Diskuze

JAGODA (hodnocení, recenze)

Myslím, že už jsem zde ten dotaz pokládal, ale nedočkal jsem se odezvy, tak se zeptám ještě jednou. Když je snímek inspirován skutečným příběhem, tak se do žánru filmu nepíše životopisný?

Děkuji za odpověď.

na příspěvěk reagoval Comida, Comida

JAGODA (hodnocení, recenze)

Přidejte sem někdo datum vstupu do kina v USA, které je 14 prosince.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

;-)

Líbily se mi všechny, co jsem viděla, ale kdybych musela vybrat, které nejvíc, tak určitě Krvavá stopa (mám hodně ráda krimi, a tohle se mu fatk povedlo, i když jsem vraha tipla už skoro od začátku, co se tam objevil :)) a Náhlý úder. ;-)

ClintEastwood

Natáčení trvalo samozřejmě méně než půl roku, myslel jsem tím, že za půl roku dokončil celý film s veškerou postprodukcí a tak. Což je podle mě docela krátká doba.

Sice jsem řekl, že jsem trochu skeptický, ale v hloubi duše věřím, že to bude pecka, to mi věř. :-)

Mimochodem, chtěl bych aby šlo zase o Ciltův film, který by měl alespoň dvou hodinovou stopáž, miluju Eeastwoodovu příběhovou rozmáchlost, ale jeho poslední filmy měly "jen" hodinu a půl, tak nevím, jestli toto bude výjimka, ale to, že Clint dokončil film za půl roku, tak možná o výjimku nepůjde, kdo ví. Doufám, že se pletu. :-)

na příspěvěk reagoval ClintEastwood

ClintEastwood (hodnocení, recenze)

Jagoda: Nebuď skeptický. Když Clint mluví o důležitosti rodiny a přes film se omlouvá svým dnes dospělým dětem, bude to síla. On bilancuje a vydal ze sebe na závěr kariéry vše, jinak by už před kameru nešel. Bude to pecka!

JAGODA

Je to totiž profesionál. Umí krátit natáčecí dny, měnit denní scény za noční atd., čímž šetří studiu nemalé peníze. Půl roku je na Clinta sakra dlouhý natáčení!

na příspěvěk reagoval JAGODA

JAGODA (hodnocení, recenze)

Tím, že Eastwood film natočil cca za půl roku, tak jsem k tomu snímku trochu skeptický, což je možná dobře, protože můžu být jen mile překvapen.

Ale něco mi říká, že druhé Gran Torino to rozhodně nebude.

na příspěvěk reagoval TheWhiteWolf, Idée_fixe, ClintEastwood

Skarbax

Skarbax (hodnocení, recenze)

Je to sice devadesátiletá seschlá švestka, ale rozstřílet pár drogových kartelů ještě zvládne.

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Hekman

On to určitě zvládne. Clint je asi jediný v jeho letech komu bych dokázal uvěřit takový film s režií i hlavní rolí v něm samotném.

Hekman

Hekman (hodnocení, recenze)

Tak je mu uz 88 let, takze uz toho asi moc dalsiho nenatoci. Zase na druhou stranu, jestli zvladne v tomhle veku hlavni roli i s rezii, tak na tom musi byt jeste dost dobre. Je to frajer.

na příspěvěk reagoval TheWhiteWolf

reich

reich (hodnocení, recenze)

Myslíte si, že Eastwood tímto filmem, když získá Oscara skončí úplně, že půjde do toho hereckého důchodu? Tak nějak mě napadlo, že třeba tímhle film by chtěl úplně završit svou kariéru.

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Clint je prostě FRAJER! těším se, protože jeho, a nebo filmy, kde hraje, mám fakt rád.

ClintEastwood (hodnocení, recenze)

Ve stínu všech dnešních blockbusterů, cítím z nenápadného The Mule, opravdu silný film.

JAGODA (hodnocení, recenze)

Teď jsem si všiml, že na plakátu je napsané "INSPIRED BY A TRUE STORY", tak to asi vážně bude inspirované příběhem níže zmiňovaného Leo Sharpa.

Životopisný žánr se nepřidává, když je to "jen" inspirované skutečnou událostí?