Diskuze

Ratemus

Blackest Night je absolutně kulerwoucí (nedávno jsem si ji znovu přečetl a dodnes valím bulvy,jak je to nehorázně promakané a komplexní) a dodnes jsem nenarazil na něco podobného. U DC myslím. Ještě taky ta mega série,New Krypton,co běžela souběžně s B.Night. Ale ta už asi tolik lidí netáhne. Pro mě je to ovšem dodnes,dosti zásadní,z pochopitelných důvodů. To s tím Hulkem je zajímavá zpráva. Ale asi ani ta jeho současná zvýšená popularita nepomůže tomu,aby měl buď hraný seriál,nebo další solo film,kterého se pořád odmítám vzdáti. Tedy té myšlenky na něj. Jednou se ten zas.Universal s Marvelem či kým,musí! dohodnouti. Jak malé děti,fakt.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

PKD

Ano i já jsem názoru že Dc bylo nejlepší v době před New 52...Rebirth už dávno nečtu,rozjel jsem několik sérií protože mě to zajímalo ale nakonec se na to vysral protože prostě nic moc a vše.tak nějak mě přestalo bavit, Batman, WW, Flash, Deathstroke, Superman, Hal Jordan a GLC, green lanterns, Liga a Nightwing a možná ještě něco. Po Lize Rebirth začal Ligu psát Snyder, teď jsou aktuálně tři Ligy, já s tím teprve začínám takže ti neřeknu jak je to dobré špatné, kolega jh 666 by ti řekl víc ale jedná liga je klasika jak ji známe od Snydera, potom je JL Dark a poslední Odyssey která řeší věci ve vesmíru. Dc nemá týmovku na způsob strážců galaxie od Marvelu tak udělali prostě Ligu Odyssey. Pro mě je aktuálně zajímavější Marvel. Má teď více aktuálních lepších sérií než Dc a taky má na můj vkus lepší autory k dispozici, Cates, Hickman, Slott, Aaron, Lemire... např Immortal Hulk je teď hodně populární a všude chválený a dokonce porazil v prodejích Batmana od Toma Kinga

Ratemus

To je mi jasné. Ale přišlo mi,že když jsem Dc začal kupovati,tak to období 2004-2011 tedy před new52,bylo takové nějaké klasické a přesto v rámci možností,inovativní. Ale možná je to taky tím,že za tu dlouhou Dc dobu,už mě hned tak něco nedostane. I mě to kupodivu,příjde jako zajímavý nápad. Jestlipak to bude i v cz. Batman rebirth (i když už několik let DCU) je nuda? Tzn.že stále kupuješ ty crew/bbart rebirth booky? Šnajdr píše DCU JL? Tak to asi bude taková pecka,jako ten jeho unylý Superman. Jsem opravdu rád,že krom Kary,mě nic v rebirth/DCU nezajímá. Nepočítám samoz. Doomsday clock,na které čekám přímo nehorázně. Myslím,v cz. Pořád budu tvrditi,že new52 byla lepší. Tu jsem sledoval dokonce svého času,ve 3 růz.sériích. Což jest můj dodnes,rekord.:) Pak mi zrušili 2 z nich,zůstala Kara,a tu pak zrušili pro jistotu taky. Což už dnes tak neva,ale pořád to štve,páč její posl.půlrok v new52 byl psán naprosto suprově!!! Ta DCU se zatím na new 52 nechytá,což neznamená,že není lepší průměr určitě. Ta série killers of Krypton,je zatím nejlepší z její éry,stvořené dr.Manhattanem.

PKD

No tak prostě s něčím přijít musejí aby se uživili to je to proč mě to přestává bavit protože je to vesměs pořád to samé. Jen málokdy přijdou s něčím novým zajímavým, přeci jen jsou na scéně 80 let tak vymyslet něco nového je těžké. Např Batman Rebirth je prostě absolutní nuda, není to Batman jako třeba z Ticho, Halloweenu... Metal mi přijde jako zajímavý originální nápad. Uvidíme kam se vyvine nová Liga od snydera taktéž.. mně se třeba líbil White Knight.

