Skupina mladých lidí tráví bezstarostný víkend v malebné horské chatě. Všechno jde podle plánu až do doby, kdy domek začne terorizovat podivné stvoření - napůl člověk, napůl králík. Víkend se promění v noční můru a krvavý boj o přežití. (LIVINGDEAD)

corpsy

Pussyyy! Zo začiatku to môže vyzerať ako vážny horor, ale následné úvodné titulky, dajú jasne najavo, že tomu tak nebude. Zmutovaný týpek v zajaca, s porno penisom, behá po zasneženej krajine a ukája sa ( pekne krvavo ) na všetkom možnom. Do toho spústa erotogénnych scén hemendexovo zmiešané s trápnosťou a lacnou trikovou parádou, kde je topkou kostým hlavného nadržaného lovca, vyzerajúc ako kúpený v halloweenskom púťovom bazáre a používaný pri detských narodeninových party. ()

Marceloo

Partia kamarátov z Fínska sa vyberie na výlet do opustenej chaty. Po ceste sa rozhodnú pomôcť trom chlapom, ktorým sa uprostred lesov pokazilo auto. Chlapi vyzerajú záhadne a nevyzerajú zrovna dôveryhodne, lenže v zasnežených lesoch sa skrýva omnoho nebezpečnejší problém. Následkom experimentu vznikol extrémne nadržaný mutant králika a človeka. Jediné, po čom túži, sú ženské genitálie a tých nemá nikdy dosť. A do jeho teritória práve pricestovali krásne mladé ženy, ktoré by mohli pomôcť ukojiť jeho túžby. - Maximální šílenost sú slová, ktoré zrejme môžu popísať tento horor najpresnejšie. Toto rozhodne nesadne úplne každému a hodnotenie sa bude pravdepodobne pohybovať velmi nízko, ale pre mňa je toto úplne najoblúbenejší druh humoru, aj keď ho sám takmer vôbec nepoužívam a v skutočnosti som slušňák. Keď však vidím takúto nechutnú buranskú zvrátenosť na plátne, som v siedmom nebi. Všetko sa tu stretlo úplne perfektne. Neopozerané prostredie, zvláštny jazyk, sympatické postavy s medzikultúrnymi vzťahmi na úrovni, asi najlepšie skomponovaná hororová hudba, ktorú som počul odvtedy, čo som videl It Follows ( tu je trochu škoda, že je použitá zrovna v tomto projekte, pretože by poslúžila excelentne pre horor s paranormálnou tematikou ), vtipné zápletky a v neposlednom rade nie úplne najhoršie masky. Potešilo ma aj nespočetné množstvo hlášok a celkom dobre viditelná súhra medzi postavami, takže bez problémov dávam plnú, pretože som sa ani na sekundu nenudil a taktiež tu je hodnotenie už dopredu znížené vďaka frajerom, ktorí tomu dali odpady bez pozerania. Rok 2015 som považoval za dosť slabý v rámci hororu, ale v druhej polovici roku 2016 a s príchodom viacerých očakávaných zahraničných projektov na Slovensko sa môj dojem z tohto roku stále zlepšuje a to ešte stále neprišlo všetko. Ak máš rád odlahčenú hororovú zábavu a nebaví ťa dookola sa pozerať na Zombie naháňačky, ktoré majú byť vtipné, skús zmenu. A tým nemyslím Air Bank, ale Bunny the Killer Thing. ()

Kudly4

Můj druhý Finský Horor a zase špatně. Tady nepomohl ani mix komedie. Jako, jestli Finy baví se dívat na králíka s 30 centimetrovou kládou, jak pobíhá po lese, zabíjí a klátí holky/kluky, tak oukey, ale za mě to byla celkem trapárna. Gore až moc komický, příběh, napětí, atmosféra - nic, některé scény jakože WTF ? Hlavně ta frajerka s lentilkama, co doblije a v zápětí se jde olizovat s típkem, no úžasný. Tohle za mě ne - e. ()

pornogrind

Bunny the Killer Thing je finská ujetost o králíkovi, kterej touží po k_ndách. Zní to šíleně a právě takový snímky mám rád, ale podle mýho se z toho dalo vyždímat víc. Né že by to nudilo, ale smíchy jsem se taky zrovna neválel. Třeba se dočkáme povedenějšího pokračování s nadrženou ramlicí ( samice králíka ). Tohle vystačí jen na solidní průměr. ()

MiaMahoney odpad!

Od shlédnutí idiotského Donýho Dárka, kvůli kterému jsem si úspěšně vypěstovala averzi k filmovým králíkům (kromě králíka zabijáka střežícího jeskyni Aaaaaaargh, to dá rozum!), uplynulo pár let a nyní jsem opět dostala možnost odpovědět na otázku "jak vám dupe králik?". Tenhle zmutovaný hajzl dupe ostošest a já bych nejraději dupala taky... režisérovi po hlavě. Snesu vcelku dost zvrácené komedie, ale když se snoubí debilita už od prvních vteřin s nechutností a ještě tak neuvěřitelně nesympatickými charaktery, mám sto chutí tvůrce chytit a stáhnout z kůže. Seru vám všem nadšeným hovnotitelům na to, že to bylo myšleno jako hororová komedie! Komediálního na to nebylo nic a hororové bylo pouze ustavičné sledování hodin neúprosně odtikávajících drahocenné minuty, které mi už nikdo nevrátí, dpč. Kdybych to měla shrnout pro ty, kteří možná ještě váhají nad projekcí: vezměte si partu odpudivých kreténů ve složení Slizký úchyl s pornoknírkem, Jaderná fyzička 1 a 2, Zpruzená fetka, Škaredý puberťák, co právě objevil, že šulinka nemá jen na čůrání, Vymletý metalista a jediný normálně vypadající kamarád lapiduch, tuto partu dosaďte do naprosto o-ri-gi-nál-ní horské chaty, poblíž které jakýsi doktor Moreau vypustil zdivočelého humanoidního králíka s Roccovým pérem a velmi bohatou slovní zásobou, nechte kolem stříkat všemožné tělní tekutiny, protřepejte, zamíchejte a konzumujte nejlépe po lobotomii. Hlavně si nezapomínejte čas od času utírat sliny, měnit plínky a nerušte svým hýkavým smíchem a plácáním se do kolen ostatní obyvatele společenské místnosti. Vrchol dekadence, tenhleten Doný Dárko ryloudyd. ()

• Po titulkách nasleduje ešte jedna scéna. (TomX2)