Vysloužilý člen speciálních jednotek se ocitá v časové smyčce, v níž musí znovu a znovu prožívat den své smrti. (Filmbox)

anderson

Dva filmové koncepty majú v dnešnej dobe nekonečný potenciál. Paralelné dimenzie a časová slučka. A Carnahan sa do časovej slučky obul na tej najvyššej úrovni. A mohol to byť jasný kult. Nechýba tu totiž takmer absolútne nič. Parádny a nadupaný akčňák, silná romantická linka, husté hlášky, špičkové obsadenie a dokonca aj celkom príčetná sci-fi zápletka. A potom príde záver a režisér z nadštandardne popcornového filmu vyrobí záver bez katarzie. Toto mu naozaj neodpustím a preto iba za štyri Osirisove vretená. Kiež by existoval alternate ending... (26.1.2021) ()

Malarkey

Jediná škoda, že tu Mel Gibson hraje toho špatnýho. I když na druhou stranu…on Frank Grillo do té hrdinovy postavy docela dobře sedl. Celou dobu ho znám jako takového vedlejšáka a on si tady pak vystřihne akčního hrdinu v časové smyčce jak z partesu. Časová smyčka je mimochodem něco, co se snad nikdy nezevšední. Boss Level je tak díky tomu jeden z nejzábavnějších akčňáčků posledních několika měsíců. Akce výborná, příběh klasický, ale rádi se necháte překvapit nápady, které si tvůrci k příběhu přibalili. ()

Shakers

Nespomínam si kedy dostal Frank Grillo lepšiu úlohu. Väčšinu hra druhé husle drsňákov, vyhadzovačov, bodyguardov, veliteľov špeciálnych jednotiek, ale hlavnú rolu malo kedy. Aspoň nie v Ačkových vodách. Tu ju konečne dostal a pod režisérom, čo natočil veľmi fajn A-team ma dosť bavil. Keď už sme pri hercoch, tak na tento film som sa pozrel kvôli Gibsonovi, ktorý ma takú nevýraznú a malú rolu, že sa vôbec divím, že ho tam obsadili. V ďalšej vedľajšej mini úlohe síce poteší Michellle Yeoh, ale jej rola je tiež dosť malá. Celý film nesie na pleciach Frank, ktorý vždy keď umrie, prežíva deň znova a posúva sa ďalej. Bavilo ma to posúvanie v pred, ma to dosť zaujímavých scén, akčných aj vtipných, akcia zabaví, humor pobaví a príbeh ma tiež čo ponúknuť. Keďže to nie moc dlhé, tak ma to ani nenudilo. 75% - 4* ()

Slasher

Asi nijak originální, zato velmi zábavný nápad s časovou smyčkou, který to posunuje za běžnou mačo střílečku. Energie vysoká, vyflexovaný Grillo střihá badass hláškaře s překvapivou lehkostí, dnes obzvlášť jsem vděčný za každý obsazení průseráře Mela. Výborně mi to sedlo jako půlnoční akční oddychovka. ()

Kudly4

Výborná záležitost. Mám rád filmy s časovou smyčkou, kde po smrti začíná vše od znova, jako už zmiňovaný Na hraně zítřka nebo Zdrojový kód a k nim se přidává po dnešku i Boss Level, který je navíc dost brutální a vtipný. Frank Grillo, je tu přímo excelentní (ženský budou vlhký), jen škoda, že v některých akčních scénách bylo strašné pozorovat ty CGI efekty (hold už jsem rozmazlený), ale jinak fakt na pohodku film, který se určitě vyplatí zhlédnout víckrát. Fajn relax, užil jsem si to. (Full HD, 521. hodnocení) ()

• Počas akčnej scény Mel Gibson nechtiac udrel Franka Grilla do tváre a vykĺbil mu čeľusť. Grillo to nedal najavo, pretože nechcel spomaliť proces natáčania. O 8 hodín neskôr mu lekár dokázal čeľusť napraviť. (m.a.t.o.)
  • Film se natáčel v Atlantě (Georgia, USA). (Yardak)

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (více)