Ratemus

Pochopitelně. Zrovna metalverse jest důkaz,že v DC už fakt neví,co by. I když správně by to mělo býti,dark multiverse. Jako by těch mulťáků už nebyla plná zadnice. Haha. Jsem zvědav,co budou předváděti s Karou,2.pol. roku. A ani nemají doteď žádného prezidenta,což se snad nikdy nestalo. Taky zvláštní. Že by tu funkci zrušili?

PKD

Tak Batman je tak dobrá postava že mu vychází několik sérií a Snyder je prostě posledních několik let připoután k této postavě. Navíc je to otec Metalu a celého toho metalverze takže v tom směle pokračuje

Idée_fixe

Tak už se mrkni na IT chapter 2 diskusi. Tady nic není.;-) Jinak k těm kartám (které hrají velkou roli i v Alence),dnes se jim spíše říká pokrové (108 v jednom balení,mariášovky  mají tuším,32) a jednou jsem si koupil i takové maličké (výška tak 6.5cm) přímo na patience (pasiáns) a tam je dokonce,the Jolly Joker.:)))

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

PKD

Jo, ty karty taky znám, provázely mne skoro celé dětství. :-D Ten Joker tam je fakt odvaz. :-DDD

Ratemus

O tom už vím nějakou dobu. To bude ale hodně velká úchylárna. Tohle plno lidí jen tak nestráví,se domnívám. Na 2.str.,zabití Jokera není nic nového pod sluncem. To už máme od 80tek. A zase ten Snyder. Copak hergot,už nikdo jiný ho psáti nemůže,nebo co? To byla řečnická otázka.

Idée_fixe

Já vím. Dyť jsem se něco nahrál s bábrle autobus,nebo jak se tomu nadává. I když na té inkriminované kartě je pochopitelně Joker. S cz verzí jsem se nesetkal.

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

PKD

Tak on to vlastně je Žolík, jen to v tom kontextu vyznívá skutečně velmi komicky. :-D Což je však, vzhledem k onomu přízvisku, docela na místě, hihi. ;-DDD

dosty43

dosty43 (hodnocení, recenze)

Web Variety potvrdil, že Joker bude uveden na festivalu v Benátkách.

WayDott

WayDott (hodnocení, recenze)

Vždyť je příjemně. O stupeň méně než včera a je to znát 😀

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Ratemus

Abych pravdu poveděl. Avatara nezdolali a ani nepoloží už. Místo toho dostali pořádnej nářez od Wicka a tím pádem múžou dostat i další ranec do budoucna od nadějných Warnerovek. V klidu a pohodě. Liga je minulost už se o tom řeklo tolik slov, že už to význam plně ztratilo, děkujeme Zackovi díky mistře. Gordon /Simmons, Flash/ Miller, Wayne/ Affleck bohužel bohužel, to je celý zase budou jiný, klídek pohodička. Henry nic konkrétního doposud neřekl, takže bych radči naději jěště planout. No a hraček od marvelu je všude strašně moc. Právě proto by to mohlo už zapadnout. Kvalita o sobě začala dávat konečně najevo #teamwarnerbros

na příspěvěk reagoval Habansz, Ratemus

PKD

Hele může překvapit, jasný upíra mu nikdo neodpare stejně jako Scottovi Stiflera, Redcliffovi Pottera a Efronovi muzikál ale alespoň Pattinson už dokázal že hrát umí, v jiných filmech je dobrej. Mně by se osobně líbil Liam Hemswort nebo Garrett Hedlund u kterého pořád doufám že taky bude v nějaké komikaovce Dc nebo MCU... nejlépe Sentry..

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

03.11.2023

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

13.01.2023

Seriálový The Penguin nabírá obsazení