Diskuze

PKD

Jo myslím toto...ten druhý je taky hororový režisér mám pocit... mě teď z Dc nejvíce zajímá právě Joker od Lemira a hlavně Batman od Ellise...sice jsem si koupil i Ligu od Snydera (Scotta) ale to beru s rezervou. Teď mám jiné priority, vyjde plno jiných věcí které prostě mít musím, třeba Injustice Deluxe 2, Immortal Hulk, Kill or be killed, Descender

Ratemus

Aha. No,já se teď díval na info a Carpenter napsal spolu s nějakým Burchem 40str.speciál k tomu eventu,Year of the villain. Takže to, co myslíš je něco dalšího?

PKD

U nás nevím, jako Lemire u nás celkem letí ale kdo ví... nejspíš to Crew ale vydá, vydávají aktuální jak Marvel tak Dc +nějaké rarity jako teď Batman Černá bílá a Batman Evropa myslím od Morissona

Ratemus

Jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A má u nás vyjíti? To bych si pak tedy nemusel pořizovati origo a počkal na cz verzi.:)

Joker Punx

Tak to mi došlo,jen by mě to opravdu zajímalo,ale je mi jasné,že takovéto info se nedá jen tak lehce zjistiti. Sice je to všechno to pozdvižení roztomilé,ale mě osobně přece jen zajímá více až názor lidí,co čtou a znají DC universe. Ne jen ti,co ho tzv. znají jen z koukání na DC záležitosti.;-)

Joker Punx

Joker Punx (hodnocení, recenze)

PKD

No to nevím :D Ale hodně se jim líbil herecký výkon Phoenixe, proto takový pozdvižení no :D

Ratemus

Neboj,již jsem skončil. Ještě tedy čekám,až tahle možnost bude u Supermana TASky a je to pro mě v podstatě komplet. Další půl rok nic zásadního nečekám. Já si taky užil své,když valila diskuse k JL DCEU a po 24h jsem tam objevil 194 příspěvků! To byl fakt záhul. Mám dojem,že jsi snad i ty tenkráte napsal něco v tom smyslu,že kdo se tím má prokousávati nebo tak.:)

dragon94

Jo,to přidání hodnocení např. u jistých DC sérií jsem včera objevil,hehe. Jak záhy zjistí všichni,kdo mě mají v oblíbených.:)))

Joker Punx

Joker Punx (hodnocení, recenze)

Hekman

To nevím kolik mohl dostat, ale určitě dost. A pochybuju že ten z toho bude v prdeli jako Heath, snad si vzal z toho nějaký ponaučení co se stalo Ledgerovi a Phoenix si už dlouho chtěl zahrát Jokera, tak se mu to splnilo :) Spíš si myslím že mu víc lezlo na psychiku jak musel hubnout. To je taky ironie - Zhubnul taky jako Batman - Christian Bale, ve filmu Mechanik. Sice neschodil takový kila jako Bale, ale zhubnul dost - To by bylo bizarní - Kdyby v tomhle filmu hrál Bale Batmana stejně hubenýho jako v Mechanikovi :D

Psychor

Můžu se zeptat jaké top 3 horory by jsi mi prosímtě doporučil? Ale chci opravdu jen ty nejlepší díla, na kterých je vidět všechno to co jsi tu o hororech napsal.

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Nechtěj mě rozesmát. Mám ti udělit lekci z filmové teorie a rozcupovat tvůj laický názor na kusy? Režisér, jakkoliv řemeslně zručný, dosahuje opravdové virtuozity teprve osvojením si schopnosti navodit hororovou atmosféru. Horor se člověkem zabývá v absolutní komplexitě. Zkoumá jeho myšlení a chování, ale zároveň, a to především, míří do našeho nitra, de facto až k samotné prapodstatě, čímž nás připravuje na setkání s hněvivými božstvy v posmrtném bardu a možnosti vysvobodit se z koloběhu samsárových existencí. Uvědomuješ si nyní ten nezměrný kontrast? Tu neskutečnou povrchnost ostatních žánrů, a zvláště pak toho superhrdinského, u kterého divák pouze vypíná mozek?

na příspěvěk reagoval dragon94, Blackhand47, janoo8, TheDarKnig

Ratemus

Tak taky mě to úplně žíli netrhá, ale možnost skrýt spoilery, pod nápis spoiler, aby se zobrazili až po kliknutí, by bylo dost fajn. Trotlové se dají nečíst.

dragon94

Mně třeba přijde nesmyslný systém těch bodů..ale jo je tu plno věcí co jinde ne... mě třeba neserou ty spojlery...ale jasný jako diskuzi s rozdílnými názory vést můžeme na jistě úrovni, ale pak přijdou trolové jako psychor, konvice, bigsaw, Čuník, teda ceník, hrdymarvelak, Myman man a ty prostě nechci sledovat...ale jasný, můžeš je ignorovat ale lepší je je prostě vůbec nevidět

na příspěvěk reagoval dragon94

Ratemus

Tohle ovšem nemají admini na svědomí, ale programátoři. Každopádně si nemyslím, že by toho pro web dělali málo. Diskuze je tu lepe udělaná, než na ostatních filmových webech. Nedávno přidávali hodnocení jednotlivých epizod a sérií. Máš tady systém, kdy ti to hlásí co ohodnotili nebo okomentovali tvý oblíbení uživatelé. Máš tu žebříček nej filmů. Vlastní docela dost intuitivní profil. Možnost vkládání odkazů do textu... V podstatě jediné co mi zde chybí je skrytí spoileru, třeba tak jako to mají na edně, nebo by stačilo, tak jak to mají na moviezone. Nějakej ignor list mě vůbec nesere.

na příspěvěk reagoval Ratemus, PKD

Hekman (hodnocení, recenze)

Vi nekdo, kolik za tuhle roli dostal Jo a Kin PhoneX zaplaceno ? A jestli je ted na praskah jako byl Ledger ?

na příspěvěk reagoval Joker Punx

Hekman (hodnocení, recenze)

Nene, takhle je to spravne. Jen at tu zustane svoboda slova a Cenik nezmizi zapomenut v minulosti. To by se vam zachtelo, takhle si vybirat koho cist a koho ne. Tak na to milankove hodne rychle zapomente. Stredovek je over ty vole.

Ratemus (hodnocení, recenze)

To by si museli admini vytáhnout hlavu z prdele a trochu na webu zapracovat ale proč když to sype? Admini jsou jako Warner s Dceu, na fanoušcích (uživatelích) jim nezáleží

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

No,i když jsem zde něco přes 2 roky,tak ještě ne všechny vychytávky mám zmáklé. Ale zase takový problém to pro mě není. Jen občas,ale to háži za hlavu.:)

PKD

Tak ono by stačilo, aby ti nevyskakovali upozornění, když do diskuze přidá ignorovaná osoba příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

CvokCZ

protože tohle je jedna ze záhad na světě, která nikdy nebude vysvětlena. Něco jako Lochnesská příšera a podobně

CvokCZ

CvokCZ (hodnocení, recenze)

Může mi někdo říct, proč na csfd nepřidají funkci ignore? S ní by tu bylo tak krásně :D

na příspěvěk reagoval PKD, Yoshitsune

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

PKD

Protože to není ani hororový expert, ale jenom se tak sám nazývá, přičemž označuje horor za nejdokonalejší žánr, což opravdu není a je to spíše naopak. :)

na příspěvěk reagoval Psychor

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

03.11.2023

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

13.01.2023

Seriálový The Penguin nabírá obsazení