Diskuze

Ratemus

Tak to jsem pochopil. Asi si přečtu Kameňák. Nějak mě ten tr.inspiroval.:) Možná i něco z toho 75.výročí od bbartu. Tak to já mám jasno též,jen s tím rozdílem,že jak víš,mám rád DC diverzifikaci.

PKD

Tak ano ale je rozdíl Liga Rebirth a nebo Liga království tvé či Hranice...jde mi o to že on vidí Dc jen z jednoho úhlu pohledu a jak nemá absolutně páru tak vše co je mimo je špatný...ale zase stačí mu jen Dc a má jasno

Ratemus

Tak i pláště jsou pořádné DC,ne že ne. Ale tohle by spolu s tím tv Swampym (když nepočítám Doom patrol) mohlo býti to pravé pro mě+pár dalších.

na příspěvěk reagoval Ratemus

PKD

Tak to bude úspěch i 200 mil tržby...no ten to moc nepochopí Hrdymyman man už to kritizoval po první fotce, on rozumí jen pláštěnkam a bum bác, o pořádném Dc nemá ani páru

Ratemus

Jo,55mil. To je skoro jako new TO. Tak to by se mohlo v klidu pokrýti. S takovou částkou fakt moc neriskují. Jen úspěch,haha.:) Zajímalo by mě,jaká bude délka. A též  bude sranda si po prem.čísti ty moudra na růz.diskuzích. Copak na to řekně asi hrdý ty-víš-kdo.:)

na příspěvěk reagoval Ratemus

PKD

Tak tohle nemá ambice být trhák, nebude to ohromovat CGI, bum bác efekty, plastenkářskymi klišé, monstrózními bitvami atd, to ani není cílem, tohle bude prostě drama s příběhem..navíc to má malý rozpočet takže i malé těžby mohou být úspěch...

Ratemus

A jo,vlastně. Já zapoměl,že to má býti jeho začátek či tak něco. To je škoda. Já bych bral story od kyseliny...dál. Ale,snad bude aspoň maniakálně a hl.s úsměvem vražditi,jak o život,haha! Už teď mám ale silný dojem,že to nebude takový finanční trhák,jako Aquaman aj. Pokud se film ponese v duchu,jako tr.,tak to vidím na drsné (doufám) R pro opravdu dospělé a ne žádnou teenage sračičku. A jo,Phoenix vypadá s každým zkouknutím víc a víc,šíleně. Už to vidím...sedne mi to a prd výdělky a pokr.pá-pá. Joker by si zasloužil pořádnou filmovou trilogii,to je snad bez debat. A v dalších dílech by mohl býti ten Kameňák,kterým se inspiroval Burton. Ale,to jsou jen plané sny. Jsem zvědav,na ost. Autora hudby moc neznám.

na příspěvěk reagoval Ratemus, TheDarKnig

Maniax

Jo vidíš, už to čtu...jasný já to myslím tak že jsem se k tomu nějak zásadně nevyjadřoval... respektuji názor druhých takže i kdybys to tak myslel tak ok

PKD

Batman tam určitě nebude jelikož je zde Tomas Wayne a tedy nikdo nemá Jokera hodit do kyseliny a asi nebude tedy ani Red Hoodem... Bruce by zde měl snad být jako malý ještě...tak třeba uvidíme jak Joker zabije jeho rodiče...už jsi někdy tančil při měsíčním svitu s ďáblem, kluku?

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

PKD

Mě to náhodou zajímá. Taky bych tam měla raději tu kyselinu, aby to bylo více dle originální komiksové předlohy.

PKD (hodnocení, recenze)

Tak mám za sebou tr.a vypadá to hodně zajímavě. Jen jsem z toho moc nepochytil,zda v tom filmu padne do kyseliny (jak to má správně býti) či je jen s obarvenými vlasy atd. To by mi asi trochu vadilo. Jako u Nolana. Jenže s tím nic nenadělám,já vím. A je mi jasné,že to tady nikoho nezajímá,ale mě ano. Pro mě to je prostě k tomu originu,důležité. Jen bych si přál,aby to udělali,jako Burton. Batman tam určitě nebude,že?

na příspěvěk reagoval Idée_fixe, Ratemus, Prometheus69

TheWhiteWolf

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Maniax

Letův Joker se mi osobně nijak nelíbil, protože ani mě nepřipomínal Jokera, tak jak si ho představuji, že má vypadat. Celkově se mi jeho zpracování nelíbilo a to ani nemluvím o jeho "kočičím vrčení"?! a nebo co to sakra vlastně bylo. Za mě jsem rád, že se ve filmu neobjeví dnes již moderní a všudy přítomné CGI efekty, protože tenhle film je fakt potřebovat nebude. Tenhle film bude ohromovat něčím úplně jiným než efekty. A co se týče toho cool, tak to vím zcela jistě, že pro mě bude samotnej výkon Phoenixe, který bude na tolik grandiózní, že mi spadne brada. Za mě asi tak :-) já se na tohohle Jokera prostě těším jak malej kluk.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Maniax

Ratemus (hodnocení, recenze)

Tento Joker hodně čerpá s killingjoke což je prostě výbornej komiks ale chápu že každému nesedne, mně se taky nelíbí Návrat temného rytíře...ovšem Leto nepřipomínal Jokera ničím, jen zmalovanej gangster

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

Maniax

Nevím mě zase přišel Joker Leta nic moc . Joker má být brilantní šílenec, ne gangster jako Leto . Myslím, že Philips si pohrál s tím vývojem jeho psychiky a proto se na to těším.

Maniax (hodnocení, recenze)

Prometheus69

To jó, Letův Joker byl mnohem lepší, už podle trailerů. Z těch bylo znát, že jeho charakter je mnohem hlubší, s propracovanější minulostí a backgroundem než tenhle. Tohle vypadá, že tam nebude žádný bum prásk, žádný CGI a další cool věci. Tohle totiž vypadá, že to bude mít jen dobrý scénář a nebude to tak edgy. A dokonce to vypadá, že to bude silně inspirovaný Killing Joke, což je teda šílenej průser, páč to je jasně nejhorší komiks s Jokerem.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Lares4, mm13, TheWhiteWolf, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

AloeB

Dostaneme hovno... tohle v kině žádnou díru do světa neudělá.... Vždyť to ani nevypadá Jako DC ten pomalovanej šašek může bejt kdokoli.... ale, rozhodně né JOKER! o_O

na příspěvěk reagoval Maniax

AloeB

Venoma odlehčili protože pořád tajně doufají že ho jednou spojí se Spidermanem...jokera spojí tak maximálně s ničím takže R naprosto chápu a taky doufám že to tak zůstane

AloeB (hodnocení, recenze)

Konečně to zas vypadá že dostaneme zajímavou a fungujcí komiksovku. Jen tedy doufám že se nebudou snažit Jokera nějak odlehčit, jako to udělali třeba Venomovi. Mít v závěru filmu skutečného vraždícího magora by bylo super.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

03.11.2023

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

13.01.2023

Seriálový The Penguin nabírá obsazení