Americký akční thriller o poldovi v nesnázích a padouchovi, který chtěl zabít dvě mouchy jednou ranou. Jericho Jackson je horlivý ale bezcitný policista. Je na stopě nepoctivého průmyslníka a než vyřeší případ, bude mít spousta lidí zlámané kosti. (oficiální text distributora)

vegetol.mp

Skvělej akčňák z 80. let, kterej se nikdy neomrzí. Bohužel jeho načasování bylo trochu mimo. Kdyby přišel o 5 let dřív, byl by to hit, ale v dobách Robocopů a Smrtnosných pastí už působil lehce zastarale. Což je škoda, protože Weathers byl na vrcholu formy neuvěřitelnech machr a zasloužil by si mnohem lepší kariéru, než ve finále měl. ()

Derek

ACTION JACKSON, alebo snaha spravit Carla Weathersa noveho Schwarzenegera je na moj vkus prilis malo ACTION a namiesto toho prekvapujuco plna roznych vtipkov a hlasok, ktore nastastie funguju (teda az na rozne zvukove efekty ktore maju zdoraznit pointu niektorych vtipov). ako je u filmov z produkcie Joela Silvera pravidlom je tu nahota, zeny su vacsinou stetky a je to tak trocha brainless fun, ale stale v ramci 80. rokov dobra zabava. debutujucia ex-kaskader Baxley sa celkom snazi ale skoda ze mu scenar nedal sancu viac sa pohrat s akciou, ktora mu ide ako to neskor ukazal v STONE COLD. zaujimave je ze sa tu zosli az traja herci z PREDATORa ktory vznikol o rok skorej a to Carl Weather, Bill Duke a Sonny Landham a potesi i mlada Sharon Stone vo sprche... ()

Flipnic

Podle mě ve své době vyloženě nadprůměrné akční béčko, které se mi líbilo i po letech (ve své době mě minulo). Jednak zde hraje celá řada herců, kteří se v té době ukazovali v mnoha akčních filmech - Weathers, Bill Duke, Sonny Landham, Branscombe Richmond a další. Rovněž pak začínající Sharon Stone a neznámá herečka Vanity, které obě ukázaly i kozičky ... Dále perfektně provedené akční scény, zejména výbuchy a honičky aut jsou i z dnešního pohledu precizně zvládnuté. Hlášky taky super, pohodová atmosféra 80. let. Byl jsem vyloženě nadšen. Neseděl mi akorát hlavní záporák a závěrečný souboj s Weathersem, který byl sestříhán a nepřehledný, protože herec hrající záporáka ve skutečnosti žádné bojové umění neovládal. Ale to už byl detail. Mě se film opravdu zamlouval. ()

blazir1 odpad!

Tak tohle bylo spatne, strasne spatne az primo otresne. Nefungovalo tu vubec nic. Scenar neuveritelne blby, hudebni podklad k smichu, upalovani je zrejme uchylka rezisera(ze by vzdaleny pribuzny Tarantina?), Carl hrat neumi - coz ho moc trapit nemusi, ti ostatni az na vyjimky(Craig T. Nelson) taky ne. Zrejme tu byl plan vytvorit novou akcni hvezdu - a ukazalo se ze hlavni hvezda neumi hrat, a bicaky na uspech nestaci. Mam rad 80ky a akcnaky z nich, obcas maji nektere smesne spatne hodnoceni a pritom jsou to dobre veci. No, toto zelbohu neni ten pripad. Tady odpad bohuzel naprosto sedi, neni to ani tak rozkosne blbe aby to byl kult. ()

Rakosnicek77

Hned v úvodu byla radost pohledět, na tehdy ještě velkolepý Detroit, chloubu amerického automobilového průmyslu. Tenhle film je klasická osmdesátková klasika a trošku nechápu nízké hodnocení, protože daleko větší odpady té doby si stojí daleko hůř. Obsazení opět klasické, jde vidět hromada osmdesátkových hvězd vedlejších rolí. Nemůžu si vlastně vůbec na nic stěžovat, zábava, akce i jednoduchý děj :-) Pro mne za čistokrevný průměr. ()

• K písni "He Turned  Me Out" skupiny Pointer Sisters byl natočen videoklip odehrávající v kulečníkovém baru, kde vystupují i hlavní hrdinové filmu Carl  Weathers a Vanity. (LION-MR.T)
  • Auto Halley, které je vystavené na večírku před sídlem je ve skutečnosti Pontiac Fiero 1987 s předělanou karosérií, aby vypadalo jako Ferrari Testarossa coupe. (c.tucker)

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers