephanie Sigmanová), kapitánka losangeleské metropolitní policie, která své práci dává přednost před vším ostatním, a to i před utajovaným milostným vztahem s Hondem.  Soupeřem Hondova týmu je další losangeleská jednotka pod velením Jeffa Mumforda (Peter Onorati), agresivního vůdce, jenž rád dělá věci po svém. S Hondem, který je hlavním motorem akce, podstupují tito odvážní muži a ženy nebezpečí, aby ochránili svou komunitu a ochránili životy. (AXN)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

Monikka 

všechny recenze uživatele

Chybí tomu toho spousta. Mezi týmem je nulová chemie, děj je předvídatelný, příběhy těžko uvěřitelné, místy až nezajímavé. Akce sice nechybí, taky oceňuju, že tam jsou na americký seriál emocionální rodinná dramata postavena spíše do pozadí a neobtěžujou tak, jak v jiných seriálech. 3*z 5, průměr, ničím nevybočuje, ničím nepřekvapí, ničím neurazí...Koukat se na to dá, pokud nemáte zrovna nic jiného na práci. ()

ariari 

všechny recenze uživatele

má to ducha, preto tie divné komenty, nejde tu ani o adrenalínovú jazdu, ani o modernú agitku,. fikcia ,ale s dobrými na realite pozstavenými základmi. Scénáristi často spracovávali reálne príbehy ... to, aby človek mohol hodnotiť, odporúčam aspoň  pol roka v LA stráviť. To čo je u nás bežne šedivé a zničujúco kritické, tam nemá šancu. Tu sa HONDO- postava šéfa svojho týmu vytiahla do obrovskej kvality, Osobne som mala možnosť poznať v inej profesii, ale rovnako spolupracujúcich týmových hráčov . Gangy a šialené vplyvy vlastnenia zbraní,drogové kartely a debilne nastavené zákony naozaj dosiahli, že sa Amerika zvíja v násilí. Naše malé zlaté čekoslovensko je tak tiché ,krásne a bezpečné :-) tu si tak môžeme akurát uchádzať na 30tich prípadoch Majora Zemana. ()

Reklama

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál si drží slušný standard. Akce je dost (více než pitvání rodinných vztahů) a je natočená solidně. Co film sráží je jeho naivita. Je to takové dětsky hloupoučké s brutálně komickými postavami. Největší bizár je Luca. Herec (běloch), kterému je 60 co když mluví, neustále rozkazuje rukama jako Eminem. Takhle zastydlou pubertou jsem už dlouho neviděl. Pak je mezi nima pipka (lesba samozřejmě), co prakticky při každé akci (a jako jediná z týmu) prakticky neustále míří do země. I tak je to rozhodně to lepší co je možné v TV vidět. ()

Sunny.69 

všechny recenze uživatele

Velice cením, jak se tento seriál staví ke všem aktuálním tématům. Jak je všechny zakomponovali do děje (coronavirus, americkej rasismus a vznik hnutí Black lives matter, atd.) a hlavní postavy se s nimi musí reálně vypořádávat. Oceňuju, že je zde dost vidět s jakými systémovými problémy se musí Amerika vypořádát, jak neustále přetrvává všechno to zlo a předsudky všude v systému. Ačkoli jsou postavy tak trochu pohádkové, protože je každý až nereálně čestný a dobrý, je super, že jsou k tomu přidána tato témata, které to vracejí do reality. Za mne veliký BigUp něčemu takovému, to se příliš nevidí. ()

nascendi 

všechny recenze uživatele

Z tých 60 hodín, ktoré má celý seriál som videl pomerne malú časť. Seriál má výbornú vysielaciu dobu, takže ho sledujem už z postele a tvorí rámec pri mojom usínaní. Iný význam asi nemá. Je smiešne, koľko politickej korektnosti sa zmestí do seriálu. Afroameričania, Hispánci, netradičné sexuálne spolky, drogové pokušenia a množstvo ďalších pomôcok na udržanie pozornosti divákov, ktorí by sa asi nudili pri nekonečných jazdách obrneného automobilu a komandovských husích pochodoch. ()

Galerie (2 998)

Reklama

Reklama