Mandalorian

• USA The Mandalorian (více)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvůrci:

Jon Favreau

Diskuze

Yoshitsune

Mě spíš přijde že většina fanoušků co hejtují nové SW(včetně mě) se chytla seriálu The Mandalorian, jako nějakého, zjevení, napravení všech nových zlích SW, modly.. a v tom obrovským hajpu nejsou schopni zdravého kritického myšlení, kterému podrobujé nové SW, avšak The Mandalorian již nikoliv. ... Za dva díly se prakticky nic nestalo, máme v hlavní roli pouze 1 postavu, které nedivíme do tváře a pak teda občas lepší SW kulisy a občas dost hrozné a levně vypadající CGI. Tohle je zatím The Mandalorian.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Eodeon, Gladiator15

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

rushid

Podle verze prilby. Jedna verze obsahuje strojek, ktery ho do oholi klidne dvakrat denne a druhy typ obsahuje hormon potlacujici rust vousu, vlasu, zabranuje poceni atp. :D

na příspěvěk reagoval rushid

noriaki

noriaki (hodnocení, recenze)

Hexa

Jo. Ale jen proto, že si seriál stahuju a je mi blbé nezaplatit alespoň za nějaké Star Wars. Jinak bych se jim na to po těch dvou zklamáních s radostí vysral.

CvokCZ

CvokCZ (hodnocení, recenze)

Hexa

Jak vypadá? Jako člověk :D Byl tam flashback na jeho dětství a nějaký útok na město. Myslím že za celý seriál si přilbu nesundá a osobně nevidím důvod, proč by měl. Mandaloriané nejsou žádná rasa ale kulturá válečníků kteří zabíjeli a lovili i Jediáje, přesto že většina jsou lidé, není to vyloženě pravidlo a není u nich problém adopce, pokud uznaji dítě za hodné být synem nebo dcerou Mandaloru. To je asi tak ve zkratce vše i když je toho mnohem víc.

na příspěvěk reagoval rushid

nerdrage

nerdrage (hodnocení, recenze)

Spaghetti western a Lone Wolf and Cub napasováni do OG Star Wars vizuálu a lidi si stěžujou? Ach ta generace Z...

booczech

:D :D :D dobrý shrnutí! Ale musím uznat, že jsem zvědavá, až si jí sundá. Respektive bych se chtěla víc dozvědět o jeho rase víc. Třeba proč ty masky nosí, jak se ty lidi vlastně dostali na tu planetu apod. Zatím tam jen pochoduje a dělá pew pew. Zřejmě je to opravdu cílený jen na vás masochisty :D

na příspěvěk reagoval CvokCZ

Blade800

Blade800 (hodnocení, recenze)

je to vyborne, akurat tomu serialu velmi skodi ten "fast pace" a 30 minutova stopaz..

velmi caste a drasticke strihy, pri 45 min / epizoda by to bolo ovela lepsie

Hexa

Jn. jen tam trošku chybí to napětí, které bylo dost často znázorňováno záběry na výrazí jednotlivých postav(třeba při přesřelkách) ...ale producenti od Disney si asi až v půlce natáčení uvědomili, že má hlavní postava masku ...

na příspěvěk reagoval Hexa

Hexa

Jo! Chci být s tou trojdílnou sračkou až do konce! :D :D ...Každopádně, oproti dvěma posledním epizodám, bylo možné koupit lístky na předpremiéru na Dolby Atmos, lístky střed-střed i den po zahájení prodeje lístků. ...Jde vidět že nás masochytů ubývá a většině normálních lidí už jsou nějaké SW putna.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Je to výborný, to jen kdyby na to někdo náhodou zapomněl. První epizoda za 4/5, a druhá už lehce 5/5 :)

mm13

Po každý epizodě ani náhodou. Tohle stačí napsat jednou. A přítel sám uznal, že je to jak westernovka z padesátek, akorát ve vesmíru. Žádná novinka pro něj.

na příspěvěk reagoval Deryll, Blackhand47, booczech

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Hexa

A vieš ty čo? Pokojne sa tu vylej po každej epizóde, nech to nekazíš priateľovi.

na příspěvěk reagoval Hexa

Hexa (hodnocení, recenze)

Natáčení 2. série ještě před puštěním 1. dílu ever. Každý díl cca 15M dolarů... hmm... Krásně to ukazuje na sílu fandů SW. Ať to bude sebevětší sračka, oni ví, že na to půjdou´a budou se na to koukat.

Koukám na to, protože na to chce koukat přítel. No... Špatný to úplně není, ale kromě pidi roztomilýho zelenýho skřítka a pew pew pew obyčejný průměr. Sci-fi western.

Nechte mě hádat. Drtivá většina z vás na ten poslední SW film do kina půjde, co? I když na ty poslední dva nadáváte a víte, že to bude děs běs :D

na příspěvěk reagoval mm13, booczech, noriaki

Feidias

Feidias (hodnocení, recenze)

Neměl to náhodou být původně taky film? Celkem by to vysvětlovalo proč se tam ve dvojici dílu nic moc nestalo a vizuál je super!

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

booczech

Navic jak cinka, tak by o nem vedel kazdy na mile daleko a nikdy by nic v realu neulovil. Chapu, ze neobjektivni geekove takove veci resi jenom u neceho, co se jim nelibi, ale vseho moc skodi.

Skylwalker42

Co mám na tomhle seriálu milovat? ...Krom toho že tam chodí borec v masce a všechno vymydlí, se tam nic neděje. ...Přijde mi to jak nějaký webepizody ...něco jak kdysi dávali u Battlestar Galactiky.

na příspěvěk reagoval darthvader77

Disney o rok odsouvá hranou Moanu